• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Na noc látkové plenky bambusové nebo vícevrstvé?

26. září 2012 
Prosím maminky, které vyzkoušely, o doporučení, jestli na noc používat spíše plenky bambusové nebo vícevrstvé bavlněné. U prvního dítěte jsem to neřešila, teď bych ráda využila plenek s vyšší savostí hlavně právě na noc...
Děkuji za tipy a zkušenosti.
24. zář 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Noční plenky využiješ ne úplně od začátku, jsou potřeba až u trochu starších dětí, které už v noci nekakají a nechceš je v noci přebalovat. Z materiálů je určitě lepší bambus, ať už v podobě kalhotkových plen nebo vícevrstvých.
24. zář 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Já bych na noc zvolila určitě vícevrstvé bambusové, jestli se ptáš na toto. Jak píše helulela, později můžeš využít noční plenky. Já mám od Anavy a jsou hodně velké, takže je budu dávat opravdu až později.
24. zář 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě bambus - ať už kalhotkové nebo vícevrstvé (Anavy dělá bambusové pružné, dobře se dávají na kalhotkový sklad).
25. zář 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambus, teď zkouším novinku od Little Comfort a jsem úplně nadšená. Je to kalhotkovka, součástí jsou 2 vkládačky, na samotných kaťatech taky ještě je savá vrstva integrovaná a existuje k tomu ještě noční plenka Night Genie a s použitím tohohle všeho výrobce udává savost až 12 hodin. Já tu NG teda nemám, ale spokojená jsem i tak, jsem v noci stejně zvyklá 1x přebalit, malej se budívá na mlíko a nedalo by mi to, ať je v látce nebo v jednorázovce. Sedí mi na ni PUL kalhotky od GroVia, i když jsou střihově trošku jiné, ale zastrkat se to dá a netlačí to...ale ideál by byly ještě nějaký trošku větší.
26. zář 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za nás hlasuji na noc pro bambusové. Přes den jsem používala téměř výhradně bavlněné vícevrstevné, ale na noc je potřeba něco savějšího. Já v noci nepřebalovala (až na výjimky) od tří měsíců a pohoda.
26. zář 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek