Parfemované pleny Pampers. Používáte je?

moora
17. lis 2010

Koupila jsem nyní 3. stupeň Pampersek Active baby, ale ten aromatický až vysloveně štiplavý parfém nebo co to na nich je mě úplně šokoval, používáte je někdo? Celé miminko tím smrdí jak sovětská soudružka. Děsím se , že se osype. Ale jejich ostatní vlastnosti jsou dobré. Co byste doporučili jako rovnocenné, ale zcela bez aroma přísad?

crca
17. lis 2010

@moora 😀 (to je za tu sovětskou soudružku 😀 ) Já je používám taky ,sice už 4 ale je pravda,že jsou hrozně navoněné a upřímně,někdy mám problém rozpoznat i hovno v gatích 😀 My je teda fasujem,tak neprotestuju 😅 ,ale ani jednou se mě teda neosypali,teď máme ty bílé Baby Care,ty jsou bez "vůně",ale upřímně,já nedám dopustit na plíny z Billy Claever 😉 Kdyby jsme je nedostávaly,tak bych je sama už nekupovala 😉

benjik
17. lis 2010

@moora já kupuju v lidlu ty jejich,ale to malé balení 14 ks za pade.Jsou bez parfemace a vynikající. I když nemaj těsnící gumičky,neprotékají.

boruuvka
17. lis 2010

@moora já pampersky kupuju, malá se mi nikdy neosypala. A úplně se to bojím přiznat, ale mě to voní 😀

moora
autor
17. lis 2010

@crca Tý jo, kde se fasujou pleny? já mám totiž ty miminka taky dvě najednou, holčičí 🙂 . To by nám fakt bodlo 🙂

zuzik_p
17. lis 2010

Moora, ja uz odzkousela dost plen, za me jsou nejlepsi prave pampers. Jako nahrada by se daly povazovat pliny z tesca, jsou taktez tenci, neprotekaji.

nejinka
17. lis 2010

Nemůžu si Pampers vynachválit. Pravda je že Tesco jsou dobré. Jsou měkoučké a krásně pruží kolem nožiček a i pásky na zapínání, ale nejsou dobrý na nálože, protže nestíhají sát. Stalo se mi nekolikrát že se mi v nich prokakal. Řekla jsem si že je začnu znovu kupovat až budeme kakat bobky 🙂 . Vyzkoušela jsem i Happy, ale ty nám taky nesedli. Parfemované nekupuju vůbec, i když teď o nich uvažuju. Co máme příkrmy tak ty nálože stojí za to a i když svoje miminko miluju nade vše stejně padám jak to smrdí 😀

moora
autor
18. lis 2010

@nejinka No já plánuju zkusit koupit ty Tesco pleny, slyšela sem na ně relat. dobré reference. Ale co se té smradlavé nálože týče, zase je lepší to cítit včas a díky tomu jít mimi přebalit hned, aby v tom neleželo; s těmahle Pampers to skoro není cítit a chudinky mi v tom dlouho jsou, než se jdu podívat na stav plíny. Ono to tekuté se sice absorbuje, ale ty naschlé zbytky z nich pak musím drhnout. Radši to "vylejvám" zavčasu, ikdyž je to humus 🙂)

nejinka
18. lis 2010

@moora To jo to ony dobré jsou, jen se mi v nich kolikrát prokakal i pročůral. Ale vůně pampers nikdy nepřebila aroma nálože, to se mi ještě nestalo.

editah222
18. lis 2010

Já teda nálož taky poznám vždycky, ale když ji dám plenky Pampers Activ tak mi přijde, že smrdí jak pokakaná pořád 😀 A babičky to nepoznaji vůbec, musí ji každou hodinku kontrolovat, takže jim tyhle pleny radši vůbec nedávám.
Mě se z nich malá osypávala a osypává, musím je střídat s jinýma. Nekupovala bych je, ale nosí je návštěvy 🙂

crca
18. lis 2010

@moora mě je posílá táta s manželkou 😉 (je to jeho žena,ale není to mamka,naši jsou rozvedení 😉 ),bydlí daleko,tak nám jednou za 2 měsíce pošlou veeelký balík se vším,od plenek a ž po kosmetiku,čistící ubrousky.....)a můžu říct,že je to fakt pomoc,nedokážu si představit kupovat plíny na tvrdo 😔 Copak to,když je klid tak to jde,ale když nám jdou zuby tak to je co hodinu to nálož 😖 a to pak je balík tak na den a půl 😅 Ale já ty Pampersky používám jen na noc,nebo když jedeme někam na dýl,jinak požívám ty z Billy,nebo teď mám Babylove z DM(taky dobrý) a taky jsou dobrý i z Albertu 😉 A můžu teda říct,že mě se teda proserou a pročůraj v Pamperskách 😅 a to je měním cca +-3 hodiny 😅

lidiab
18. lis 2010

My teda zatim mame trojky, ale s tim smradem mate pravdu 🙄 Nepouzite jsou citit po nejakem levnem parfemu, kdyz se pocuraji tak vylozene smrdi. Predtim jsme meli mega balik Huggies premium, a ty nejsou nicim navonene. Jsou take fajn, ale co si budem povidat...pampersky jsou lepsi. Kdyby ten puch byl fakt neunosny tak bych zase najela na ty Huggies premium. Nic jineho jsme zatim nezkusili 🙂

miarosa
19. lis 2010

My od narození používali Happy bella kvůli kyčlím a kyčle v pohodě tak sme začali používat pampersky, a používáme activ baby a nevim teda jestli mame parfemovane nebo ne, ale nic necitim, ted pouzíváme hodne 4 care protoze hodně v noci čůrá a taky spinká tak ho nechci budit. Kamárdka mi poradila z Billi plenky Clevr že se nepročůrají, ale ty jsou vážně úplně k ničemu a ještě to teče všema dírkama ven. Takže my jsme s pamperskama spokojený úplně nejvíc. Huggies sme taky chvíli používali a ty mi příjdou že vůbec nedýchají, pořád opruzený. 😉

bufina
19. lis 2010

já sem byla až donedávna s Pamperskama spokojená. Ale nevím co teď s nima udělali, kromě toho že změnili obrázky, ale už nám nějak nesedí. Malej je věčně pročůranej, přijdou mně aji děsně vypelichaný, že mají tu savou vrstvu strašně tenoučkou. Tak sem koupila Huggies Premium a su spokojená. pro dcerku před dvuma rokama sem kupovala různý Happy, Tesco a ty byly taky super.

moora
autor
19. lis 2010

@crca hele, a s těma zoubkama, holky fort děsně všechno (hlavně svoje a moje prsty) koušou a děsně slintaj, to by jim pomalu už taky mohly začít růst? a jak jako že to lezení zubů zvyšuje shit-produkci?? no to mi neříkej?! :(((

crca
19. lis 2010

@moora no tak my jsme slintali a kousali jak zběsilí už od 3 měsíce a první zoubky nám vyrostly až v 9 měsících 😀 naštěstí jsme to zdolávali bez teplot,ale za to teda srajděj jak zběsilí 😀 Jo i tahle varianta může být,že mají často hovňajza a předtava,že bych jim tam každou hodinu cpala Pampers.... 😅 😀

moora
autor
19. lis 2010

@lidiab No tak jsem jim teď koupila ty Tesco, sice nesmrdí, ale pravdou je, že když jsou načůraný, tak je to děsně tvrdý, jak kus šutru mezi těma nožičkama, pampersky i při max. náplni zůstaly měkký. Jestli jim to nějak vadí nebo co , to nevím....no ale ty tesco mám ted dva balíky, byly v akci, tak potom zkusim ty huggies, až je zhnusíme 🙂

bufina
19. lis 2010

@moora
@crca Tak sem už možná pochopila proč malej kolikrát kadí i 5x denně a z toho je to někdy dost tekutý.... Taky mu zrovna rostou zuby...

moora
autor
19. lis 2010

@crca no ale ta cena těch no-name tesco plen není oproti těm pampers nijak extrémně nižší... :(((, takže vono je to jedno....hele, furt lepší než ty šílené matky co z ekolog. důvodů používají látkové pleny.......na ty moje dvě prdelky to bych jich doma měla tak 100, denně pračka min. na 60°C....ať žije ekologie....🙂) !!!

benjik
19. lis 2010

@moora my používáme látkovky přes den,ale spíš kvůli financím.A pračka jela vždy jen tak 2*týdně. Nemám pocit,že bych byla šílená.

moora
autor
19. lis 2010

@bufina no to moc spolehlivý ukazatel nebude, jedna moje holčička kadí převážně tekutě a až 4xdenně, zato druhá tak 1x za dva až 4 dny (rekord má asi 6 dní) a tvoří hustou kaši:.) ......přitom jedí obě stejné množství a stejné dávky....tak to mi mozek nebere...Se nám to tu pěkně fekálně zvrhává, snad to admini nestornujou 🙂

moora
autor
19. lis 2010

@benjik promiň !!!, neber to osobně, asi tedy nejsi ekologický šílenec 🙂 ......fakt kvůli financím? Se to vyplatí? Cena prášku, energie, vody, tvojí energie a času na oboustranné žehlení plen?....já zvládám žehlit sotva manželovy košile do práce......

benjik
19. lis 2010

@moora neberu neboj.Žehlení a oboustranný?! Šílíš,to jsem dělala jen v šestinedělí a to jsem spíš používala jednorázovky,páč Nelča je prcek a látkovky měla až na žebrech.Pak už jsem nežehlila,stačí to dobře složit 😀 Mě ty plíny vždycky doplnily várku prádla v pračce a asi je výhodnější prát plnou než poloprázdnou pračku. Od Nelčiných 3.měsíců kupuju jen jeden balík jednorázovek měsíčně cca za 200,-,takže ano mě se to vyplatilo.Ani náklady na pořízení látkovek a kalhotek za těch 16 měsíců nebyly velké cca 1500,-.No a hlavně mě k látkovkám dohnalo,že nás v baráku bylo 10 a jen 2 popelnice s vyvozem 1*týdně.

crca
19. lis 2010

@moora jenže my máme dvě najednou 😉 ,hele taky jsem si říkala,že budu používat klasické látkové a Pampersky jen k dr apod.,jenže když jsem zjistila,že nestíhám ani s Pamperskama 😀 😀 ......já proti tomu nic nemám,ale klobouk dolu před maminama,co mají dvojčátka a jiná vícerčátka a používají látkové pleny 😀 😀
Jinak k těm Tesco plínám...ty vezmu jen když je mají na akci,jinak beru nejvíc z té Billy a když je mají na akci,tak jsou i za 169kč,což je super cena za super kvalitu,nejhorší zkušenosti teda mám s plínama Panda 😝 to byla katastrofa,se divím,že jim to vůbec dovolí pustit do prodeje 😠

moora
autor
19. lis 2010

@benjik popelnice? no si děláš srandu? 🙂) my jsme na vsi novostavba ještě bez vlastní popelnice, takže smradovou bombu vozím v podvozku, když jdem ven - k obecním kontejnerům...nebo manžel při cestě do práce...občas to doveze až do Phy....zvláště v létě bylo dobré ten pytel (byť zauzlovaný) zapomenout v autě 🙂)
Prostě ikdybych to měla hodit do popelnice k sousedům 🙂 !

benjik
19. lis 2010

@moora jaj 😅

hojda
19. lis 2010

pampers premium care nejsou parfémované a kvalitou jsou nejlepší

bufina
20. lis 2010

@moora Šak je to diskuze o plínách a do těch se nic jinýho nedělá 😀 😀

kvetinkajirinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
moora
autor
20. lis 2010

@kvetinkajirinka děkuju za tip , zkusíme. 🙂 Happy jsme vlastně dostávaly v porodnici...

kvetinkajirinka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz