Máte zkušenosti s plenkami Tesco a z DM Babylove?

sabor
14. bře 2012

Ahoj jaké máte zkušenosti s plenkami Tesco a z DM Babylove

petulka25
14. bře 2012

Ahojky Tesco jsem koupila a dala jsem je starší dceři na hraní pro panenky!! jinak dm jsem nezkoušela.....nej jsou podle mě pampersky!hugies máme jen na dočasné přebalení.....

bl4nche
14. bře 2012

Ty Babylove by me taky zajimaly. Mam nejake slevove kupony a premyslim, ze bych je koupila. Jinak za nejlepsi taky povazuju Pampers active baby. Ty premium ani nevim, jake jsou. Pliny z Tesca jsme meli jednou a katastrofa, ale byly to ty nejobycejnejsi. Ty baby essentials jsou pry lepsi.

ja.na81
14. bře 2012

pouzivam od narozeni maleho temer vyhradne Babylove plenky a jsem moc spokojena (akorat tak od cca 11 mesicu davam na noc pampers, protoze mam pocit, ze ty vic poberou)

violeta5
14. bře 2012

Babylove jsou super a navíc ekologické, směle do nich 😵 😵

romca05
14. bře 2012

Ahoj, plenky DM Babylove u nás bezkonkurenčně nejlepší, narozdíl od Pampersek se vůbec netrhalo zapínání a snad nikdy se synovi nepovedlo je pročůrat, což u dražších Pampersek bylo úplně běžné! Tesco plínky jsme taky používali, taky dobrý, ale trochu tvrdší.

ivular
14. bře 2012

S DM Babylove nemám zkušenost, ale používáme Baby essentials z Teska a vcelku spokojenost. Řekla bych, že jsou stejné jako Pampers sleep and play, možná i trochu lepší 😉

anieanne
14. bře 2012

Ty z DM nevím, za tu cenu radši koupím Pampersky. Tesco Essential používám na syna a jsem moc spokojená.

ivkaj
14. bře 2012

Měli jsme doma Pampers active baby, Huggies i Tesco Essential a DM Babylove. Pampersky jsou jednoznačně nejlepší (tenké i hodně slušně savé) a dávám je na delší dobu nebo na noc. Přes den je střídám s Huggies. Teď jsem vzala na vyzkoušení i DM Babylove a jsem s nimi spokojená, krásně tenké a přesto savé. Ty Tesco mi přišly hodně tlusté a počůrané takové neforemné.

zdeniii
14. bře 2012

@sabor ahojky tak já jsem na dcerku používala ty z Dm dost dlouho, ale najen´dnou se mi z nich začala opruzovat... ☹ je mi to íto protože vyhovovaly... Ale pokožka se mění a jí přestaly prostě sedět. Používáme tedy ještě pemprsky ale vadí mi u ních že kolikrát najdu ten gel z nich na pipce... a hagísky jsou fajn, ty mám teď nejraději 🙂 Tesko nepoužívám.

anehap
14. bře 2012

Tesco nám vůbec nesedly - jednak je malá často pročůrala a navíc byly tvrdý jako deska, malá z nich byla občas úplně odřená. Babylove z DM jsou super, jsem spokojená moc, střídám je s Pampers(ty dávám většinou na noc a spaní odpoledne, vydrží asi fakt nejvíc), tyhle dvoje nám celkově sedí nejlíp 😉

jajina.c
14. bře 2012

Ahoj, tak já si plenky baby essentials z Tesca nemohla vynachválit, byly pro nás lepší než pampersky, fakt 🙂 . Používali jsme od narození Pampers a pak jsme cca kolem půl roku přešli na Essentials a naprostá spokojenost, nikdy jsme neměli opruzeniny 😉. Ale ty obyč z Tesca jsou prý děs běs. A DM nevím.

helcenka
14. bře 2012

Tesco nevím, ale z DM nebyly ze začátku špatné, jen po nějaké době se začal syn opruzovat. Dcera z nich byla opruzená hned. Jiné pleny nám to nedělaly.

weri1
14. bře 2012

DM nevím ale tesco zelený jsou dobrý....jsem s něma spokojená, ale taky nejvíc kupuji pampers....přeci jen je v tom malej celej den ,tak ať má komfort 🙂

timbouctou
14. bře 2012

no my jsme na pampersky chudý, nám bohatě stačej zelený tesco essencials 😀 ale fakt, řekla bych, že hned po pamperskách jsou nejlepší. Rozhodně a v žádném případě nekupujte Helen Harper!!!! Zadeček je v tom mokrej a hned to prosákne.

timbouctou
14. bře 2012

@ivular určo jsou lepší než sleep and play, mají pružné zapínání a to je u běhacího blázna velmi, opravdu velmi důležité 😠

weri1
14. bře 2012

@timbouctou no cena skoro stejná 🙂 já kupuji plíny jen v akci takže někdy to vyjde na pampersky a někdy na tesco

andu
14. bře 2012

My jedem jedině v DM Babylove! 😉))

xmalij
14. bře 2012

presli jsme nedavno z Pampersek na Babylove, nejsou parfemovane, jsou fajn, ale neudrzi tolik jak Pampers. Ty davam na noc. Kamaradka zkousela Babylove v lete a taky rikala, ze se maly rychle paril a opruzoval, tak uvidime..ale spis doufam, ze uz budeme bez nich komplet 😉.

meleri
15. bře 2012

@bl4nche baby love jsou super pleny jsou fakt fajn...naproti tomu s tesco plenami mam teda blbe zkusenosti, v lete v horku se mu doslova prilepi a roztavily na kuzi, po teto zkusenosti sly do kose.....ja si mysli ze nejlpsi papirove pleny jsou ty babylove, jsou velmi jemne narozdil od huggies acena je taky prijatelna...

bl4nche
15. bře 2012

@timbouctou: no kdyz se to opravdu vychyta, tak Pampers vyjdou i na 300 za balik (velikost 3, 96 ks, 4 jsou myslim v baleni po 82), minuly tyden byla akce v Rossmann 🙂

marjama
15. bře 2012

My jsme používali od narození Babylove a nikdy nebyl žádný problém, takže za mě - super 😉

editah222
15. bře 2012

@sabor Já jsem vždycky použivala jen Pampersky (nejdřív ty bílé a pak zelené) a minulý týden jsem v rámci šetření koupila ty DM Babylove. Nejsou vyloženě špatné, ale mám mnohem větší spotřebu net Pamperske, malej je má furt pročůrané a to se mu u Pamper nikdy nepodařilo. Takže Babylove jdou z domu 🙂

pablinka
15. bře 2012

Tesco pleny malému dělaly opruzeniny, zvlášť v létě nebo při použití na noc, Babylove pleny z DM v pohodě, pokud nebyla v létě přílišná horka, to se pak hodily jedině Pampers (byl v tu dobu opruzený dost i po Huggies). Jinak mám zkušenost, že malému protékaly plenky, když ta velikost nebyla zrovna pro něj ta pravá... když jsme ty samé plenky zkusili třeba za měsíc, najednou neprotékalo nic, plenky toho vydržely mnohem víc. Tím pádem bych řekla, že žádné z plen, které jsme na malým vyzkoušeli (Pampers, Huggies, DM, Rossmann, Tesco, Háppy), nebyly pro něho špatné, jen bylo třeba je použít ve vhodnou dobu.

kessy156
15. bře 2012

My máme koupeny tesco plenky ty essentials, zatím jsem zkoušela jednu(mám rozdělané huggies, ty už nechci vidět a taky pampers-ty jsou zatím nejlepší) a v pohodě. Jinak moje mamka je má taky a v pohodě,říkala vydží i v noci. 🙂

timbouctou
15. bře 2012

@bl4nche no jo, jenže my bydlíme na malém městě a z akcí se dozvídám o tescu a globusu, jinak nic, a kdybych chtěla vědět o všem, tak bych musela mít někoho, kdo by hned hlásil kde co mají 😀

davdan
15. bře 2012

Jedine tesco essentials, vydrzi i celou noc, neprocura je, maximalni spokojenost! 😉 Pri pouzivani pampersek jsem vzdy prevlikala celou postel 😅

bl4nche
15. bře 2012

www.odmaminky.cz a tam jsou i vypsany, kde sou jaky slevy 🙂

sabor
autor
15. bře 2012

dost dobrá stránka. Tu využiji i já 🙂 děkuji

A všem děkuji za zkušenosti.

2hanah
15. bře 2012

Nám nejvíce vyhovují ,,háppy", jak kvalitou, tak cenou. Tesco jsou hrozné, na kůži zůstávaly mé dceři ty krystalky (nebo spíš rosolovitá hmota), které jsou uvnitř pleny a mají absorbovat moč, nechápu, jak se z té pleny dostávaly ven, ale měla jsem pak i obavy, jestli jsou vůbec zdravotně nezávadné. Ty ,,Babylove" jsou v pohodě, akorát nejsou tolik měkoučké k pokožce, trošku jako papír, ale používat se dají.

weri1
15. bře 2012

@2hanah tak krystalky jsou na kůži jen když j hodně pročůraná plína