Pampers New Baby nebo Pampers Premium Care. Které jsou lepší?

moninka
10. únor 2010

Ahojky 🙂
chtěla bych Vás maminky poprosit o radu. Přečetla jsem si, že nejvíce chválíte pro novorozence plenky pampers a tak jsem se chtěla zeptat, které se Vám zdají lepší ( nebo jestli je nějaký znatelný rozdíl ) - new baby nebo premium care?
Chci si nakoupit zásobu a nevím, které zvolit....

A u ubrousků je taky spokojenost se značkou pampers?

Díky 😵

strouzek
18. únor 2010

to jo široké balení, no já se už na to těším, prsa nalité bolavé celé tělo, budeme chodit jak kačeny, mezi nohama polštáře, v obličejí zelené no nádhera. do porodky si beru aspoň slabej makeup a máznu se s ním než přijdou návštěvy protože je nechci děsit 😀

já jsem z Krnova, to je okres Bruntál 😉

moninka
autor
18. únor 2010

Taky jsem si říkala, když jsem se na sebe koukla nedávno doma v zrcadle, to bylo po pár dnech co jsem skoro nespala, že potom v porodnici budu asi ještě větší krasavice 😀 takže nebudu moct přijímat návštěvy 😀 😀

Kamarádka rodila v Krnově do vody a chválila si to...

strouzek
18. únor 2010

no přesně, já si přijdu hnusná už teď a co teprve v porodce 😅 mě návštěvy nevadí ty to snad nějak přežijou jenom mě nesmí fotit protože když si vzpomenu na fotky švagřiny z porodky mám děsy doteď 😀

jj v Krnově je to dobrý porody do vody i s dulou je to docela vyhlášená porodka, já tam mám švagrovou vrchní na chir. sálech tak očekávám VIP péči 😀 a ty budeš rodit kde?

holky a co pyžama verzus noční košile? co si berete?a hlavně kolik si toho berete? mě všichni říkají minimálně 2 noční košili ale já je moc ráda nemám sice jsem si je koupila ale nejradši bych si vzala teplý pyžama a hotovo. proč se vlastně vyžaduje ta noční košile v porodce?? kdybych šla na císaře tak to chápu to by mě guma v pase vadila ale při obyč porodu by to mělo být jedno ne?

moninka
autor
18. únor 2010

ona právě rodila i s dulou a říkala, že super....

Tak to máš fajn, já se rozhodovala mezi porodnicema v Ostravě a asi půjdu do Vítkovic.... nevím, jedna věc je vybavení a druhá personál, ten si nikdy nevybereš 😒

podle mě má být rozepínací kvůli kojení - to bys mohla mít i pyžamo, ale jak bývá ráno vizita, tak tě kontrolujou, takže ti budou pod tu košili koukat.... takže proto

Já si zas musím koupit takové košile, na pronínání nemám.... a někdo mi říkal, že v ní i rodíš, já myslela, že budem mít nějaký ten jejich plášť 😒

strouzek
18. únor 2010

v tý košili i rodíš jo? já myslela že dostanu andělíčka od nich 😅 no uvidíme, jj propínací jsem si koupila ale byl to boj sehnat nějakou dobrou propínací aby nevypadala jak po babičce, já mám ráda takový ten styl s medvídkama žirafkama nebo proužky prostě něco veselýho a to moc knoflíky nemá. koupila jsem to normálně u vietnamců za pár kaček protože ty košile jsou jen do porodky doma jsem si košili snad v životě nevzala na sebe.

s tou vizitou má pravdu ale je pravda že stáhnout gatě je to samé jako vyhrnout košili trvá to stejně dlouho. těch vizit se dost bojím, vím jak po potratu chodili a koukali mi všichni na vložku, měla jsem pocit že jsem ztratila poslední zbytky intimity a to mi ještě mamka říkala že za ní když rodila chodil doktor a k těm vložkám i čichal jestli nesmrdí a nenaznačují nějaký zánět no potěš koště, doufám že už se to nedělá protože bych z tý porodky asi utekla, jsem na tyhle věci háklivá, mám problém se vysléct i na bazéně ve sprše, u doktora problém nemám se vysléct nebo na gyndě ale prohlídka je něco jinýho jak ukazování vložky 😖

hlavně furt řeším kolik těch balíků vložek si vzít, teď jsem četla diskuzi že nějaká holčina měla 3 balíky vložek na den a půl tak přemýšlím jestli ještě přikoupit a případně to nechat doma kdyžtak bude jednodušší poslat pro to manžu domů než do obchodu kdyby byl třeba víkend nebo noc.

strouzek
18. únor 2010

s tou ostravou máš pravdu, mě vyhrožovali Ostravou kvůli těhucukrovce že možná budu muset do Fakultky na císaře no naštěstí se zatím držím a do Ostravy nemusím ale když jsem četla ty recenze tak fakultka má sice moderní super vybavení ale personál prej děs běs tak už jsem z toho měla nervy, já totiž razím heslo základ zdravotní péče je pro mě hodnej personál a dobrý jídlo. když jsem byla na operaci v Bruntále kvůli štítky tak všichni říkali že jsem magor jít do takového zapadákova když bydlím v Krnově kde je nemocnice vyhlášená široko daleko ale mě se tam líbilo.bylo mi fuk že tam byli škaredé chodby a nemocnice vypadá zvenku ošumtěle, všichni byli hodní, jídlo sice nic moc ale manža mi nosil zásoby abych neumřela hlady tak to šlo a šla bych tam klidně znovu.

moninka
autor
18. únor 2010

někde jsem právě četla, že v té košily některé holčiny rodily, tak já právě vůbec nevím, asi to bude podle porodky 😒 tak jak někdo říkal, že někde ty kalhotky a vložky ti dají, jinde ne....

ale tak asi to je rychlejší, jen ležíš a on nakoukne.... tohohle se taky děsím, jsem stydlín a obzvlášť, když to není doktor nebo doktorka na koho je člověk zvyklej...

já si vemu 3 a kdyby něco, tak když manžel snad dojde do lékárny a řekne , že chce vložky po porodu , tak mu dají správné. Navíc poznáš trošku dopředu, jakou máš spotřebu a vyšleš ho trošku dříve a případně s krabičkou 🙂

je fakt, že co si tady kolikrát taky přečtu, tak mě to mírně začíná děsit 😝

strouzek
18. únor 2010

no asi je to fakt podle porodky já myslím že tady se rodí v andělíčkovi. vložky si asi musím vzít sebou kdyby došli tak dají ale radši budu mít všeho dost svého protože nemám ráda takové to prosení o něco u sester.
mě doktor nebo doktorka cizí nevadí, beru je že to jsou doktoři, něco jako polobohy ale kupodivu mi vadí sestřičky, u těch se faktstydím hlavně vím že to jsou megadrbny a už vidím jak se baví na sesterně o mě 😖 stačilo mi když jsem šla na revizi, bylo to o víkendu a když v pondělínastoupila švagrová do práce a ptala se jak to probíhalo těch sester tak jí prej vykládali jak jsem brečela jak jsem to blbě nesla a bla bla. prej všecko, no a co jako, kdyby ony přišli o vymodlené dítě tak by asi nebrečely nebo co? 🙄

ikke
18. únor 2010

prosim, drzte sa temy! :
Pampers new baby vs. pampers premium care

strouzek
18. únor 2010

okej ikke 😉

moninka
autor
18. únor 2010

tak teď nevím, jestli ti můžu vůbec odpovědět, abych něco neporušila 😒 ach jo 😠

písnu ti do IP

strouzek
18. únor 2010

jasně písni do IP když nás tu zakázali 😉

mayaotzin
28. únor 2010

Holky, ja teda absolutne neresila jak v porodnici vypadam... A bylo by mi tam jedno, kdyby mi kdokoli koukal kamkoli. Pred tim jsem si rikala co vsecko mi nebude vadit... a nakonec to v tu chvili je proste vsecko fuk.. a pak ma zase clovek uplne jine starosti 🙂

korbicka
14. bře 2010

Máte některá stejnou zkušenost jako já????

Pokaždé, když dám malýmu plenky pampers, tak se mu ve faldících vytvoří taková jakoby neviditelná virážka, která je na pohmat drsná jako kočičí jazýček........ ☹ alergie????

korbicka
14. bře 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš Máte některá stejnou zkušenost jako já????

Pokaždé, když dám malýmu plenky pampers, tak se mu ve faldících vytvoří taková jakoby neviditelná virážka, která je na pohmat drsná jako kočičí jazýček........ alergie????

ceja
21. bře 2010

ano ano konecne niekto, co popisuje to s cim sa trapim aj ja... ale neviem od coho sa jej to robi, aj pri dm-kovych to mala.. nachvilu sa mi to podarilo odstranit a uz to ma znova a navyse v podstate od narodenia ma cervenu ritku akoby stale zaparenu. pouzivala som sudocrem, teraz som presla na rybaciu mast a asi zmenim aj pleny, lebo uz to nechapem. prebalujem ju niekedy aj kazde dve hodiny, pomaly suche plienky vyhadzujem a vobec sa jej to nelepsi. mate s tym este niekto skusenosti,ze by to mohlo byt od pampers? velmi by ste mi pomohli...

tonicka
21. bře 2010

Ahoj , skus bezlatexove plienky, ktore maju viac vaty ako tych vseliakych gelikov, napr. fixies, my sme mohli jedine tie, od ostatnych mala casom az pluzgiere ☹ . Su drahe a vacsinu len v lekarni dostat, niekde len na objednavku ale su super, a kvalita sa nezhrsuje vekom dietata 😉 Ak by sa ti osvedcili, tak mam kontak na nejakych ludi ktorý predavaju tieto plienky tak okolo cca 5,5 az 6 sk za kus co je fantasticka, cena, v lekarni aj 12 sk stali za kus. Neviem odkial si , ale urcite sa niekto najde co to predava takto lacno. ja cakam druha babatko a urcite budem pouzivat len tieto... z lacnejsich sme mohli cca 2 týzdne pouzivat hapy a huggies, ale to sme museli "kolovat" tie plienky, t.j. 2 týzdne tie, 2 týzdne ine, a zase, ine a tak dalej 😉
A aj moja dcerka aj sestriny dvaja synovia to mali od pampersiek... New borny boli ok, ale potom tie dalsie uz nie

hojda
26. lis 2011

Nevíte kolik stojí ty Premium care v DM? Teď je mají v akci v Intersparu za 290,- . Nevyjdou v DM s nějakým kuponkem levněji? Ty pampers New Baby v akci nebývají, že? Kde je koupit nejlevněji? Poradíte?

dana3262
27. lis 2011

My pouzivali oboje. Zadny rozdil jsem nenasla. Ja osobne bych radeji nosila ty premium. Jsou hebcejsi 🙂 oba kluci meli 3300g a vel.1meli tak mesic. Klidne by mohli mit vel.2 po 14dnech. Jak jsou ty plenky pruzny, tak je to fuk. Ted je mu 9tydnu a az dodelam vel.2 (asi 20ks) dam mu vel.3, ktery jsem koupila v akci. Kapesnicky moc nepouzivame. Po stolici oba sprchuji a po curani utru namocenym takovym tim papirem, jak davaj v porodnici, ted si nemuzu uvedomit, jak se to jmenuje. Neni to gaza, je to spis papir. Ale kapesnicky kupuju pampers. Na ruce, oblicej kdyz jsme venku a nekdy na zadecek.

skajana
27. lis 2011

@dana3262 perlan se to jmenuje 🙂

natalii6
28. lis 2011

ahojte ak ma niektora zvas zaujem o kupony na plienky pampers premium care v hodnote 3 eura kludne mi napiste mam ich asi zo6 😉 my mame na plienky pampers alergiu tak by som tie kupony rada niekomu darovala

jennyska
24. črc 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou knihovničku, kde si píšeme jak obecné info o věcech týkajících se těhotenství, mateřství apod., tak také osobní zkušenosti 🙂

Proto, pokud máte zkušenosti s plenkami Pampers Premium Care, prosím, vložte je do https://www.modrykonik.cz/pampers-premium-care/ 🙂 Pomůže to ostatním maminkám a bude tak vše na jednom místě přehledně a rychle dohledatelné.

Mějte krásný den.
Janča

slajly
29. říj 2013

Maminky prodávám nové plenky pampers 1premium care 78ks, cena 350kč, měli jsme koupene 3balíky,ale spotřebovali jsme pouze 2.

mrshka
11. bře 2016

zeptám se hloupě.. jaký je rozdíl mezi Pampers Premium Care (bílé) a Pampers New Baby Mini (zelené) - jde mi o ty nejmenší velikosti.. které koupit? aspoň nějaký balík "do zásoby" v akci..?

lucinkaaah
17. led 2017
Uživatel lucinkaaah je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucinkaaah.

Tak já mám nejraději Pampers Premium Care. Taky kupuju do zásoby a nejraději na https://www.pro-maminku.cz/pleny.html , kde mají snad nejnižší cenu co jsem tak hledala. Akce na pleny tam mají docela často a tak se to vyplatí. Jinak když potřebuju plenky a pampers v akci nejsou, tak kupuju ty značkový z DM.