Plenky 3-6kg. Do kdy je můžu použít? Malá má 6 týdnů

alterna
8. kvě 2008

prosimporadte holcicce je 6 tydnu, ma 3,5 kg, do kdy si myslite ze budem moct pouzivat plenky velikost 3-6 kg?

noangel
8. kvě 2008

no syn ma 5,5 kg a porad v staci, ale dalsi kupuju uz vetsi dojizdime posledni baleni, zalezi na tom jak rychle bude pribirat

nensy
8. kvě 2008

já dávala do 4 měsíce a pak už ty větší ale je to různý každý mimčo přibírá jinak 😀

kacamar
8. kvě 2008

Nám jsou 2 měsíce a malá má 5,4kg. Mám ještě jedno balení 3-6kg a až ho spotřebujem, tak už pojedem 5-9kg.
Když se malá narodila, vážila 3,92kg, takže my jeli v plenkách 3-6 už od narození a vydrželi jsme v nich těch 10 týdnů 🙂

krista
8. kvě 2008

Ahojky, taky chci napsat, že každý mimčo přibírá jinak, my máme už asi dva týdny ty 5-9kg, máme něco přes 5kg a ty 3-6kg už nám nejsou 😅

kacamar
8. kvě 2008

kristo, nám už jsou taky jen tak tak. Ale musím spotřebovat zásoby 😒

varfa
9. kvě 2008

Já zásoby ani nespotřebovala,protože malej měl jakoby odřenou nožičku,protože už byly plenky těsné,takže my máme 5-9kg už dva týdny,ale my máme macka,porodní váha 4,6kg 😀

mobina
9. kvě 2008

Alterno to se nedá asi nějak zobecnit. Záleží na tom jaké plíny používáš, i když je to stejná kategorie, můžou být různě velký. Taky záleží jak ti holčička poroste. Může jí růst všechno okolo ale zadek a stehna ne, i když to spíš bývá u chlapečků. My budeme mít něco k těm pěti kilům a tesco 3-5 nám jsou pořád dobře. Jemu právě roste všechno okolo, ale zadeček a stehna má hubený. Ale zítra už to může být taky jinak.´Může přijít spurt a plínky budeme muset schovat pro druhé 😉