• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máte zkušenosti s plenkami Batolini?

5. prosince 2014 
Holky máte některá zkušenost z plenkami značky Batolini? Nejsou na trhu dlouho, nenašla jsem žádné zkušenosti. Proto se ptám. Děkuju :slight_smile:
14. zář 2012 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to Čínská produkce s českou značkou, jako několik dalších podobných plen na trhu... Levněji seženeš to samé na eBayi nebo se občas něco objeví na Aukru.
21. zář 2012 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
zdravím,
já mám bohužel pouze 2 batolini AIO- (protože mám širokou výbavu od popolini),ale chci si přikoupit. Jsou super!dobře se s nimi manipuluje, jsou příjemné na omak a rychle schnou. Jediný problém vidím v tom, že jsou vyrobeny v Číně, takže těžko říct ten materiál..
Koupila jsem si aj české Anavy AIO- kvůli ceně(450) jen jedny na vyzkoušení, ale kakání 3měs.miminka mi už dvakrát proteklo. a ta plinečka je dost malá, tak nevím až bude mimčo větší.
Jinak fandím všem látkovým mamimkám
Ludmila
26. pro 2012 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Nemám zkušenost. Raději jsem investovala do českých značek....
27. pro 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Zatím jsem je ještě nezkoušela, ale už vyprala. Objednala jsem si je na http://www.aliexpress.com/item/Baby-Cloth-diaper-newest-patterns-20pcs-20pcs-microfiber-inserts-20pcs-bamboo-cotton-inserts/691659501.html a poštovné bylo zdarma. Vyšlo mě to ( i se slevou 5 dolarů ) na 75kč za kus a je k tomu ještě 10 bambusových vkládaček. Objednala jsem ve středu a v pondělí mi volali z DHL že mají pro mě balíček. Takže z čech neobjednávám :sunglasses: a jestli budou dobrý, tak si přikoupím ještě jednu stejnou sadu a budu mít snad vystaráno :sunglasses:
16. dub 2013 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
máte ještě někdo zkušenosti s nákupem plen přes AliExpress?? kupuji tam teď skoro vše, ale nechtěla bych u plen naletět... :confused: :confused:
29. lis 2014 v 15:58  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
z číny objednávám dětem oblečení, ale tam si říkám, že to vždycky pořádně vyperu. osobně se mi stalo, že jsem potřebovala rychle převlíknout sobě triko a vzala nevyprané (právě od číňanů) a léčila vyrážku dlouhé týdny. plínky z číny bych miminku určitě nedala. kupovala jsem dětem český značky a pár kousků mi poslala na vyzkoušení kamarádka z Rakouska, ale vůbec si nemůžu vybavit značku. oblečení a boty na Aliexpressu kupuju běžně už skoro dva roky. Zatím vždy vše v pořádku dorazilo, žádnej hadr na podlahu :slight_smile:. Zaregistrovala jsem se na mojevyhody.cz, kde ještě dostávám nějaký peníze zpátky. Tam dávají zatím největší procento, co jsem koukala na ostatní "vraceče slev".
5. pro 2014 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek