Od kdy jste začali skládat čč na rovno?

blazeenka
16. srp 2013

Ahoj maminky, zajímalo by mě od kdy jste začali skládat čč na rovno a které svrchňáčky vám k tomuto skladu vyhovovaly nejvíce.

kkouzlo
16. srp 2013

ahoj, já začla v před 9.měsícem a dávám pulky. víc ti poradí ve skupině o látkovkách 😉

benjik
16. srp 2013

@blazeenka bambino mio

blazeenka
autor
16. srp 2013

@benjik a kdy jsi začla dávat na rovno nebo od začátku?

benjik
16. srp 2013

@blazeenka od narození a nic jsem nepřidávala jako separačku a tak.

blazeenka
autor
16. srp 2013

@benjik takže jako za starých dobrých časů 🙂

benjik
16. srp 2013

Ano,jen jsem je nevyvařovala v hrnci 😀

amabilis
16. srp 2013

@blazeenka Já vymyslela polosklad - vpodstatě dáš čtverec narovno, ale složíš ho na třetiny a ohneš rohy. Je to i docela ouzké. Můžeš pak na to strčit buď další plenku nebo nějakou vkládačku (bambusovou žínku... prostěněco savého) Svrchňáky jsem používala ze stránek www.plienka.sk My už jsme bez plen, takže mám toto za sebou 🙂

romcovaklarka
17. srp 2013

Já někdy v 8 měsících a dávala jsem mu na to ten "vnějšek" od Bitti d'Lish (SIO, takové ty chlupaté), je to hezky úzké.

sinala
19. srp 2013

@blazeenka od narození a do 4 měsíců jsem to střídala s novoskladem ( první dvě děti pouze narovno) a svrchňáky jsem měla Pulky doma šité podle střihu z ekozahrady

kajalka
19. srp 2013

Dávám od začátku, jsem lenoch na skládání novoskladu. Svrchňáky mám haipy, anavy a bamboolik a ty mi vyhovujou nejvíc.

betysek
19. srp 2013

Skládala jsem na rovno od příchodu z porodnice....Nejlepší svrchňáky Imse Vimse soft, Anavy PUL a Petit Lulu....