Plenky AIO, jak často přebalovat?

okejka7
3. led 2014

Ahoj holky ,chci se zeptat jak často přebalovat s AIO plenou? Mám separačku pod ní hrubou vkladačku a malý je po 2 hodinách počůraný až na zádech...nevím jak na to,je to moje první dítko takže s látkováním nemám zkušenosti....děkuju 🙂

zlatelevizeedna
3. led 2014

1. Nepíšeš, o jakou aio jde a hlavně, z čeho je separačka
2. Když je pročůraný, tak prostě častěji nebo zvolit jiný druh plen

ev.ka
3. led 2014

pokud máte nekvalitní plenky typu sketch apod, pak se není co divit... chce to vybírat mezi osvědčenými značkami, které používají kvalitní PUL i sací vrstvu...
AIO doporučuji k doktorce a na cesty, na doma je lepší trošku jiný systém.... ale to je na delší vyprávění

andelka
3. led 2014

Já bych řekla že látkovky tak standartně vydrží max. 2hoďky. Na děti když byly malinké jsem používala čtvercovky a kalhotovky a přebalovala často. Každé dítě je jiné, a hodně záleží na značce a materiálu plenky.

okejka7
autor
3. led 2014

Používám gaga plenky AIO a separačku používám z netkané textílie 🙂

okejka7
autor
3. led 2014

Jo a to že je mokrý to není tím že by pročůral tu AIO plenku ale že mu to oblečení zvlhne od té vkladací pleny a od toho okraje té AIO která je taky navlhlá....

okejka7
autor
3. led 2014

@ev.ka budu ráda když mi váš systém poradíte.díky

ev.ka
3. led 2014

@okejka7 přes krycí vrstvu (PUL) nesmí nic koukat! ani separačka, v případě sací vrstvy + kalhotek nesmí koukat ta sací vrstva
www.pujcovnaplenek.cz tam jsem se to snažila sepsat, snad to admini povolí
jinak relativně spolehlivé značky prodávají eshopy, které se na to zaměřují
pokud kupujete přes aukro a ebay, tak je to risk, že se jedná o čínské "jako plenky"
pokud by se Vám např. líbil systém české firmy Bamboolik, mohu Vám domluvit někoho, kdo Vám ho ukáže a poradí, co pořídit...

okejka7
autor
3. led 2014

@ev.ka mám plenky přímo z netu takže jsou ok....asi jsem dělala chybu že mi tam čouhaly ty dvě věci 😀

okejka7
autor
3. led 2014

děkuju 🙂

ev.ka
3. led 2014

@okejka7 jak to čouhá, tak je to jak knot... vlhkost se natahuje do oblečení tudy...

kamimik
4. led 2014

@okejka7 já mám taky gaga a určitě využij nepromokavé kapsy 😉 Teď už máme plenky jenom na noc, ale přes den sem přebalovala tak po 3 hodinách.

bamboolik
7. led 2014

Ahoj, u AIO by nemělo nic čouhat, mívají nevýhodu, že je to jen jedna vrstva a jde to skrz. Máme teď vylepšený střih právě kvůli těmto problémům s takovými vějířky po stranách a určitě doporučuji prohlédnout si i jiné typy plenek, jak už psal někdo výše třeba naše základní pleny - typ snap in one, které toho pojmou obecně více. U malého prcka jsem ale dopoledne taky musela přebalovat hodně často.