Pampers premium protékají 😞

kukokuko
8. srp 2017

Zkušené maminky,
náš prcek má 2 měsíce a zhruba před 2 týdny se začaly stávat plenkové nehody. Občas obsah pleny proteče přes záda, vzácně trochu lemem nohavičky. Máme Pampers premium, které jsem považovala za to nej co můžu pořídit...Stává se vám to též s těmito plenami, popř. máte lepší zkušenost s jinými? Je to tím, že mimčo se začíná více hýbat, plena se pak může povolit a tyto nehody se prostě pak stávají a nelze jim zcela zabránit? Nejsou lepší Pampers active baby, které jsou na "aktivní mimčo" lépe stavěné?
Předem díky

geee
8. srp 2017

Ahoj. Dostala jsem taky jeden balík a kluci je měli volné kolem nožiček a trochu protékaly. Mě celkově příliš nevyhovovaly.

Kluci jsou hodně hubení a nejlíp nám sedí plenky MonPeri 🙂

zuzineckah
8. srp 2017

@kukokuko může to být špatnou velikostí. U nás (3 děti) se ale celkově mnohem víc osvědčily klasické zelené pampers 👍

berut
8. srp 2017

@kukokuko Podivejte se na fb pampers, mate-li moznost. Spolecnost od konce min roku presunula vyrobu do Polska a razem se z Premiovych plenek staly smejdy. Spustila se vlna reakce nespokojenych rodicu, deti z nich maji rozsahle problemy, vyrazky, nekteri se dokonce obratili na Ministerstvo zdravotnictvi. To je nechalo prosetrit a zjistili, ze kvalitne jaou opravdu odlisne od puvodnich a spolecnost od kvetna pry upravila vyrobu. Nicmene kvalitne je to porad katastrofa. Lepsi jsou "zelene" Pampers, ale musi tam byt "Made in Hungary". Presto to ale neni zadna slava, za me. Maminky si hodne chvali Dada plenky, ja osobne Babylove z DM, spatne nejsou ani sovickove z tesca (prijdou mi porovnatelne s Pampers, ale o polovinu levnejsi a bez akce). Chce to vyzkouset. Kazdopadne Pampers s presunutim vyroby do Polska, z ktere pak miri plenky k nam, si to dost rozhasili u rodicu a co vidim, jsou jich plne regaly a nikdo to nekupuje ani v akci.

normalnimatka
8. srp 2017

jn. viz. berut.... doporučuju zkusit třeba plenky z alberta (ta lepší řada, momentálně se sovama)
nedej na reklamy a cenu...

marrrtinna
8. srp 2017

Ty premium nestoji za nic . My kupujeme Dada plenky a jeste se mi to nestalo. Jsou i kvalitou srovnatelne se zelenymi pampers a o polovinu levnejsi

handous
8. srp 2017

My tenkrát vyzkoušeli všelijaké plenky a můžu doporučit treba Pandy, Tesco plinky se sovickama, dříve šmoulové z Alberta a i Bella happy. Všechny jsou řádově levnější než pampersky a přijdou mi lepší.
A přesně jak píše @normalnimatka nedej na reklamu a pak taky, že co je drahé je kvalitní.

biedronka10
9. srp 2017

Doporucuji Dada! Naprosto uzasne. Malou nemusim ani mazat, namazu ji jen sporadicky, aby mela promazanou pokozku. Vubec se neoprudila a plenky neprotekaji a maji dobrou savost

martyina
9. srp 2017

Kupují Dáda a SOU opravdu lepsi

dandaa
9. srp 2017

Uz jinde jsem psala ze pampers jsou katastrofa a rozhodne patri k tem nejhorsim.Zkusila jsem je a bohuzel se stalo nekolik nehod ,hlavne z nich mel maly odreny pytlik.Pouzivam dada plenky a nemusim maleho ani mazat.Cena a kvalita dada plen je skvela.

karlajasmine
9. srp 2017

Nam treba Premium sednou uplne skvele a zelene naopak protekaji.. strasne zalezi na telesne stavbe ditete, kazdemu diteti sedne neco jineho. Nam hodne sedely jeste Babylove z DMka.

dc2015
9. srp 2017

Nečetla jsem diskuzi, tak možná opakuji, ale také za to někdy může špatně zvolená velikost... buď moc malé už, nebo zase ještě moc velké... A nebo prostě opravdu nesedí střih... My používali Happy Bella a když byla správná velikost, podle protečení jsem vždy poznala, že už z ní vyrostl, byly bez nehod...

shine2015
9. srp 2017

Špatně zvolena velikost nebo špatně aplikované na dítě - já vždycky rovnam pekne kolem nozicek aby ta vnitřní gumicka nedržela venkovní okraj a na brisku aby to sedelo tak akorát - ani uražené ale ani příliš volné.
Já tohle měla s první dcerou než jsem se naučila to dělat a někdy to je i proto jak se upravuje stolice a když má dítě prujmy nebo hodne vodnate tak se to muže stát.....

barumat
9. srp 2017

Taky bych se primárně zaměřila na velikost plenky a správnou "aplikaci" na dítě. Jinak já pampers nepoužívám skoro vůbec, jen když dostanu od někoho, jsou nesmyslně předražené. Mně nejvíc vyhovují plenky z lidlu toujours. Co se týče mazání, jak tu některé maminky říkají, že s tou a tou plenkou ani nemažou, na to pozor, to je hrozně individuální. Já dceru mazat musím v jakékoliv plence, a to ji přebaluju spíš i když to ještě ani potřeba není (bude za mnou asi uhlíková stopa jako dálnice, ale já nesnesu pomyšlení, že je v počůrané plínce, byť jen mírně, a já to vím). Stejně se jí sem tam vyrazí pupínky, zarudne a je to tady. Takže na to opravdu nesázejte a buďte opatrná.

deene
9. srp 2017

Za mě taky DADA,měla sem predem nakoupených 6baliku pampers a všechny sem je prodala,horzny plenky uz bych po nich nikdy nesahla

babanci
9. srp 2017

Používali jsme pleny Monperi a nyní máme s DM Babylove. Pampersky jsme nekupovali, jen občas dostali a zdáli se nám "smradlavé."

bonulinka
9. srp 2017

Kvalita Pampers premium se velmi zhoršila. Občas jsem je ještě zkusila, ale každou inovací to snad bylo horší a horší. Přešli jsme na Huggies.

geee
9. srp 2017

A raději si kup na zkoušku jen nějaký menší balík, já jsem jednou koupila ty DM Babylove plenky, jelikož jsem potřebovala překlenout období, než klukům budou sedět větší plenky, které jsem již měla doma a přestože si je hodně lidí chválí, tak nám moc nevyhovovaly jak zapínáním, tak se mi z nich hlavně kluci naprosto děsivě oprudili.

rickym
9. srp 2017

Já zkusila Dada, Happy, MonPeri i Pampers Premium Polsko. Nevim jestli má El štěstí, ale sedly ji všechny, opruzena nebyla ze žádných. Asi fakt záleží na prckovi, je třeba vyzkoušet 😉

sunrain
15. srp 2017

Také se přidávám že pampers premium ne!! Malá měla vyrážku. Stačilo vyměnit za jiné a byla hned pryč. Také doporučujeme Dada nebo happy plenky... Už od pohledu příjemné a hlavně minimum barviček nevím které miminko potřebuje tolik obrázků 😀

lucieluu
17. srp 2017

Mě se malý z Pampers strašně oprudil. Přešly jsme na Baby Charm a jsem spokojena já i malý. Jsou prodyšné a dobře pohlcují vlhkost 🙂

teagee
17. srp 2017

Jak píše lucieluu. Doporučuji zkusit Baby Charm. Používáme a já si stěžovat nemůžu 🙂