Máte tip na kalhotky bez lepítek? Plní i funkci plín

kulisaci
1. čer 2014

ahojte holky jelikoz jsem nikde nenasla toto tem tak jsem si rekla ze ho zalozim muj syn risa 18 měsícu chci ho naucit na nocnik ale s plinkami je to tezke lepitko se odlepuje a pokazde musim dat cistou pilinecku nebo se mu rozlepi mate nejaky tip na takove ty kalhotky co ty lepitka nemaji vydela jsem to u jedne maminky a byla s tim moc spokojena pri je to jako slipecky ale kdyz nahodou ditko nestiha plni to funkci plinecek mate nejaky tip kde je koupit popripade jak ste to resili vy???

lv
1. čer 2014

Jsou Pampersky natahovaci, ale me přijdou dost drahý. Lepitka u plin lepí porad, i když bych ji 5x rozlepila, co pouzivas za značku?

ivular
1. čer 2014

@kulisaci Ahoj, existují tzv. tréninkové kalhotky - to jsou v podstatě plenky, které se stahují jako kalhotky. Mají tedy pouze tu výhodu, že dítě je rychleji nahaté a připravené k sednutí si na nočník. A nabízejí je snad všichni výrobci papírových plen.
Ještě dodám, že jsou o dost dražší než "normální" plenky a zároveň platí, že ne u každého dítěte pomůže "věci", když se používají. Můj syn např. od začátku chápal, že si má říct a pak už vydržel, čili ta možnost superrychlého sundání plenky nebyla nutná😉

kulisaci
autor
1. čer 2014

my mame z kaufu wickies🙂 jsou takto super ale po druhem prelepeni proste uz nelepi.malej si este rict neumi ale kdyz ho tam dam tak se vycura obcas si i rekne ale nez to rozlepime tak ma v pline nacurany a uz nechce.jde pave o to lepsi stahovani.od pemprs mit nemuzeme na veskere jejich vyrobky je malej alergicky ☹ ☹ ☹

zickemartina
1. čer 2014

natahovaci pampersky nejsou ani tak drahe, dobra cena je na pink or blue a pokud mas nakup nad 900 mas postovne zdrama, meli jsme take babylove, jsou trosku silnejsi a o trosku vic se v nich syn potil.
pokud by jsi mela zajem mam doma dva baliky neotevrenych pamper 6 boy po 44ks , prenechala bych se slevou, ale urcite pujdou i misto 4 pokud porovnam velikost s plenou prijde mi ze jsou o dost mensi nez sestky - tipla bych tak vel 4 - 5.
syn ma 18 kilo a lezou mu do zadku.

zickemartina
1. čer 2014

@kulisaci a je to uplne to same, jako pleny, pokud se pokaka tak jdou po strane roztrhnout aby bobek nebyl vsude. dostala jsem jedny kalhotky po segrine dceri od huggies a ty meli jeste postranach suchacek - mozna jeste lepsi jak huggies ale nesehnala jsem. Jinak mas trenovaci kalhotky, mame od imsy vimsy - zadrzi cca jedno mensi curani (u velkeho se to alespon nedostane do bot., ale na leto bych nedoporucovala, strasne se v nich poti, i kdyz se daji prat v pracce.

kulisaci
autor
1. čer 2014

@zickemartina tak my mame 12,5 kilo a plenky vel 5 za kolik by si je prodala?nechci brat oba baliky kdyby malej mel na ne alergickou reakci at mi to nelezi doma ladem🙂

tinka2013
18. led 2016

trenovaci kalhotky jsou supr.. jsou ze 3 vrstev .vrchní je bavlna, uvnitr je frote a mezi nožičkama je Pull vrstva-- nepromokava.takez supr pro male nehody, neprotece az an kalhoty. Vhodne i pri odnaucovani. Cena cca 100-120 kč /kus. Nové.

tinka2013
18. led 2016

jo a jsou normalne pratelne, jako bezne kalhotky.

tinka2013
18. únor 2016

@kulisaci ja mam dobrou zkusenost s ....trémovacími kalhotkama. Neco mi jeste zbylo, nebot jsme jich koupila vic nez bylo potreba. Trénovací kalhotky. Vhodné při učení na nočník. Jsou 3- vrstvé. Na povrchu bavlna, uvnitř příjemné froté. Mezitím je pull vrstva. Vhodné pro malé nehody , na cesty, učení na nočník, neprotečou až na kalhoty. Nenahrazuje běžnou plenu. Nám to moc pomohlo, rychle jsme byli bez plen. https://www.modrykonik.cz/market/detske-spodni-... podivej do meho bazarku.. jsou uplne nove. Dite pri pocurani citi mokro a zacne mu to vadit. Jnak se to pere jako bezne kalhotky a obelka i sundava se take lehce.