Pampers New Baby nebo Pampers Premium Care. Které jsou lepší?

moninka
10. únor 2010

Ahojky 🙂
chtěla bych Vás maminky poprosit o radu. Přečetla jsem si, že nejvíce chválíte pro novorozence plenky pampers a tak jsem se chtěla zeptat, které se Vám zdají lepší ( nebo jestli je nějaký znatelný rozdíl ) - new baby nebo premium care?
Chci si nakoupit zásobu a nevím, které zvolit....

A u ubrousků je taky spokojenost se značkou pampers?

Díky 😵

mayaotzin
16. únor 2010

ivko, tak ty jsem dostala vzorek a nepouzila ho pripadaly mi straste tuhe a hnusne co se materialu tyce. a my protekli vrchem jen jednou

ivika18
16. únor 2010

mayaotzin, tuhý a takový hamatný proti pamperskám fakt byly, ale malý kadil 10x za den a skoro pokaždý to bylo vrchem venku a z těch happy ne a byl v nich spokojenej. Ale když to nemáte tak často, tak to není taková hrůza. A stejně je potřeba vyzkoušet, každýmu mimču pasuje něco jinýho

mayaotzin
16. únor 2010

jak jsem to dopsala tak se mala prokadila nohavickou 🙂))) jako by cetla co sjem napsala 🙂)

jinak my kadime 1,2x za den.. vickrat ne asi je to tim, ze neni plne kojena

moninka
autor
16. únor 2010

no když koupím dvě balení jedniček ( je jich tam 78ks ) , tak tím nic nezkazím a pak uvidíme podle toho jak bude malá malá 🙂

perlan vůbec neznám....

editah222
16. únor 2010

Perlan jde koupit v zdravotnických potřebách. Když se namočí tak je jak vlhčený ubrousek, ale bez chemiie 🙂

petrias
16. únor 2010

Ahojky máme necelé 3 týdny od porodu.Měli jsme nakoupené různé druhy plenek tak jsem vše rozbalila a zkoušela,abych zjistila které jsou dobrý a ty happy 2 jsou pro nás( máme 3,420kg) docela větší taky mi 2 protekli.Jinak ted používáme pampers Sleep a Play měla jsem srach když jsem viděla to zelený uvnitř aby jí to nevadilo a dobrý.A ubrousky jsem měla první Hipp ty byli naprosto užasný,ale jsou drahý ted mám jiný ale to se s nima nedá srovnat.Hipp prostě super.

strouzek
16. únor 2010

ahojky já to teď taky řeším, ač jsem si říkala že se zásobit nebudu tak mi to nedalo bylo dost dobrých akcí na plíny takže mám newborn pampers do porodky, doma pampers sleep and play oranžový na váhu 3-6 kg, pak balík pampers sensitive takový ten bílý balík) a dvoje hugies na váhu 3-6 kg. tak snad budou dobrý. co se týče ubrousků tak já zkoušela na sobě už dlouho který jsou dobrý a řekla bych že ty hipp jsou nejlepší jak píše petrias. tak snad budou sedět i malé. jinak drahý teda jsou ale v letáku jsem viděla že v drogerce Schlecker je mají od čtvrtka v akci za 59 kč balení tak tam hned pošupajdím a nakoupím si do zásoby.

moninka
autor
16. únor 2010

a kolik stojí ty ubrousky Hipp normálně? Fatk kolem těch 80?
Taky jsem koukala , že je mají v akci a mají i dětské mýdlo SebaMed za 99,90.

aponchie
16. únor 2010

ja mela nasysleno tak na tri mesice dopredu pampers,huggies a jeste tesco ty fialove,ubrousku mrak a nastesti v pohode vsecko,vel 2-5prvni dvy tydny a pak 3-6kg myslim to bylo nebo 4-9?ted uz si nejsme jista..ubrousky jsou nej nivea,ale jsou desne drahe ted beru jen v DM drogerii 4x80ks za 70kc s pouzitim kuponku fakt jsou super,huggies ubrousky se mi blbe trhaji ,rozervou se napul pri vytahovani jsou strasne tvrde a neprilis mekke,ale manzel si je chvali ..takze za me nabrat nasyslit od kazdeho neco a pak vyzkouset a pampers a huggies premium jsou nejlepsi myslim,ted uz jen huggies premium..do rana mame sucho!!!to ani pampers nezvladla a to kojime 4x za noc

strouzek
17. únor 2010

no ty hipp stojí fakt kolem 80 kč někde i víc, teď jsem právě blbá koupila ty Hipp v kauflandu a dojdu dom otevřu leták a vidím že teď budou za 59,- v drogerce tak mě málem omyli, no neva tak zaběhnu zítra koupit ještě zásobičky ubrousků zalevno. Já jsem si právě říkala že si nebudu dělat zásoby že případně to koupí manža ale ten jak jsem zjistila je schopný splést i běžnou věc, místo moučkového cukru koupí hladkou mouku atd. tak jsem si říkala že kdoví jak budu vypadat po porodu a jak budu zvládat šestinedělí a fakt si netroufnu nechat tyhle důležitý nákupy na manžovi takže se radši předzásobím a hlavně mě to nakupování hrozně baví 😀

moninka
autor
17. únor 2010

aponchie: a ty v DM kupuješ ty zelené nebo jiné? dívala jsem se právě, že cenově vypadají super, a kupónky mám taky 😀

Já když jsem právě doma řekla manželovi, že to budem nakupovat postupně jak to bude v akci, tak mi říkal, že jsem prdlá, že to je zbytečné, jestli se to nakoupí najednou nebo postupně 😝 😀 a že v akci to bude často 😀 a právě že to taky kdyžtak potom koupí klidně všechno on, jak budu v porodnici, ale nejsem si moc jistá, jak by to dopadlo 😀 😀 a taky mě to baví 😀

lucenek
17. únor 2010

můj manžel to nekomentoval radši a byl ticho 😀 pak ho málem kleplo těch 25 balíků 😀 😀

moninka
autor
17. únor 2010

tak to se nedivím 😀 😀 😀

už tak mi vykládá, jak to řeší s chlapama v práci, že mi ženské jsme strašné, že pořád chceme něco buď předčasně nakupovat, nebo zbytečné věci apod.... 😒

lucenek
17. únor 2010

monin neřeš......nemá to smysl my máme 7mý smysl a buňky na nakupování a předvídání...to jestli jsou dobré či špatné ukáže až čas, mě třeba manža dal zapravdu, ale to fakt na to přijde sám, jsme se od malé nehla byla jsem živej dudel a nakupovat s prckem do OC bych nešla, a achlapa poslat leda s obalem 😀 😀

moninka
autor
17. únor 2010

taky si myslím... já prostě jsem člověk, který má radši všechno nachystané dopředu, nerada lítám na poslední chvíli...nevím, kdy můžu porodit, tak chci mít v klidu všechno doma radši dřív a pak nemusím stresovat 🙂

radit chlapi umí, jsem pak zvědavá, jak se zapojí do péče o malou 🙂 🙂

strouzek
17. únor 2010

tož můj nic nekomentuje, podle mě ani neví že mám úložný prostor pod postelí narvaný balíkama plín 😀 já nakupovala vše postupně každej měsíc něco , jednak aby to pak nebyl nárazový záhul na peněženku a pak taky jsem si dělala radost. kdybych to nakoupila všecko najednou měla bych jen jednorázovou radost 😉 a taky bych si myslím nesehnala tolik věcí hezkých protože jak to bývá zrovna kdybych se rozhodla nakoupit všecko najednou tak by to co chci neměli. A že chlapy kecají do nákupů ? no od toho to jsou chlapy, to bysme to nakupování měli moc jednoduchý kdyby nás v tom podporovali 😀

moninka
autor
17. únor 2010

přesně jak říkáš, vždycky když chci něco koupit, tak nic nemůžu sehnat, takže takové akce jsou nejlepší a člověk má z toho větší radost... 🙂

Koukám, že se Vám má narodit holčička jako nám 🙂 máte krásný kolotoč nad postýlku, co to je za značku?

strouzek
17. únor 2010

přesně, já jsem to dělala tak že když jsem šla z gyndy s novou fotkou tak jsem pokaždé za odměnu hned sedla k netu a objednala další věci 😀 to samé jsem dělala po výplatě když jsem dostala větší premie nebo prostě jsem měla chuťa tak jsem si pořád dělala radosti protože každej týden zvonil pošťák s novým balíkem nad kterým jsem se mohla radovat a peněženku to bolelo ale ne tak moc jako kdybych šla a vyplácala najednou 20 tis.

jj taky holčička, máš podobný TP jako jsem měla já u prvního těhu, bohužel jsem tehdy o mimčo přišla ale vždycky když je začátek dubna vzpomenu si. kolotoč je značka Nattou Noa

moninka
autor
17. únor 2010

taky jsem si tak dělala radost, ale lepší to bylo, když jsem ještě chodila do práce, to byly ty lepší obchody dostupnější než teď, teď mám trošku absťák 😀

to mě mrzí ☹ ale teď už bude dobře a čekají tě jen radosti 😉

strouzek
17. únor 2010

to je pravda, já teď taky moc nevylízám a to bydlím na náměstí ale nechce se mi, v obchodech se v bundě potím a chodit v tom sněhu moc nejde. každopádně jsem stejně většinu nakoupila na netu, tady jsme malý město a když jsem jednou šla z gyndy celá radostná s utrácivou náladou že koupím fusak a španělskou deku pro malou tak jsem vlezla do toho obchodu, tam jsem deku objevila ale na druhé straně měla flek tak říkám paní že chci tuhle ale bez fleku ať mi jí objedná a ona nechutná jak prdel že nic objednávat nebude až se vše vyprodá tak objedná nové zboží, a prej flek vyperu tak mi ani slevu dát nechtěla, to samé u fusaku, chtěla jsem černooranžový emitexový aby se mi hodil do kočárku a zrovna ho neměli a to samé, nic objednávat nebude a prej o co mi jde však si můžu vzít i hnědý v kočáru se to ztratí 🙄 takže jsem šla naštvaná dom a sedla na net a koupila jsem to co jsem chtěla a ještě i s poštovným to vyšlo levněji. Nakonec jsem fakt všecko vč. kojo podprsenek, věcí do porodky, výbavičky, kočárku atd. nakoupila přes net za levněji a v klidu bez držkování nějaké prodavačky.

moninka
autor
17. únor 2010

taky jsem většinu nakoupila na netu vč. kočárku, v obchodě jsem jen náhodou natrefila na nějaké ty bodýčka a riflíky.... a přesně, koupíš to levněji a pošťačka měla nerva 😀

podprdu si ještě budu muset koupit, to ještě odkládám, mám strach, abych jí pak neměla malou 🙂

strouzek
17. únor 2010

tak to já jsem si podprdu vzala o číslo větší a myslím že bude dobrá. stejně nevím jestli budu kojit kvůli zdravotním problémům ale to je fuk. každopádně největší šok byl si ji obléct, zrovna přišli i ty jednorázové bombarďáky po porodu takže fakt sexy kočka, dostala jsem ze sebe megadepku že budu hnusná a manža už mě nebude chtít 😀 jo kde jsou ty časy krásnýho krajkovýho prádla 😅

moninka
autor
17. únor 2010

Ale, koukala jsem na tvé album a skoro si nepřibrala , takže to máš v pohodě 🙂 bříško necháš v porodnici a budeš štíhlounká ... 🙂

ty jednorázovky jsou fakt úžasné 😖 Já mám depku z toho, kolik mi ještě po porodu zůstane a mám strach, že se mi ještě udělají strie ☹ ale byla jsem zvyklá cvičit, tak to snad nebude problém

strouzek
17. únor 2010

no štíhlounká nebudu páč špekových zásob mám dost z dob snažení a taky jsem hrozně přibrala po operaci štítky ale teď v těhu fakt skoro nic. nahoře mám 3 kilča a malá má bez pár gramů 3 kilča, ale je to daň za 6 měs. blití a pak když se mi udělalo dobře tak mi našli cukrovku takže držím hladovku 😝 každopádně strie tak ty se mi udělali akorát že naopak než každé druhé těhuli, všechny je mají když v těhu přiberou a mě naskákali že jsem v těhu fest shodila na zadku a nohách takže na prd 😝 ale co už, přinejhorším to nějak vypálím laserem

hele a jaký máš vložky do porodky? já jsem si koupila v drogerce nějaký přímo po porodu takový ty měkký polštáře šílený no nevím jak to psychicky zvládnu já totiž vložky nesnáším odjakživa roky jsem používala jen tampony hlavně nesnáším takové ty velké široké bez křidýlek co jezdí no hnus, nejradši bych si dala mezi nohy pampersky od malé 😀

moninka
autor
17. únor 2010

tak to shodíš určitě po porodu hodně.... většinou kamarádky nechaly v porodce kolem 10 kil a potom hubly ještě při kojení.... Na strie je prý hodně dobrý Eucerinový olej na strie - dá se to koupit v lékárně ( stojí nějak kolem 300 ), a vyhladí to pěkně i vzniklé strie....

no já jsem si ještě žádné nekoupila, protože jsem právě v drogerce taky takové viděla, tak mě to trošku vyděsilo 😝 protože jsem vždycky nosila taky jen tampóny. Prý se jich mají koupit 2-3 balíky....
objevila jsem ještě takové, ale to bude asi to samé.... http://www.promi.cz/?c=p&id=272
Takže nevím... 😒
A máš koupené kloboučky?

strouzek
17. únor 2010

ten olej jsem viděla ale zdálo se mi to hrozně drahý, mám doma plno nějakýho mazání ale popravdě docela to flákám nějak nejsem zvyklá se furt mazat a pak být mastná takže je fakt že si za plno strií můžui sama.
ty vložany no to mám ty samé kupovala jsem je v rosmanovi, pak jsem si koupila i balík takových normálních Ria myslím ale taky ty tlusté , no budeme to muset nějak přežít ale jak říkám představa těch šílených kalhotek a v tom tyhle polštáře no nic lákavýho. Jaký máš ty kalhotky? já jsem sikoupila 5 ks síťovaných a pak 5 ks těch jednoráových s takovýho toho materiálu jak třeba vložka.
Kloboučky nemám, jak říkám kdoví jestli budu moct kojit kvůli štítce takže jsem věcikolem kojení nijak neřešila buď budu nebo nebudu, přinejhorším to koupí manža

moninka
autor
17. únor 2010

já jsem se taky nikdy nějak extra nemazala, ale jak mi začlo pnout břicho, tak jsem začla "panikařit" a začla mazat 🙂 ale stejně se říká, že to je i dáno dispozičně, že mazat můžeš jak šílená a udělají se ti a někdo nemaže vůbec a nic nemá....

Já mám jedny tyhle: http://www.anyska.cz/spodni-pradlo/jednorazove-... a pak jsem uvažovala, že bych si druhé balení koupila jiných - vůbec se mi to nelíbí ☹ Já jsem si právě říkala, jestli by to nešlo ošidit a koupit si normální vložky s křidélkama.... v kalhotkách by držely líp, akorát jestli by nebyl problém u stehů

moninka
autor
17. únor 2010

no teď jsem vyčetla na fóru, že ty vložky- co jsem ti poslala odkaz- jsou prý nejlepší a že si máme vzít do porodky 2-3 balení. Holky psaly, že nosily i 3 najednou 😨 A v některých nemocnicích ti je i dají... ale jinak jsou lepší než menstruační, protože propouštějí vzduch a líp se to všechno hojí a čím větší a hrubší , tím jsou měkčí a lepší....

strouzek
17. únor 2010

jj ty kalhotky mám ty samé a pak ještě ty síťované prej jsou lepší jak tyhle tak uvidím ozkouším oboje. ty sítované se hlavně prý dají přeprat a jsou hned suché a je fakt že se mi zdálo že budou držet tu vložku lépe protože na tom zadku to sedělo líp 😅 ty obyč vložky s křídlama jsem taky uvažovala ale holky co už to mají za sebou říkali že to ošidit nejde, že po porodu je potřeba něco co saje jak ďas a je vycpaný protože to bolí a hlavně ty křídla se jakoby nedají pořádně přilepit na ty jednorázové gaťky a nejhorší je prý ten gel v těch always vložkách nebo v kterých, víš jakože to saje a mění se to v nějakou tekutinu to je prej po porodu hnus, tak fakt prej nejlepší starý dobrý pošltářový vložani 😝

moninka
autor
18. únor 2010

aha, tak to přesně nevím, které jsou ty síťované, narazila jsem prozatím jen na ty , co mám ....

no tak budem mít jako prcci široké balení 😀 😀

Odkud vlastně jsi?