Plenka pro hrošíka. Kde seženu velké plenky?

sylvka
6. srp 2010

Ahojky mamky, chci se zeptat...mám doma skoro 2letého chlapečka, který je ještě stále na noc i den s plenou. Jenže má 18kg a vyrostl mi z posledního čísla pampersek 😒 Během týdne jsou mu prostě malý 😠 No a ty pampersky má od narození, jiný plíny jsem nezkoušela a teda nevím, jestli se vyrábí ještě větší. Tyhle šestky jsou 16+, ale mladej má velkou prdýlku a pupík, takže mu je skoro nedopnu. Jste tady některá, která kupujete větší plenky? Kde? Za kolik? Díky moc.

helcenka
7. srp 2010

Ahoj, my teda takhle velký plenky už nepotřebovali, ale vím, že v drogerii DM mají velký výběr v jejich plenkách (značka Bybylove). A myslím, že jejich velikost č. 6 je 16-30kg. Takže by mohly padnout. Ale teď nevím kolik stojí. Myslím 189,- nebo 199,-. Do dvou stovek to bylo určitě.
Jinak mi používali Huggies premium, a protože jejich největší velikost malýmu pnula přes bříško, tak jsme přešli na ty z DM a malej taky není žádný drobeček. My jsme kupovali jejich velikost 5 a malej měl 16kg a v pohodě.
Tak rychle odnaučit na plenku, jinak vyrostete i z té největší velikosti. 😀

sylvka
autor
7. srp 2010

helcenka dík za tip 😉 určitě se tam podívám a teda mile mě překvapuje cena 😵 😵 😵 s tim jeho pleněním-on teda si občas o oušať(čurat )řekne,ale je to tak 50/50.s kakáním je to tragédie,udělá to do trenek a když vidí že se zlobím,tak nechce kakat a má zácpu ☹o nocích nemluvim 100proc.pleny 😠

shaula
8. srp 2010

Ahoj, my teda tak velké plenky nepotřebujeme, kluci mají jen 10 kg, tak nosí velikost č.4. Ale zkus pleny z Tesca (v zeleném balíku, mají ještě větší velikosti č.4+ a č.5) - já kupuju většinou jen tyhle, teď máme náhodou Pampers sleep and play (taky č. 4) a když je porovnám, tak u Tesco při zapnutí pásky klidně přetáhnu i přes sebe, kdežto u Pampers je mezi nimi veeeelká mezera... Takže Tesco jsou očividně širší.

shaula
8. srp 2010

Jo a stojí balík 50 ks (č.4, u těch větších nevím, kolik je tam ks) 249 Kč běžná cena, při akci 209 Kč nebo občas bývají akce 2+1 zdarma, to je nejvýhodnější (máš 3 balíky za 498 Kč).

sylvka
autor
8. srp 2010

Ahojky,tak jsem dnes vyrazila do DMka a koupila ty co radila helča a jsou super,krásně mu padnou.ale už bych docela brala,aby byl bez plen.

helcenka
9. srp 2010

Tak to je fajn, že padnou. My u nás totiž třeba Tesco nemáme, takže jsem hledala, kde koupit pleny a aby nebyly tak drahé, jako byli třeba Huggies.
No samozřejmě, že se mi vloudila chybička, značka je Babylove a ne Bybylove. 😀
A ono to nejde, odnaučit plenky? Malej se odnaučil kolem toho druhého roku, pak jsme je měli ještě teda na noc, ale přes den už to bylo fajn.

laska.nezna.hranic
9. srp 2010

já dávám teď většinou Happy (potřebujeme s gumičkou na zádech) a ty se dělají do nějakých 25 kg určitě... nejsou nejlevnější, ale dost často bývají v akci, takže se pak vyplatí...

sylvka
autor
11. srp 2010

helcenka,vypadá to,že ten den už bez plen snad taky budem.včera kakal po spaní(do plen)tak jsem ho nechala odpo bez plen a přičůrnul se jen jednou(/strašně plakal) 😉