Plenkové kalhotky Happy mimi - máte zkušenosti?

evjun
27. říj 2017

Ahoj, objevila jsem v drogerii Teta asi nové plenkové kalhotky Happy mimi a uvažuju, že bych je koupila, jsou za dobrou cenu. Máte s nimi někdo zkušenosti? Případně jaké plenkové kalhotky za rozumnou cenu mi doporučíte? Děkuji moc.

barovaanicka
27. říj 2017

Já je dostala od známé a za mě katastrofa. Nemají prižné pásky, jsou vyloženě papírové a když jsou pročůrané tak hodně zapáchají. Když mi dochází zásoby a nikde nejsou pampersky v akci tak objednávám dadaplenky na dadaplenky.cz Cenově jsou kolem 200kč za balík, objednávám minimálně dva balíky a nechávám to posílat přes uloženku za 50 kč 😊 a já s nima jsem spokojená. Jsou hodně podobné pamperskám..

barovaanicka
27. říj 2017

A teď to čtu pořádně 😂 s kalhotkama zkušenost teda nemám no..ale ty kalhotky jsou většinou podobné tě plenkám...

8slunicko6
27. říj 2017

My je používáme a já jsem s nima spokojená-nikdy neprotekly (ani v noci), narozdíl od Pampersek- a malá neměla mokrej zadeček (ani nikdy opruzenej) ani mi nepřišlo že smrdí (jako Pampers)...Happy mimi má více druhů-zkoušela jsem všechny a všechny jsou pro nás OK... Ty obyč nemají ten pružný pásek ale nechají se taky dobře používat, pak jsou ještě Premium-ty ho mají a přijdou mi z celé řady Happy mimi nejlepší... Pak jsou ještě Active baby dry a taky vyhovují... Chce to vyzkoušet, každému sedne něco jiného...

kamilka90
27. říj 2017

Za mě taky katastrofa, nepřizpůsobivi, takové tvrdé a malého škrábaly na bříšku.. už nikdy nekoupím...

nekiaxy
28. říj 2017

Ja jsem s nimi spokojena, synovi naopak vadi pampersky, vzdy se po nich oprudil. Takze kupujeme tyhle, Tesco se sovickou a v Dm. Kazdy to ma jinak.