Pampers New Baby nebo Pampers Premium Care. Které jsou lepší?

moninka
10. únor 2010

Ahojky 🙂
chtěla bych Vás maminky poprosit o radu. Přečetla jsem si, že nejvíce chválíte pro novorozence plenky pampers a tak jsem se chtěla zeptat, které se Vám zdají lepší ( nebo jestli je nějaký znatelný rozdíl ) - new baby nebo premium care?
Chci si nakoupit zásobu a nevím, které zvolit....

A u ubrousků je taky spokojenost se značkou pampers?

Díky 😵

moninka
autor
10. únor 2010

A ještě mě napadá - když se Vám narodilo 3-4 kilové mimčo, kupovali jste balení 1 ( 2-5 kg ) nebo 2 ( 3- 6 kg ).

Díky za rady 😵

nanika
10. únor 2010

monika, vo vseobecnosti sa neradi kupovat do zasoby ani plienky, ani vlhcene obrusky, pretoze ti na ne moze chytit dieta alergiu a budes mat zbytocne nakupene plienky, ktore aj tak nemozes pouzit. Takze na zaciatok balik, ak sa osvedci, tak aj viac, ale to je len taka moja pripomienka...

mne sa narodil vyse stvorkilak, mali sme pampersky newborn, ale tusim len tych par dni v porodnici, hned sme potom kupovali 2.

editah222
10. únor 2010

Já jsem víc spokojená s premium care, ale jsou dražší. Naše malá má bohužel sklon k opruzeninám a jenom v PPC se nám to nikdy nestalo, takže nám nezbývá než platit.

Ubrousky použivam strašně málo, jen když jdeme někam do terénu. Doma mám nastrihaný perlan, je to mnohem levnější a pro dětské prdelky, podle mého, i lepší.

Moje Editka měla jen 2,7kg takže u nás byly jasnou volbou 1. Kamarádka měla holčičku 3,5kg a taky použivala na začátku 1. To balení je maličké a hned je pryč, protože miminko je jak průtokový ohřivač 😀

editah222
10. únor 2010

Jinka souhlasím s Nanikou, nemá smysl nakupovat do zásoby.

lul
10. únor 2010

suhlasim, nezasobovat sa 😉 chcela som nakupit huggies v dobrej cene do zasoby, ale nakoniec som si dala povedat a nasmu malemu na zadocku vobec nesedeli, pretekala kakacka... naopak kamaratkinmu neznesie pampersky, len huggiesky..

vlhcene odporucam biele Babylove - obsahuju najmenej sajrajtu spomedzi vsetkych moznych na trhu 😉

manika77
10. únor 2010

monika mne sa narodil 4300 a hned som pouzivala vacsie..nastastie som nemala zasoby 😉

lucenek
10. únor 2010

Moni já zas syslila co to šlo,
za mě nebyly Pampers premium care jen klasiky new born ty žluté a ty remium care jsem zkusila až ted v době kdy nosíme č4, na malé miminko řekla bych do vel č3 jsou nejúžasnější plíny jaké jsem kdy držela v ruce, pak ale jsou nard, hned nacucnou a nezvládnou větší příval čůrání, oproti menším dětem které crckají po troškách, takže za mě takto a ubrousky beru jen Nivea pure, nivea jsou látkové ostatní mi přijdou papírové a tvrdé

lucenek
10. únor 2010

a u nás jsem bralal jedničky dvojky až těsně před hranicí 5ti kg, neb dvojky nám při 4kilech protekly

moninka
autor
10. únor 2010

právě jsem si říkala, že bych mohla koupit za dobrou cenu 2-3 balíky - navíc jsou malé, tak se hned vypotřebují...

taky jsem slyšela, že když má dítě 4 kila, mohlo by nosit plínky 2, ale že většinou protečou ...

Ale musím holky uznat, že máte pravdu, že můžu zjistit, že nám ty plínky nesedí, ikdyž většině ano ☹

moninka
autor
10. únor 2010

právě jsem si říkala, jestli se opravdu vyplatí připlatit za premium care, jestli jsou opravdu heboučké jak se o nich mluví 😅 nebo jestli to je jen reklamní tah a vyhozené peníze

A používáte na střídačku třeba plínky tesco - co byly kdysi fialové?

nanika
11. únor 2010

Monika, ja som kupila zatial dva baliky babylove2, kvoli tomu, ze jeden beriem do nemocnice a neviem, ci mi aj po navrate domov bude mat kto kupit dalsie. Teraz poskulujem po tych lidlackych, je akcia, ale zasa je to risk, kupovat tri baliky... Pampersky kupim len ak budu cenovo vyhodne, inak si viem predstavit aj iny sposob, ako pominat take peniaze.

lucenek
11. únor 2010

moni víš kolik já měla nasysleno megapacků plínek????pampers a higgies???25 😀 😀 😀 a v poho a hebounké jsou opravdu oproti jiným, fakt nej plína co sjem kdy držela v ruce

martulikk
11. únor 2010

No, já myslím, že nakoupit dopředu je jedině dobré 😉 (teda v rozumném množství)... po porodu budeš mít co dělat a v těhu si ty nákupy aspoň ještě užiješ 🙂 koupili jsme po balíku Happy, Pampers new baby a Huggies, aby jsme vyzkoušeli co bude té naší cácorce nejlíp sedět... no a pak jsme ve velkém dokupovali, jak už tu někdo psal, mímátko je jak průtokáč 😀 s velikostí newborn jsem byla spokojená se všemi 3, nejvíc ale asi s Huggies... vyzkoušeli jsme i Pampers premium care a tam je fajn ta "síťka" která pomáhá udržet zadeček víc v suchu, ale zas až takový zázrak za tu cenu to není (mají to i ty malé Happy)... "dvojky" jsme kupovali Pampers (new baby a občas premium care) a Huggies premium... před vánocemi měla malá akorát 6kg a tak jsme přešli na "trojky"... teď používáme Pampers active baby, Huggies ve "trojkách" jsou nám zatím moc velké, takže tu oprašujeme otevřený balík 😅
Radit ti může každý, co mu sedí, ale stejně si svou zkušenost musíš udělat sama... každé miminko je prostě originál 😉

pikusa
11. únor 2010

Ahojík....tak já nakonec celý balík 3-6 kg Pampers prodala.....malému prostě nevyhovovaly.
Jako miminku jedině DM babylove....
a ted????zase jedeme v Pamperskách.Takže ono opravdu,co komu vyhovuje.
Mě by se líbilo,kdyby prodávali balíčky tak po 5ti plínkách--na zkoušku 🙂

zuzanakarolinka
11. únor 2010

presne to, každé bábo je originál a každá veľkosť, hoci majú značenie rovnaké, nie je rovnaká, nie je rovnaká 3 Huggies a napr. Happy alebo Pampers, treba si to vyskúšať,
my keď sme boli menší, používali sme Huggies classic 2, teraz máme Bella Happy 3, a mala som aj Huggies premium, mne v podstate boli všetky plienky dobré, ale tieto používame iba cez deň na noc dávam Sleep and play Pampers, ale v noci maličkú neprebaľujem, skúšala som či mi vydržia aj Huggies-ky cez noc, a v pohode, ale čím sme väčší zdá sa mi že viac čúrame, tak dávam sleep and play a u nás ich mali v akcii za super cenu, kde jedna vyšla tuším 2,9 Skk - ešte v starej mene

moninka
autor
11. únor 2010

Lucenek : to si nedokážu ani představit nasyslit tolik balíků plínek 😀

Tak asi nakonec zkusím koupit jeden balík pampersek a jeden huggies, když je taky chválíte a uvidím... koupím od obojího jedničky a to určitě spotřebujem, než přejdem na dvojky.

A ubrousky se vám zdají nejlepší nivea?

lucenek
11. únor 2010

moni no 😀 já su prajzula, a ocenila jsem neb jsme měla do 6m neustále řvoucí dítě, teda neřvala pokud byla u cicku 😀

moninka
autor
11. únor 2010

tak pokud trefíš dobrý plínky i velikost, tak věřím, že máš potom o starost míň 🙂

lucenek
11. únor 2010

jj sem prpstě byla názoru že nejdražší nejlepší měla jsme pamers a huggies premium ted jedem na huggies

pikusa
11. únor 2010

No a nám Huggies vůbec nevyhovují.....
na ven a na noc Pampersky a doma DM babylove..

nanika
11. únor 2010

Utierky pampers u nas uplne prepadli, boli strasne parfemovane a mokre, najviac a dodnes pouzivame babylove, maju neutralnu vonu a babo z nich nema ani odraty zadok, ani cely mokry. Osvedcili sa aj biele, aj zelene, v baliku po 4 balicky su za dobru cenu. Este si treba dat pozor, lebo kazde tie servitky maju iny rozmer...

martulikk
11. únor 2010

k těm ubrouskům: na hodně pokakaný zadeček používáme Johnson´s (modré i zelené), pak máme rádi Huggies (zelené a hnědé) a naprosto úžasné jsou Hipp! ale ta cena, uf... měla jsem jedno reklamní balení a teď k vánocům jsem si řekla Ježíškovi o jedno balení pod stromeček 😉 odmítám dávat tolik peněz za ubrousky, takže jako dárek jsem to ocenila 😀 ubrousky Pampers mi nějak nevyhovují, vadí mi ty jejich parfemace... bohužel, babička nosí jako dárek jen ty Pampersky 😅

neurologia
11. únor 2010

my sme mali pampers obrusky v porodke...a hroza mala pri utreti zadocku zacala hrozne plakat...doma sme mali babylove a ziadny plac...a cena si myslim ze tiez v pohode 😉

cerkris
11. únor 2010

ja musím obmieňať vône utierok , začne ma nudiť tá ich vôňa, takže mám asi 7 druhov doma, ale inak pampers nie sú nič extra, za tú cenu som mala už aj lepšie, tie babylove sú dobré, ale mne vadí tá ich kamilková vôňa a k plienkam, vyskúšali sme všetko možné, pre novorodenca som kupovala 3-6 kg plienky myslím, že som kúpila 3 balíky v madarsku plienky libero, a potom sme už používali väčšie. 🙂

moninka
autor
11. únor 2010

Holky a jaká je asi denní spotřeba plínek u novorozence?

lucenek
11. únor 2010

cca co 2h přebaluješ takže 12 plín ted au nás to tak bylo cca měsíčne kolem 300ks 😀 dobrý ne?

lenocka23
11. únor 2010

my od zaciatku pouzivame babylove z DM-ky, akurat jediny balik sme mali pampers (tie zlte new born..) no a utierky tiez babylove, kedze aj mensi ma na ne alergiu...
moninka, spotreba je rozna kazdy den, nas rekord je 14, ale to je extrem... normal je do 10 (?)
inak skus si zistit, aku znacku poskytuje porodka kde budes rodit äak vobec davaju)..kup si potom inu znacku a mozes porovnavat... 🙂

moninka
autor
11. únor 2010

tak to je jasné, pokud to je kolem 10 denně, že se to vyšplhá na tak šílené číslo 🙂 to je potom fakt majlant za ty plínky 😝

No tak to nevím, jaké jsou v porodnici....

lucenek
11. únor 2010

takže tři balíčky premium caremáš na tři týdny při počtu plín v balíku 72ks

moninka
autor
11. únor 2010

to je fakt síla, jaká to je spotřeba 😀
hlavně aby seděly.... asi koupím jeden balík premium care a jeden new baby a uvidíme .... mám strach koupit víc balíků jen premium care, aby seděly 😒