Plenky Albert Quality - Šmoulové, máte zkušenost?

helineli
19. srp 2013

Maminky, máte nějaké zkušenosti s plenkami Albert Quality - Šmoulové? Slyšela jsem názor, že jsou super, snad dokonce lepší než Pampers - ale byl to zatím pouze jeden názor...:-/

Díky za info....😀

maryonu
19. srp 2013

Malej byl po nich celej olezlej. Nebyl opruzelej ale osipanej a červenej. Za nás ne.

mirunda
19. srp 2013

já si nechala poslat ty vzorky a uplně v pohodě, nemám s nima žádný problém, klidně bych je používala dál, Oliver je měl na noc a neprotekla, nic.. prostě super plína..a vzor šmoulů upoutal, hezký nápad 😉 Za mě ano.. 😵

hrusti
19. srp 2013

Já jsem je koupila dceři a přijdou mi dobrý. Sice nemají na Huggies, které jsou naše oblíbené, ale přijdou mi dobré. Narozdíl od Pampers nejsou napuštěné nějakou tou vůní nebo co to do Pampers dávají. Malá se mi po Pamperskách hrozně oprudila, tyhle jsou v pohodě. Takže za nás ano 🙂

hudala
19. srp 2013

My je zkusily, ale nevyhovují nám. Stejně jako Pampers, Huggies tak i tyhle nám protekly... Používáme zelené plenky z Tecsa a ty nám vyhovují nejvíc 🙂

karlam
19. srp 2013

naše nej jsou taky huggies, ale ty šmoulovské nejsou vůbec špatný, uvažuji, že až huggies uplně skončí, budeme je kupovat 😉

melca
19. srp 2013

Zkusila jsem vzorky a v pohodě,tak pro starší co má plinku na noc jsem 5ky koupila a v pohodě,malá zkusila taky a v pohodě,ale u ní ještě zůstaneme u bílých Pampersek,ale určitě je ještě někdy koupíme i pro nejmenší,. Jinak jsem nikdy nezkoušela jinou značku než Pampersky,tak jako takto u jiných plenek nemám porovnání 😉

anetka1701
19. srp 2013

Mně přijdou, že je dělá firma co dělá "Happy" :o) Jinak z vlastní zkušenosti vím, že Albert tyhle věci hodně řeší, zkoumá a dělá na to velký a obsáhlý výzkumy... Takže špatný nebudou :o) Osobně jsem si nechala zaslat vzorek a přijdou mi OK - ale nejsem na pleny moc náročná :o) Když půjdu do Alberta a budou za dobrou cenu, ráda je koupím... Ale abych kvůli nim lítala do Alberta kam normálně nechodím a šílela že na nich jsou šmoulové - to opravdu ne :oD

blahova_andrea
19. srp 2013

holky a kde se dají objednat ty vzorky? na kolik ty plenky vyjdou? já mám teda teď zásobu plenek, ale rozšířit si obzory nikdy neškodí. díky za info.

a_lexa
19. srp 2013

Měla jsem vzorek a hodnotím je kladně. Zatím mám nakoupenou zásobičku Pampersek za výhodnou cenu, tak budu používat ty, ale určitě bych se koupě "šmoulovek" nebránila pokud jim vydrží kvalita a budou za rozumnou cenu. Snad by měly být vyráběné v ČR, což bych tedy osobně upřednostnila před Pamerskama z polska. 😝

speedygon
19. srp 2013

Nedávno měl Albert "šmoulovky" v akci za 199Kč, mimo akci jsou za 270Kč...takže vyjdou dráž, než ty jejich Euroshopper, s nimiž jsem byla maximálně spokojená...šmoulovky budu teprve zkoušet, až se narodí mimi, tak uvidím...ale pokud bych je kdy řešila, tak pouze v akci, jinak ne

zvargova
19. srp 2013

objednala jsem si vzorky a jsou super 🙂

filipatereza
19. srp 2013

Plenky Albert osobně neznám, ale prý patří k levným plenkám pochybné kvality...já rozhodně doporučuji látkové... je to zdravější, ekologičtější a výrazně levnější...dcera je i díky tomu od 20 měsíců bez plenky na den i noc... Jinak když jednorázové kupovala bych Baby Love nebo Kikko ekologické. Rozhodně ne žádné parfumované, představa, že v tom zadeček miminka je 2 hodiny ( a někdo prý nechává ještě déle) mi vůbec není příjemná,..

lucie650
19. srp 2013

My je teď koupili v akci za 199kč a já jsme spokojená.Malá je nepřečůrá,jsou tenké a fajn je ten pružná pásek...jinak kupuji Albert plinky 😉 jsem spokojena..potom Šmolové vyjdou už dráhž,tak se zase vrátíme k Albertovým,ale pokud budou zase v akci určitě koupím.Za mě doporučuji 😎

ebsian
19. srp 2013

Prostě obyč jako toujours z lidlu, stejný vnitřek, nic moc. Zlaté bella happy a pampers 🙂 Hodně lidí to stále srovnává s pamperskama, ale prostě na ně má máloco. 😉 Tesco pleny zelené se taktéž vylepšily a neprotečou. 😵 😵

hofka1
19. srp 2013

vzorky už jsou vybraný .. bylo to tady http://plenky.albert.cz/?_fid=1kuv&presenter=Fo...

evitaa
19. srp 2013

Plena za 4,40 ,-, to mi přijde za obyčejné pleny hodně.

iira
19. srp 2013

mame je a nejsem spokojena,mali je procura kazdy den ..uz je nekoupim ..

lucifereeek
21. srp 2013

přišly mi vzorky a byly fajn, ale za tu běžnou cenu 249Kč kdy plinka vyjde ještě dráž než pampers - tak to bych je nekoupila 🙂 pokud jsou v akci a vyjdou na míň než 4Kč tak pak ano 🙂

amalenka1
5. dub 2014

otřesnéééé!!!před chvílí jsme se vratili z pohotovosti,malymu během dneška naskakaly takový bolaky,je celej odřenej..plenkova dermatitida.Chtěla jsem je zkusit,ano pravda,jsou tenke,saji..ale smrdí a cena na obyč pleny vysoka..ostatní pleny ok.Za mě už nikdy více!!!!!

glimmer
5. dub 2014

já jsem s nima spokojená, není s nima problém. Za sebe mohu doporučit.

ja.muza
5. dub 2014

My je sem tam kupujem, když jsou v akci 🙂 Za normální cenu bych je nebrala. Nejsou špatné, ale Pampersky jsou Pampersky. Je to úplně jiný materiál. řekla bych že pro méně náročné maminky asi v pohodě, ale úplně nej podle mě prostě nejsou. Používáme je přes den a na noc vždy Pampers. Nevezmou toho tolik co Pampers a když jsou počůrané jsou dost objemné. Pásky nejsou tolik pružné. Malý už má 18 měsíců tak je to zas jiné, než když jde třeba o mimčo. My jsme do roka používali jen Pampers nejlépe bílé a byli jsme spokojeni po všech stránkách - až na tu cenu 😢 Ťeď sem tam zkoušíme různé značky, ale vždy jen přes den. Na noc jak jsem psala věřím jen Pamperskám. Jo a co se mi na šmoulích teda líbí, že jsou vyrobené v Česku narozdíl od Pampersek, které jsme měli z Německa (což by bylo fajn), Polska a teď z Ruska 😢

svha
6. dub 2014

zkusila jsem vzorek a dobrý, tak jsem je kupovala dvakrát spíš na noc, přes den jsem látkovala a pak už byla plena fakt jen na noc a byla jsem překvapivě spokojená, pokud nezhorší kvalitu, tak se za ty peníze vyplatí (rozhodně když je mají v akci), ovšem jako u většiny obyč. papírovek bych prvně vzala jedno balení a pak bych se rozhodovala dál, byli papírovky, co nás oprudili a jiným vyhovovali, to je fak spíš o zkoušení co Vám sedne

radunkapv
8. kvě 2015

dtest rika ze nejlepsi jsou zelene pampers a smoulove jsou na tretim miste.Ale narozdil od pampersek neobsahuji naprosto zadne naftaleny ani jine sracky ktere jjsoui v pamperskach.

jasminecek
8. kvě 2015

A já třeba zas látkovky nedoporučuji. Zkoušela jsem se k nim vracet dvakrát, prostě ne. Synovi vadili v pohybu, neustále pročuraný a to jsme zkoušeli několik variant. Zlaté jednorázovky. Ono když k tomu přijde, tak sice po zdravotní stránce třeba jsou lepší, ale po ekologické nemůže nikdo říct, že jsou nejlepší, protože ta spotřeba vody, prášku (a pochybuji, že všechny maminky používající látkovky perou v mýdlovém slizu), energie...jako nikdo mě nepřesvědčí, už ne.

hankasalm
8. kvě 2015

Vyzkoušela jsem je, žádný problém s nimi nebyl.

dindonka
10. čer 2015

Ahoj maminy, mam dotaz delaji se smoulove i v male velikosti 1,2? Nenasla by se tu mamina ktera by mi za cenu postovneho poslala 2kusy jako vzorek na vyzkouseni. Kontaktovala jsem Alberta a vzorky uz nemaji. Jelikoz je toto otazka a nepusti me to na dalsi koment, prosim kontaltujte me pres SZ. Diky

medrin
10. čer 2015

mrkni sem.. http://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-c... mi je používáme spolu se zelenýma pamperskama a spokojeni 🙂

lucma
24. čer 2015

Plínky Albert Quality se šmoulama jsou jedny z nejlepších a to jsem jich vyzkoušela opravdu dost na tři děti 🙂 Neprotečou, jsou měkoučké, příjemné a opravdu lepší než Pampersky! Mohu jen doporučit. 🙂

86radka86
24. čer 2015

používají je obě moje děti (2 roky, 4 měsíce) a jiný bych už nebrala... že jsou lepší než pampersky??? určitě!!! 🙂

simonceli
24. čer 2015

Vubec nam nesedi. Utazene kolem briska pomalu jak blazen a stejne vse vyteklo vzdy ven.