Pampers New Baby nebo Pampers Premium Care. Které jsou lepší?

moninka
10. únor 2010

Ahojky 🙂
chtěla bych Vás maminky poprosit o radu. Přečetla jsem si, že nejvíce chválíte pro novorozence plenky pampers a tak jsem se chtěla zeptat, které se Vám zdají lepší ( nebo jestli je nějaký znatelný rozdíl ) - new baby nebo premium care?
Chci si nakoupit zásobu a nevím, které zvolit....

A u ubrousků je taky spokojenost se značkou pampers?

Díky 😵

moninka
autor
11. únor 2010

Lucenku a kde jsi rodila, v Ostravě?

lucenek
11. únor 2010

sedět to bude nebuj 🙂 a počkej na spotřebu ubrousků než se s tím naučíš..já na čůrání měla 3-4 na kakando i 7 😀
ale pak se člověk naučí
ale ty plíny neošidíš, já malou přebalovala co 2h a měla vždy vaječinku cca těch 6tt nebo 8tt přesně už nevím a někdy se mi vysrajdila přímo na čistou a ještě nezapnutou plínu....takže taky prča

lucenek
11. únor 2010

jo ve fakultce,pracuju tam, takže jsem měla manžela a nadstandart zadačo teda myslím manžela u porodu 😀

moninka
autor
11. únor 2010

tak to koukám, že se mám na co těšit 😀 no bude to sranda 😀
Je zajímavé, že nejsou tak dobré ty ubrousky pampers premium care, když plínky chválíš, řekla bych, že to bude stejná kvalita... ale hodně maminám vadí to, že jsou voňavé, to jsem brala jako plus...

aha tos měla fajn, já se rozhodla pro Vítkovice, tak uvidíme

lucenek
11. únor 2010

jo ubrousky premium care jsem neměla jen klasiky pampers ty bílé...a jakože dobrý ale pak jsme koupila niveu a beru jen tu
na MMb beru od jedné paní pakl 6ti ks a jeden vyjde na 53Kč což je síla oproti drogerkove ceně 89Kč 😉

moninka
autor
11. únor 2010

právě jsem dneska koukala v drogerce, že ty Nivea jsou celkem drahé, takže to máš super cenu 🙂
A ty Nivea pure jsou bez vůně?

Tak já mám dvojbalení pampers PC, tak uvidíme 😉

si vždycky připadám ztraceně v tom obchodě, když tam toho je tolik 😀

lucenek
11. únor 2010

Nivea pure jsou voněvé ale lehounce, voní i ty care něco (světle modré) a ty sensitive (bílé) nevoní vůbec, ty pure miluju i proto že jsme je měla na malou v porodce, takže kdykoli rozbalím nové balení, okamžitě mi vyjedou vzpomínky na to jak byla malá v proodce jak řvala a tak... 😵 😵 😵

moninka
autor
11. únor 2010

Aha, tak to asi taky zkusím jedno balení, když je tak chválíš 🙂

Ještě že tady člověk narazí na lidi, kteří mu rádi pomůžou a poradí 😵

ajsbirka
11. únor 2010

ahoj holky, když si to tu tak čtu ještě mě napadá, jaký je rozdíl mezi plenkami newborn ( 3-6 kg, žluté ) a sleep and play ( 3-6kg, oranžové) ? nějaký razantní rozdíl, nebo to více méně vyjde kvalitou nastejno ? ty premium care jsou super, alespoń co jsem si je mohla omakat, ale přeci jenom ta cena je dost hrozná ☹

martulikk
12. únor 2010

mě zrovna Nivea ubrousky nevyhovovaly, divně smrděly ☹ ale jinak mám tuhle značku ráda... no, musíš ozkoušet, každý na to prostě kouká jinak 😉
já jsem sleep and play nevyzkoušela, ale co jsem četla, tak by se mělo jednat o levnější variantu Pampersek... a s tou cenou to není tak hrozné... hodně často bývají akce, zatím jsme vždy kupovali plenky za 3,20-3,50 za kus... když nemáš dvojčata nebo tučné bankovní konto, tak se to dá 🙂 premium care jsem vyzkoušela, jsou fajn, ale žádný zázrak taky ne... cenu fakt přehnali...

salonka77
12. únor 2010

Pampers new born sme pouzivali v porodnici a doma. Prednedavnom som kupila tie premium care, akoze su dobre, hebke a jemne, ale ta cena sa mi zda privysoka a dost prehnana. Radsej kupujeme Pampers active baby. 😉

pikusa
12. únor 2010

Holky...tak ubrousky jedem DM,balení po 4 kusech a s kuponkem do DM jsou za prima cenu...
Hlavně---jsem vždycky na nervy,když potřebuju 1 ubrousek,oni některé drží u sebe a tahám a tahám a nejdou oddělit 😠
ale to DM jsou v pohodě po 1 vyndat.
Hipp je super,mám od nich ráda všechno....od koupání,po jídlo....ale cena 😒

spimira
12. únor 2010

Já jsem kupovala plenky č.1 jen jeden balík malý se narodil a už měl 4290g 😅 takže ten jeden balík byl akorát, pak jsem měla nakoupeno do zásoby několik balíků č. 2 a 3
Vyzkoušela jsem několik druhů plenek a co se týče kvality tak nejvíce jsem spokojena s Pampers premium a Huggies premium.Pampersky se mi zdají velikostně trochu menší. Premium care jsem neměla přijdou mi dost drahé.Plenky kupuji vždy v akci.
Co se týče ubrousků tak já mám opačné zkušenosti s ubrouskama z DM nebo Rosman, příjdou mi dost suché a dost tenké.Teď používám Johnson a jsem spokojená.Ubrousky taky kupuji v akci.Už jsem měla i Huggis, Nivea, HIPP, Happy a všechny byly fajn.

nanika
12. únor 2010

Mne muz na zaciatku kupil pampers obrusky, maly pri nich doslovne jacal, ako ho studili. Takze kazdy si musi najst, to co mu vyhovuje, mne napriklad nevyhovovali tieto, ako primokre, teskacke zasa prisuche, aj velkostne boli nejake divoke. Tak sme zostali pri tych, co neboli ani ani. Esteze to nie je taka polozka a ked uz nie na zadok, daju sa pouzit aspon na ruky, alebo na utretie v domacnosti...

moninka
autor
12. únor 2010

někdy si holky fakt připadám, že to je jak maturita 🙂 člověk si řekne, že vlítne do o bchodu a něco prostě koupí a vono ne 😀

lilly21
12. únor 2010

premium care su super, asi najlepsie, ake sme mali..
mali sme 4,2kg, ale dlho sme nosili 1.. mala spavala cele noci, takze urcite sme neminali 10 plienok denne..ale nejaku zasobu doma maj 😉

susisus
13. únor 2010

No ja malej dávam od narodenia pampers premium care a minule som kupila active baby (ze akoze lacnejsie) a po dvoch plienkach, ktore mala cca 2-3 hodinky som zistila ze ma az do pluzgierov zapareny zadocek !!! co sa nam od narodenia este nikdy s premium care nestalo, ani zacervenany nikdy nemala a to ju obcas necham v noci aj 7 hodin s jednou plienkou... Takze kaslem na cenu, nam vyhovuju len tie... 🙂

martulikk
13. únor 2010

no, ono je to opravdu jen o tom, že každému mimču vyhovuje něco jiného... jak jsem už psala, vyrůstáme na Huggies premium, Pampers new a active baby, zkusili jsme i Happy na těch 2-5kg a také Pampers premium care... do teď žádná zapařenina, opruzenina, prostě nic 😉 jo a v noci teď už taky nějakou dobu nepřebalujeme a vydrží 🙂

antynka1
13. únor 2010

Ahoj holy, kolik tedy balení - nebo spíše ks plínek koupit těch č. 1? Nějak pořád nechápu jak dlouho mohou vydržet..... A vydrží tedy opravdu do 5 kg? A za jak dlouho dítě přibere např. 1 kg?

lucenek
13. únor 2010

anyt divej jak kdo já musela dojížedět do konců váhových limitů takže 2-5kg, čili č1 jsem mělado 4990 cca v 6ti týdnech to měla dcera, ale chtěla jsem přejet na dvojky dříve, a i když jsou 3-6kg, tak asi nějak blbě těsníkolem stehýnek a protýkaly, takže jsem kupovala další 2 balíky.
A když je nebo bude nejhůř počítejte 10plen denně....(já bych mimuško nenechala v plíně dýl jak 6hod -do věku 6ti měsíců, pakuž jsem malou nechala spát celou noc a sama se přestala budit takže momentálně mám huggier premiuma vydrží opravdu těch 12hod).Malé mičo, cca do dvou měsíců má furt vaječinku =kadí a nechat ji v tom dlouho a v noci nepřebalit bych si nedovolila

antynka1
13. únor 2010

Lucenek - díky moc za vysvětlení 🙂 Já i manža jsme prckové, tak obříka snad mít nebudeme, takže zkusím koupit více balení těch č. 1 🙂 Koupím tak 3-4 balení různých typů a budu testovat a podle toho nakoupím další. Mám slevové kupony na Pampers new born a také na ty Premium care, tak to alespoň použiju. A pro jistotu jedno balení dvojek ať jsem připravená.

martulikk
14. únor 2010

anty: my jsme na začátku měli taky spotřebu kolem těch 12ks za den, miminko je jak průtokáč, takže vlastně pořád přebaluješ 😉 kolem těch 5-6-ti měsíců jsme začali mít noci s 1-2 vstáváními, takže ubylo i to noční přebalování... ale to také není pravidlo... zrovna dnes si míma nadělila do kaťat, takže jsme měnili i v noci 😉

janulazaynab
14. únor 2010

Nevím, jak je to u vás, co premium care používáte, ale mně přišly pěkně na pytel. Ty lepítka se hrozně natahovaly, tak byl malý dost upnutý. Když jsem to zase přelepila míň, pročúral se mi bokem. Teď máme huggies classic a ty lepítka mají hrozně tvrdé. Nejlepší byly pampers v oranžovém igelitu nebo z tesca v zelenem obalu - ty byly skoro úplně jak pampersky a o dost levněkší.

mayaotzin
16. únor 2010

Ahoj Moniko, nase mala ma 5 tydnu /zacinala na vaze 3340g/ a pouzivame pampers new born 1,2 pampers sleep & play 2 a premium care 1. Od druheho tydne jsem stridala i ty new born dvojky a nikdy se nam nestalo, ze by protekly a mala je celkem drobna. Ted ma 4300g a stale se do jednicek vejde nicmene tady mam jeste 70ks premium care a doufam, ze to jeste stihneme vypotrebovat. Pak mam velkou hromadu dvojek, tak snad z nich taky jen tak nevyrosteme 🙂)) ja si naopak myslim, ze mit zasobu je lepsi, protoze slev se musi vyuzivat.

Jinak premiovky mi prijdou nejlepsi.. jsou na dotek heboucke jako by byly napustene kremem.

Co se ubrousku tyce (jsme alergik, tak vybiram i podle sebe) tak pouzivame bile pampers sensitive s obrazkem bavlny a ani nivea sensitive nam nevadi. Nevyhovovala nam rybilka. I ruzove Hipp jsou fajn, ale desne drahe. A taky jsem ted zacla pouzivat i perlan

mayaotzin
16. únor 2010

janulazaynab - oranzove ?? jakoze sleep & play ? no ty ni co se materialu tyce prijdou naopak z pampersek nejhorsi.. ikdyz taky nejsou spatne...

a ze by lepitka stahovaly nebo naopak byly moc volne jsem si u premium teda nevsimla. Tady jde videt jak si kazdy musi vyzkouset co mu bude vyhovovat 🙂

editah222
16. únor 2010

Mě právě naopak to, že jsou ty lepítka natahovací moc vyhovuje. Plinka krásně sedí kolem nožiček a ještě nikdy se mi nestalo, že by ji něco proteklo bokem. Vrchem jo, ale to se nám stalo u všech plen 😀

mayaotzin
16. únor 2010

Editah - no prave..dite se naji zvetsi se mu dost zasadne brisko nebo kdyz ma koliku... a nic ho nikde netahne...

moninka
autor
16. únor 2010

Mayaotzin: díy za odpověď, takže ty už to střídáš už i s dvojkama? Myslela jsem si , že právě budou ještě velké a mohly by protéct.... no jde vidět, že toho ještě moc nevím a nemám to vyzkoušeno 😀

jinak ty premium care jsou právě napuštěné krémem ( mají prý nějaké proužky s krémem ), proto mají být tak hebké i díky složení, co se podobá bavlně... právě jsem nechtěla kupovat třeba 10 balíků, to ne, ale tím že je akce jednou za čas a mimčo toho spotřebuje hodně, tak jsem si právě taky říkala, proč ne 🙂

Ty ubrousky pampers jsem taky koupila. Kamarádak mi doporučovala i Huggies pure- že bez vůně jsou lepší... asi kvůli opruzení ano...

ivika18
16. únor 2010

editah nám vrchem neprotekly jedině plinky Happy

mayaotzin
16. únor 2010

Moni - jojo v pohode jsou dvojky pouzit jsou jen nepatrne vetsi 🙂 neprotekly. Miminko hodne rychle roste vsak uvidis. napriklad my: 27.1. 52,5cm a 3450g a 13.2. 55,5cm a 4300g . A klidne si do zasoby nakup ty dvojky. Jednicky jsou riziko, ze se ti narodi vetsi dite 🙂 ja mela koupeny balicek jednicek 42ks do porodnice.. ale nemame zase tak velkou spotrebu jak tady nekdo psal, ze mas pocitat s 10ks na den. ja ji treba rano sundala plinku, oblikla novou a pak zjistila, ze ta nocni je uplne sucha a to bylo po 5hodinach. Proste kazde dite je jine. Nekdo ma spotrebu 6ks nekdo treba 15.

jj pave nekupuju parfemovane pac jsem alergik. a fajn je taky koupit v lekarne perlan a nastrihat si ho a pak namocit a otirat tim