Máte zkušenosti s plenkami Tesco a z DM Babylove?

sabor
14. bře 2012

Ahoj jaké máte zkušenosti s plenkami Tesco a z DM Babylove

2hanah
15. bře 2012

@weri1 To já vím, ale u jiných plínek se nám to nestává, ikdyž máme velkou ,,nálož" 🙂 A děkuji za upozornění.

weri1
15. bře 2012

@2hanah je stejně zajímavý, jak každému vyhovuje jiná plínka 🙂

2hanah
15. bře 2012

@weri1 Máte pravdu, jsou to přece jenom pořád plínky, za našeho dětství nebylo co řešit.

llluckaaa
26. lis 2012

Ahoj holky, chci obnovit diskuzi. Nemáte některá novější zkušenost s plenami Babylove? Nám vyhovovaly, ale teď je Kačka v noci začala pročůrávat a už se mi u několika stalo, že se mi povedlo je při rozbalování roztrhnout. Že by se tak zhoršila kvalita plen? Tohle je asi náš poslední balík a nevím, čím je nahradit, aby dítě vydrželo suché i přes noc.

bimbici
26. lis 2012

Po otestování všeho dostupného byl žebříček nakonec takový - Tesco, Huggies a Babylove. a rozhodně pokud možno nikdy ne Pampers 🙂
Jo ale Tesco, takové ty modré/tyrkysové. Ne ty bílé, ty byly nepoužitelné

llluckaaa
26. lis 2012

@bimbici Syn měl z plen z Tesca vyrážku, tak ty bych raději nekupovala. A huggies se mají přestat vyrábět, nevíš, jestli jsou ještě na obchodech? Já v tom nemám moc přehled ☹

monik1
26. lis 2012

Syna jsem "vychovala" na DM-kových plínkách a největší spokojenost 😉

kikimaruska
26. lis 2012

Zelené (bývalé fialové) Tesco a Babylove z DM pro nás nej plenky (v kategorii pro nás cenově přístupných plen). Vyrostl na nich syn a plánuji i pro druhé mimčo. Ikdyž jako uplně novorozenecké máme Pampers Premium Care pro první dny a pak kombinace látkování/plenky Tesco a Babylove. Co nám nevyhovovalo byly Huggies, Happy a Pampers Sleep and Play, po kterých se pokaždé šíleně zprudil.

bimbici
26. lis 2012

@llluckaaa to bude asi individuální, my přesně z tohoto důvodu zanevřeli na Pampers 🙂 Huggies zmizí, ale ještě pár měsíců je máte
Myslím, že pryč budou až po březnu.

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
26. lis 2012

@mamina19844 Co kdybys přestala do všech diskuzí kopírovat tu svojí nenápadnou reklamu a zřídila si profil Profesionála a zaplatila si pořádnou reklamu?

mamina19844
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
llluckaaa
26. lis 2012

@mamina19844 Takže ještě jednou: Nekopíruj sem tu svojí reklamu 😝

marrei
9. pro 2012

Holky, na kolik vyjdou ty Babylove plínky z DM??? Díky...

llluckaaa
9. pro 2012

@marrei Teď jsem kupovala ty v krabici a jedna byla za 359 Kč. Např. ve velikosti 4 maxi je jich tam 84 😉

loafeer
9. pro 2012

Dm plinky jsme pouzivali ty oranzove a super, zadny problem, Tesco plinky zelene a myslim, ze smele muzou konkurovat Pemprskam, ktere jsou dle me ale stejne nejlepsi....davame je ted, kdyz maly chodil, lozi, splha a spokojenost...a to tesco to same, ty davame i ted a pohoda