Parfemované pleny Pampers. Používáte je?

moora
17. lis 2010

Koupila jsem nyní 3. stupeň Pampersek Active baby, ale ten aromatický až vysloveně štiplavý parfém nebo co to na nich je mě úplně šokoval, používáte je někdo? Celé miminko tím smrdí jak sovětská soudružka. Děsím se , že se osype. Ale jejich ostatní vlastnosti jsou dobré. Co byste doporučili jako rovnocenné, ale zcela bez aroma přísad?

jijitka
20. lis 2010

@moora no, já Happy taky používala, ale dobré mi připadaly jen ve velikosti 1 a 2, pak už jsou dost tvrdý a mohutný. Stejně tak plíny z DM - malé velikosti OK, větší nic moc. Já jsem byla ještě docela spokojená se zn. Rossmann - řekla bych, že jsou srovnatelné s Tesco plínami.
Ono dost záleží na tom, jestli je to pro mrňouska nebo dítě, které už leze. Vidím to na malém, ty mohutnější plíny mu překážejí. A co mám vyzkoušeno, tak oproti Pamperskám jsou všechny plíny velké (blbě tvarované), snad jen Huggies jsou lepší, ale dost tvrdé 😉

moora
autor
21. lis 2010

@jijitka Aha, tak na tom taky něco bude.Už u těch tesco plen pozoruju , že po načůrání je to jak kus šutru...holky sice ještě nelezou, ale i při jiných pohybech to musí vadit....Mám pocit , že je to jak s dám. vložkama -taky se používat dá ledacos, ale ty nejlepší jsou jen jedny (Alw.) :(

verbalinka
21. lis 2010

My pouzivame od cca roka a pul Pampers active baby a super sedi a na tu 'vuni' si clovek zvykne. Akorat posledni dobou mame problem, ze se v noci kompletne procura. Ale plina za to nemuze. Proste najednou to mnozstvi tekutiny nepobere. Jo a kdyz byl malej, tak jsme pouzivali snad vsechny druhy plin, co existujou. Ale od doby, kdy mu treba plina vydrzela 4-5 hodin, tak byl z hodne druhu opruzenej a jediny dobry jsou pro nas pampers.

iweet
21. lis 2010

Taky nám nejvíc vyhovují Pampers, jak ty Active baby tak i Premium Care, vyzkoušeli jsme jak Huggies, ty nám vyhovovali ve velikosti 1 a 2 ale 3 nám nějak neseděli, protože byla dost často pročůraná kolem nožiček. A tesco plíny jak píše moora jsou po načůrání jako šutr.
Ale každému dítěti opravdu vyhovuje něco jiného, my jsme s Pamperskami opravdu spokojeni.

crca
21. lis 2010

@verbalinka Taky mě to začali dělat,že se začali pročůrávat,trvalo to asi 2 měsíce,kolem 15-17 měsíce,vůbec jsem nechápala proč.Protože všechno měli stejně jako kdykoliv předtím.Te´d už je teda zase klid 😅

crca
21. lis 2010

Holky buďme rádi za převoněné a šutrové plíny,hlavně,že to nemusíme vyvářet v hrnci 😀 😀

verbalinka
21. lis 2010

@crca ja doufam, ze to prejde, protoze porad peru a uz me to nebavi. A mas pravdu - hlavne, ze pliny existujou 🙂

iweet
21. lis 2010

@crca to máš pravdu můžeme být rádi, že jednorázovky existujou, že s tim není žádná práce 😀

moora
autor
21. lis 2010

@crca jojo, hlavně s těma dvěma, to bych za těma haldama doma nebyla ani vidět....

iweet
21. lis 2010

@moora 😀 😀

cervenec
21. lis 2010

Tak ta rádoby parfemace mi taky vadí,ale nechávám je vyčuchnout,otevřu balík a ten prostě min týden větrá,je to pak mnohem lepší 😉

miarosa
21. lis 2010

Tak sme teď nedávno dostali pampersky a máte pravdu ty activ jsou fakt něak zvláštně cítit a když byl pokakaný tak sem to ani necítila. A dostali jsme i pemium care, ty mám teda nejraději. A přes ty jsem to taky necítila. Tak asi mám rýmu nebo že by ten zápach zachytili. Vážně nevím ale premium care jsou určitě nejlepší. Protože po ránu jsem takhle narvanou plenu v životě neviděla. Spinkal celou noc a ta plína vážila asi 10 kg. 😀