Plenky 2 až 5 kg. Kolik bych jich měla mít připraveno?

berunda
3. únor 2008

Ahoj, potřebuji poradit kolik bych měla mít doma připraveno plen pro mimčo? Uplně těch prvních malých. Beru si i sebou do porodnice, u nás je nedávaj.
Mám už doma dva balíky 2 až 5kg a v jednom je 28 kusů.
Díky

krista
3. únor 2008

Berundo počítej zhruba 7 plenek na den, ty dva balíky máš na týden, to bych ještě koupila, já mám 3 balíky po 80ks, taky beru do porodnice 😉

berunda
autor
3. únor 2008

o.k. díky 🙂

krista
3. únor 2008

Berundo já to taky beru tak, že to mám do začátku a kdyžtak dokoupim, nerada bych aby mi něco doma zbylo zbytečně by v tom ležely peníze, bydlíme ve městě kde je nonstop otevřeno v Tescu kdyby něco takže záleží taky na tobě kolik chceš zásob 🙂

martinka79
3. únor 2008

kristi souhlasím mám dva balíky pamprs malých a potom dva těch větších, ale stejně budu dokupovat. Dnes není rpoblém sjet do obchoďáku. 🙂

ene
3. únor 2008

Tuhle velikost jsem vubec nekupovala. Kamaradky mi dali druhou velikost pampersek, to jsem jeden a pul baliku vypotrebovala behem prvniho tydne, pak uz jsem zacala davat rovnou i druhou velikost moltexek. A to mela Anezka tri dny po porodu 2,6 kg a ty druhe velikosti byvaji od ctyr kilo. Radeji bych i ted sla znovu rovnou do druhe velikosti, ta se vyuzije vzdycky, i kdyz ma mimco po porodu ctyri a pul kila 🙂

martinka79
3. únor 2008

no já mám 3-6kg a jelikož malá byla po porodu jako svlečený králíček necelé 3kg i tyto plínky měla velké. takže jsem pro tyto a jinak se doclea dobře udají. 🙂
suprové byly halen harper ale né každý je snese mi je mohli snad dva dny a potom hned do pamprs, měli jsme z toho šílené opruzeniny a cou dobu pouze tuto značku. Máme atopický ekzém. ☹

noangel
3. únor 2008

taky jsem radsi rovnou koupila na 3-6 kg plynky a udelala jsem dobre protoze drahy syn ma uz ted 2,3 kg takze urcite zadnej drobek nebude 🙂 a kdyz jsem ty plynky videla ta me stejne pripadaji hrozne maly - mam jen jedno baleni tehle malych a pak uz rovnou od 4 kg dve baleni s tim snad chvilu vydrzim vsechno jsou to ty mega baleni - ty mensi 98 ks a ty vetsi nevim nechce se mi vstavat a zjistovat to 🙂

martinka79
3. únor 2008

asi kol 😀 em 72ks.

noangel
3. únor 2008

martinka79: dekuji 😀

martinka79
3. únor 2008

já si to jne myslím také jsem se nešla koukat. 😉

noangel
3. únor 2008

mrknete do Volna diskuze SLEVA-AKCE dneska jsem tam psala hodne akci na plynky a tech 98 ks pampersek (na 3-6 kg dite) maj od stredy v intersparu za 299,-

martinka79
3. únor 2008

díky kouknu. 🙂

minea
3. únor 2008

Berundo, radila bych vzít si jeden balík do porodnice a až bude malý na světě, tak říct manželovi, co má dokoupit (podle toho, jak velký se narodí). Moje zkušenost je, že ta horní hranice uváděných kg je docela zavádějící - podle mě se pětikilový mimino do 2-5 kg prostě nevejde (a nebo jo, ale stoličku bude mít až za ušima). Ještě jsem si všimla, že stejná velikost u různých výrobců je jinak velká - např. Huggies Newborn jsou o trochu menší než Fixies Newborn... Když se koupí pleny blbě, tak je to hrozně deprimující, člověk se pak nemůže dočkat, až je vypotřebuje 😅

hanulik
3. únor 2008

Ahoj holky, taky jsme tohle řešili, nakonec jsme plínek koupili jen jeden balík pampersek, co kdyby pak nevyhovovaly. Prostě se budou muset dokoupit pak. Naštěstí i u nás je Tesco otevřené nonstop.