Nejlepší noční plenka. Poraďte

evicka7
17. lis 2008

Milé maminky, prosím Vás o Vaše zkušenosti s plenkami na noc, budu moc ráda pokud mi napíšete i jestli v noci přebalujete, případně kolikrát. My používáme na noc Popolini all-in-one, ale poslední dobou s nimi nejsem moc spokojená, tak přemýšlím o výměně. Za Vaše rady předem děkuji.

makinka.1
17. lis 2008

Urcite Bamboo Extra!!! 😉 Neprebalujeme.Mimino spi jako spalek,nemam srdce ho budit,neni duvod,plina to pobere,vlnaky jsou maximalne rano lehce navlhly. 😉

babalala
17. lis 2008

Tots Bots peříčko (fluffle) se svrchňákama Whisper. Akorát je skrznaskrz umělá.. 😉

animatua
17. lis 2008

bambusova ctvercovka, novosklad a nepromokave kalhotky

mysinka
17. lis 2008

Bamboo Extra vycpané Bamboo prefoldem, Flexi Tots vycpaná Prefoldem, novosklad z vysokogramážní čtvercovky vycpaný prefoldem, docela dlouho (asi tak 6-8h) vydrží novosklad z vysokogramážní čtvercovky vycpaný dvěma žínkami Tots Bots 😀 Ale všechno kromě BE s prefoldem jsou pro mě spíš nouzovky, když se mi BE zrovna suší 🙂

mysinka
17. lis 2008

Ale už jsem teda měla mrně i ve vysokogramážní čtvercovce složené na 12tiny a vepředu poskládané do vrstviček, asi 10h, když jsem byla tak mrtvá, že jsem v noci jen vystrčila prso a zapomínala přebalit 😅 Ale teda ráno bylo body na vlňácích docela nacuclé 😀

endel
17. lis 2008

Holky ta nová flexi tots je fakt tak savá? Jsem myslela, že je to štíhlá plenečka na chození 😕

mysinka
17. lis 2008

Endel, je štíhlá a přitom fakt dost savá. Samozřejmě se to nedá srovnávat s bamboo extra, ale na denní plínku je savá fakt hodně. Už jsem psala na LPII, že malý ji měl tuhle na sobě 4h bez svrchňáků a měl jen nepatrně, ale fakt hodně nepatrně navlhlé body 🙂

sonulah
18. lis 2008

my používáme Popolini OneSize Froťáčky a Biofroťáčky s orig.vkládačkou.... někdy je ráno suchá a jindy je to durch i s vlňáčkama.... 😅 v noci nepřebaluju 😉

kubinkov
18. lis 2008

Já dávám Popoliny OneSize Super s originál vkládačkou na to PUL PopoWrap, přebaluju až ráno ( cca po 10 hodinách) a malý se zatím nepročůral a spí, jako když měl jednorázovky. 😅

krista
19. lis 2008

Ahojky my používáme jednorázovky Pampers Active Baby na noc, nikdy se nepročůrala ani neprokajdila a zadeček má v suchu 😉
A taky nepřebaluju celou noc, takže takových 12h v tý plence je 😉

haninka
20. lis 2008

Ahoj holky,
tak tohle mě taky zajímá. Přebaluju totiž po tmě aby se malá moc nevzbudila..naštěstí v noci moc nečůráme a nekakáme, takže těch 10h v tom taky je..od 19h do cca 4h a pak rači přebalím..

pikkumyy
4. pro 2008

dneska v noci jsme zkusili flexi tots (asi 2x pranou) a k tomu bamboo prefold (jen vypranej) a Simon spal peknych 12 hodin s jednim nakojenim - jsem nadsena 😀, bamboo extra taky pekne vydrzej, ale FT mu zatim sedi nejlip 😎

evicka7
autor
11. led 2009

tak jsem chtěla naspat, že ať dám holčičce co chci, tak to prodojí nejpozději do dvou do rána, zkoušela jsem i jednorázovky, ale je to stejný, takže jsem nejspíš odkázaná na noční přebalování ☹

vrana
11. led 2009

Ahoj, taky se připojuju k Active baby s pružnými postranními pásky. Je v tom taky celou noc a v pohodě. Přebalím ji, jen když ji krmím a cítím že je pokakaná, v tom ji nenechám, ale jinak ne. A opruzená nebyla ani jednou, pročůraná a prokakaná taky ne 😉

mysinka
11. led 2009

Nový favorit je Baby BeeHinds 😀

pikkumyy
11. led 2009

mysi - doufam, ze Baby BeeHinds bude opravdu dobra (zatim jsem ji zkusila jednou a fajn), ty FT uz mladymu na noc nestacej 😠

mysinka
11. led 2009

Pikk, našemu mláděti na noc FT stačí, ale ne samotná, musí být vycpaná prefoldem 🙂 (Ale jak už jsem psala výše, mám dojem, že cokoliv, co se vycpe prefoldem je na noc OK 🙂)

pikkumyy
12. led 2009

mysi - ja jsem ji taky vycpavala, ale kdyz mi protekl i bambusovy prefold, tak jsem usoudila, ze je to na FT moc velkej cural 🙂 On si ted navykl spat hlavne na boku, takze mu to protece nekde postrane, tak potrebuju plenky, co maj ty savy vrstvy vsude 😉

kubinkov
13. led 2009

Mě FT připadá úzká, možná proto vám v noci protéká. Třeba Popo jsou jakoby širší a až na stehýnka. Nám na noc stačí bohatě. 😉

schnek
13. led 2009

Baby BeeHinds mě příliš nezaujala, u nás nej na noc Bamboo Extra na sucháče vycpaná jednou vv přeloženou na čtvrtiny a flísová separačka plus babyidea vlňáky 😉 bohatě vydrží celou noc 🙂

kyri
17. kvě 2009

i nám stačí popo frotáky. pak bbh - ty jsou super. be na sucháč maj ten sz děsně prkennej 😝
pak je dobrá i ptit bambuska - ta nebarvená. barvený jsou víc umělý ( 😝 )

evicka7
autor
18. kvě 2009

u nás momentálně dáváme od 19 do 01-03:
PP onesize + ikea ručníček
PP biofroťáčky + bamboo hour
PP two size + vkládačka wahmies -tahle kombinace málo, protože plenka je spíš bokovka, tak se bojím, aby nebylo mokro v celé posteli (i když se to ještě nestalo)
bbh bambuska - tu nevycpáváme
BE + prefold
HD pastelka + bamboo hour

no a po přebalení dám už jen jednu čč buď kikko bambusku nebo pp mullwindel, protože do rána už nečůráme

ijo
18. kvě 2009

my dáváme Bamboo hour, případně CB bamboo docpaný CuddleFoldem. Přebalujeme jak kdy

marketakra
27. kvě 2009

HROMADNÁ OBJEDNÁVKA PLENKOVÝCH MATERIÁLŮ
Ahoj,
Budu si pro sebe objednávat bambusový flauš a froté z tohoto obchodu(přidejte 3w a tečku): schwangerschaft-geburt-baby.de/product_info.php?cPath=163&products_id=1314 Pokud by jste se chtěla některá přidat ke společné objednávce napište 🙂 - podrobnosti jsem napsala do mého inzerátu v bazaru, ať to tady nezahlcuji. 🙂