Máte někdo zkušenosti s plínkama z Lídlu?

rioko
24. srp 2010

Ahoj nemáte někdo zkušenost s plinkama s Lídla? Chtěli bysme koupit ale nevím jestli jsou dobré.Díky

alca22
24. srp 2010

Ahojky mi zkušenost máme. Nevím tedy na jaké se přesně ptáte. Mají jedny levnější a jedny dražší. Mi kupovaly ty dražší a byly jsme příjemně překvapeni.

vojtaxx
24. srp 2010

ahojky já dostala od holek taky plýny to menší modré balení a taky jsme byly spokojeni...🙂

kristi
24. srp 2010

Mi kupovaly - ☹

werronik
24. srp 2010

My jsme dostali ty za cca 50,- to menší balení a celé letělo do popelnice. Tvrdé, papírové (chyběl pocit přídavku jakoby textilu, na omak jako papírové ubrousky), nepoddajné. Za mě - nebrat 😔 .

paulla
24. srp 2010

My používáme zrovna teď pleny Toujours z Lidlu. Zdají se být fajn, zatím neprotekly, jsou takové trochu silnější podobné jak huggiesky. Já doporučuji!

kaleilah
24. srp 2010

to malý balení je na nic, to jsou úpln jiný plíny než ty co jsou teď v akci, jiná kvalita. Ty Toujours jsou fajn, pevný, ale jemný, nejsou tak měkký a poddajný jako papmersky, ale zase nejsou parfemovaný a vevnitř jsou heboulinký. jsou jak huggies, neprotekly nám, takže v poho.

Jenom pozor, jestli to chceš na malýho, tak ty velikosti moc nesedí. Daniel měl asi před dvěma měsícema velikost 4 u normálních plen -kupujeme babylove a tyhle mu byly menší, takže pro větší dítě ( kolem těch 13-14 kg) bych vzala určitě velikost 5, tu modrou.

Jo amají v akci i ubrousky, když už jsme u toho a ty zelený s alou moc hezky voní, jsou jemný, mokrý, a nikdy se mi po nich děti neosypali.za mě doporučuju taky 🙂

beruska2x
25. srp 2010

my je kupujeme na chalupe - mame tam Lidl nejbliz a taky v pohode