Máte zkušenosti s plenkami Batolini?

grurad
14. zář 2012

Holky máte některá zkušenost z plenkami značky Batolini? Nejsou na trhu dlouho, nenašla jsem žádné zkušenosti. Proto se ptám. Děkuju 🙂

ivuska.h
21. zář 2012

Je to Čínská produkce s českou značkou, jako několik dalších podobných plen na trhu... Levněji seženeš to samé na eBayi nebo se občas něco objeví na Aukru.

landylu
26. pro 2012

zdravím,
já mám bohužel pouze 2 batolini AIO- (protože mám širokou výbavu od popolini),ale chci si přikoupit. Jsou super!dobře se s nimi manipuluje, jsou příjemné na omak a rychle schnou. Jediný problém vidím v tom, že jsou vyrobeny v Číně, takže těžko říct ten materiál..
Koupila jsem si aj české Anavy AIO- kvůli ceně(450) jen jedny na vyzkoušení, ale kakání 3měs.miminka mi už dvakrát proteklo. a ta plinečka je dost malá, tak nevím až bude mimčo větší.
Jinak fandím všem látkovým mamimkám
Ludmila

filipatereza
27. pro 2012

Nemám zkušenost. Raději jsem investovala do českých značek....

veruska_84
16. dub 2013

Zatím jsem je ještě nezkoušela, ale už vyprala. Objednala jsem si je na http://www.aliexpress.com/item/Baby-Cloth-diape... a poštovné bylo zdarma. Vyšlo mě to ( i se slevou 5 dolarů ) na 75kč za kus a je k tomu ještě 10 bambusových vkládaček. Objednala jsem ve středu a v pondělí mi volali z DHL že mají pro mě balíček. Takže z čech neobjednávám 😎 a jestli budou dobrý, tak si přikoupím ještě jednu stejnou sadu a budu mít snad vystaráno 😎

lidadv
29. lis 2014

máte ještě někdo zkušenosti s nákupem plen přes AliExpress?? kupuji tam teď skoro vše, ale nechtěla bych u plen naletět... 😕 😕

mony266
5. pro 2014

z číny objednávám dětem oblečení, ale tam si říkám, že to vždycky pořádně vyperu. osobně se mi stalo, že jsem potřebovala rychle převlíknout sobě triko a vzala nevyprané (právě od číňanů) a léčila vyrážku dlouhé týdny. plínky z číny bych miminku určitě nedala. kupovala jsem dětem český značky a pár kousků mi poslala na vyzkoušení kamarádka z Rakouska, ale vůbec si nemůžu vybavit značku. oblečení a boty na Aliexpressu kupuju běžně už skoro dva roky. Zatím vždy vše v pořádku dorazilo, žádnej hadr na podlahu 🙂. Zaregistrovala jsem se na mojevyhody.cz, kde ještě dostávám nějaký peníze zpátky. Tam dávají zatím největší procento, co jsem koukala na ostatní "vraceče slev".

lidadv
16. pro 2016

už mám za sebou desítky nákupů na AliExpressu a vše funguje na 1*. za mě spokojenost. 🙂

marienova94
9. únor 2017

@veruska_84 Ahoj, mohu se zeptat, jak jsi s těmi plenkami byla spokojená? Moc děkuji 🙂

nke
25. čer 2017

👎👎👎👎 Ahoj, moje zkušenost z června 2017 je katastrofální.
Počínaje jednáním firmy a konče kvalitou svrchních kalhotek.
1) na webu byla uvedená cena za kalhotky vč. DPH, cena za poštovné ale bez DPH!
Pak přišla výzva k úhradě částky, kde byla uvedena cena za kalhotky jen bez DPH, dále cena za dopravu + kalhotky bez DPH a pak celkem vše s DPH. Výsledná částka tedy neseděla s částkou, která byla inzerována na webu. Částky si člověk musí dopočítat, pokud si je chce zkontrolovat a navíc údaj o tom, že na webu byla částka za dopravu uvedena bez DPH nebyl k dispozici. ( Po mém upozornění již po týdnu DPH opravili)
2) zvolila jsem dopravu Českou poštou.
Po několika dnech mi přišel e-mail, že vlastně poštu odesílají až za několik dní a jestli to tedy nechci poslat PPL. Bez sdělení, jaký je cenový rozdíl, zda bych měla doplácet nebo mi naopak oni něco vracet. Že by snad bylo předem na webu upozornění, že se pošta odesílá 1x týdně? Kdepak.
Byla jsem už naštvaná a napsala, že mám důvod pro českou poštu, ale souhlasím tedy s PPL, ať už je to vyřízené. V reakci jsem se dozvěděla, že to se mnou mysleli dobře a že kdybych nutně potřebovala poštu, že by přece došli kvůli mě na poštu i mimo termín. (To ovšem nějak zapomněli předtím napsat).
3) balíček s PPL v pořádku přišel, dokonce v sobotu. Pošta byla dražší - přeplatek mi nevrátili.
4) kvalita svrchních kalhotek. (Porovnávám s Petit Lulu, Bamboolikem, Imse Vimse, Ecobabynz). Přední díl, který sedí na bříšku, není střižen dokulata, ale má švy normálně šité do tvrdých roků, které musí při pohybu tlačit. Suché zipy byly tvrdé, štětiny škrábalY i mě když jsem s nimi jen manipulovala, navíc rohy SZ nebyly ani zastřižené , takže vyloženě řezali. Nedovedu si představit, že bych do toho dítě oblékla. Co se týká kvality PUL, tak na první pohled vypadal normálně. Možná, že patentkové jsou lepší :-/
5) Kalhotky jseM poslala obratem zpět na adresu odesílatele a chtěla vrátit peníze - odstoupení od smlouvy ve 14 dnech.
Bohužel zásilku si nikdo nevyzvedl. V pondělí ji očekávám zpět ve své schránce.
TAKŽE ZA MĚ, BATOLINI NIKDY VÍC!