• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nejlepší noční plenka. Poraďte

27. května 2009 
Milé maminky, prosím Vás o Vaše zkušenosti s plenkami na noc, budu moc ráda pokud mi napíšete i jestli v noci přebalujete, případně kolikrát. My používáme na noc Popolini all-in-one, ale poslední dobou s nimi nejsem moc spokojená, tak přemýšlím o výměně. Za Vaše rady předem děkuji.
17. lis 2008 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Urcite Bamboo Extra!!! :wink: Neprebalujeme.Mimino spi jako spalek,nemam srdce ho budit,neni duvod,plina to pobere,vlnaky jsou maximalne rano lehce navlhly. :wink:
17. lis 2008 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tots Bots peříčko (fluffle) se svrchňákama Whisper. Akorát je skrznaskrz umělá.. :wink:
17. lis 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambusova ctvercovka, novosklad a nepromokave kalhotky
17. lis 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bamboo Extra vycpané Bamboo prefoldem, Flexi Tots vycpaná Prefoldem, novosklad z vysokogramážní čtvercovky vycpaný prefoldem, docela dlouho (asi tak 6-8h) vydrží novosklad z vysokogramážní čtvercovky vycpaný dvěma žínkami Tots Bots :grinning: Ale všechno kromě BE s prefoldem jsou pro mě spíš nouzovky, když se mi BE zrovna suší :slight_smile:
17. lis 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale už jsem teda měla mrně i ve vysokogramážní čtvercovce složené na 12tiny a vepředu poskládané do vrstviček, asi 10h, když jsem byla tak mrtvá, že jsem v noci jen vystrčila prso a zapomínala přebalit :sweat_smile: Ale teda ráno bylo body na vlňácích docela nacuclé :grinning:
17. lis 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ta nová flexi tots je fakt tak savá? Jsem myslela, že je to štíhlá plenečka na chození :confused:
17. lis 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Endel, je štíhlá a přitom fakt dost savá. Samozřejmě se to nedá srovnávat s bamboo extra, ale na denní plínku je savá fakt hodně. Už jsem psala na LPII, že malý ji měl tuhle na sobě 4h bez svrchňáků a měl jen nepatrně, ale fakt hodně nepatrně navlhlé body :slight_smile:
17. lis 2008 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
my používáme Popolini OneSize Froťáčky a Biofroťáčky s orig.vkládačkou.... někdy je ráno suchá a jindy je to durch i s vlňáčkama.... :sweat_smile: v noci nepřebaluju :wink:
18. lis 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já dávám Popoliny OneSize Super s originál vkládačkou na to PUL PopoWrap, přebaluju až ráno ( cca po 10 hodinách) a malý se zatím nepročůral a spí, jako když měl jednorázovky. :sweat_smile:
18. lis 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky my používáme jednorázovky Pampers Active Baby na noc, nikdy se nepročůrala ani neprokajdila a zadeček má v suchu :wink:
A taky nepřebaluju celou noc, takže takových 12h v tý plence je :wink:
19. lis 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak tohle mě taky zajímá. Přebaluju totiž po tmě aby se malá moc nevzbudila..naštěstí v noci moc nečůráme a nekakáme, takže těch 10h v tom taky je..od 19h do cca 4h a pak rači přebalím..
20. lis 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v noci jsme zkusili flexi tots (asi 2x pranou) a k tomu bamboo prefold (jen vypranej) a Simon spal peknych 12 hodin s jednim nakojenim - jsem nadsena :grinning:, bamboo extra taky pekne vydrzej, ale FT mu zatim sedi nejlip :sunglasses:
4. pro 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem chtěla naspat, že ať dám holčičce co chci, tak to prodojí nejpozději do dvou do rána, zkoušela jsem i jednorázovky, ale je to stejný, takže jsem nejspíš odkázaná na noční přebalování :frowning2:
11. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, taky se připojuju k Active baby s pružnými postranními pásky. Je v tom taky celou noc a v pohodě. Přebalím ji, jen když ji krmím a cítím že je pokakaná, v tom ji nenechám, ale jinak ne. A opruzená nebyla ani jednou, pročůraná a prokakaná taky ne :wink:
11. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nový favorit je Baby BeeHinds :grinning:
11. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi - doufam, ze Baby BeeHinds bude opravdu dobra (zatim jsem ji zkusila jednou a fajn), ty FT uz mladymu na noc nestacej :angry:
11. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pikk, našemu mláděti na noc FT stačí, ale ne samotná, musí být vycpaná prefoldem :slight_smile: (Ale jak už jsem psala výše, mám dojem, že cokoliv, co se vycpe prefoldem je na noc OK :slight_smile:)
11. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mysi - ja jsem ji taky vycpavala, ale kdyz mi protekl i bambusovy prefold, tak jsem usoudila, ze je to na FT moc velkej cural :slight_smile: On si ted navykl spat hlavne na boku, takze mu to protece nekde postrane, tak potrebuju plenky, co maj ty savy vrstvy vsude :wink:
12. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě FT připadá úzká, možná proto vám v noci protéká. Třeba Popo jsou jakoby širší a až na stehýnka. Nám na noc stačí bohatě. :wink:
13. led 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby BeeHinds mě příliš nezaujala, u nás nej na noc Bamboo Extra na sucháče vycpaná jednou vv přeloženou na čtvrtiny a flísová separačka plus babyidea vlňáky :wink: bohatě vydrží celou noc :slight_smile:
13. led 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
i nám stačí popo frotáky. pak bbh - ty jsou super. be na sucháč maj ten sz děsně prkennej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pak je dobrá i ptit bambuska - ta nebarvená. barvený jsou víc umělý ( :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
18. kvě 2009 v 01:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás momentálně dáváme od 19 do 01-03:
PP onesize + ikea ručníček
PP biofroťáčky + bamboo hour
PP two size + vkládačka wahmies -tahle kombinace málo, protože plenka je spíš bokovka, tak se bojím, aby nebylo mokro v celé posteli (i když se to ještě nestalo)
bbh bambuska - tu nevycpáváme
BE + prefold
HD pastelka + bamboo hour

no a po přebalení dám už jen jednu čč buď kikko bambusku nebo pp mullwindel, protože do rána už nečůráme
18. kvě 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my dáváme Bamboo hour, případně CB bamboo docpaný CuddleFoldem. Přebalujeme jak kdy
18. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLENKOVÝCH MATERIÁLŮ
Ahoj,
Budu si pro sebe objednávat bambusový flauš a froté z tohoto obchodu(přidejte 3w a tečku): schwangerschaft-geburt-baby.de/product_info.php?cPath=163&products_id=1314 Pokud by jste se chtěla některá přidat ke společné objednávce napište :slight_smile: - podrobnosti jsem napsala do mého inzerátu v bazaru, ať to tady nezahlcuji. :slight_smile:
27. kvě 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek