Plenky Huggies premium. Jste s nimi spokojení?

janesm
8. únor 2008

Maminky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s těmito plenkami.Používám od začátku Pampers ted budeme přecházet na velikost 4 a chtěla bych zkusit Huggies premium.Mám doma jedem vzorek a mám pocit že plenka je vepředu o hodně silnější než vzadu.Zajímala by mě kvalita a spokojenost miminek.S Pamperskama jsu naprosto spokojená jen jsou dost drahé.
Díky za názory

hankka
9. únor 2008

Ahojky, je to tisková chyba, ve čtvrtek jsme tam byli a je to akční cena za jeden balík při koupi dvou balíků, tedy dohromady za dva balíky dáte tuším něco přes 600 a ušetříte 80 Kč, což zas taková super výhra není.
My Huggies Premium používáme teprve pár dní (měnili jsme značku, protože Pampersky nám pravidelně pročůrával) a zatím spokojenost veliká. 🙂

zusma
9. únor 2008

Hankka, jj tak nějak to tam psali 😉 Mně to přišlo nějaký divně levný 😨

llucinka
9. únor 2008

Já teda Huggies upřednostňuju před všema plenama. jsou dost silné, parádní gumička vzadu a rozhodně bych řekla, že jsou větší než Pampers. Pampers jsme potřebovali dávno č. 4 a Huggies nám ještě č. 3 v pohodě byly. Takže já jsem spokojená maximálně, více než s Pampers, protože ty jsou dost tenké. A megapacky kupuju za 299,- v akci, což už je dobrá cena, nebo obyč. balík za 199,- 😉

bambusek
9. únor 2008

tak to jo, uz jsem se tesila jak usetrime a zase nic 😖

bielanevesta
10. únor 2008

Používam a som navýsosť spokojná 🙂 🙂 Aj keď v nich je celú noc tak nemá červenú prdelku 🙂 Malá totiž spinká celú noc tak ju predsa nebudem budiť na prebalenie 😉 ....Predtým sme mali Pampers, 2 nám vyhovovali, 3 nám skoro pravidelne pretekali, tak sme sa trvalo presťahovali k Huggieskám premium 🙂 🙂 🙂

hanik
10. únor 2008

holky, tak co se tyce pampersek a jejich vydrze. ..tak malej byl 10 hodin v kuse v jedny (teda ne ze bych ho v ni chtela tak dlouho nechat, ale bylo to pres noc a chrupal, tak ho prece nebudu budit 😉 😎 ) ..plena teda vazila co malej 😀 ..ale nikde jinde ani kapka ..a zvladnul do toho pocurat i ranni curani ...takze co se tyce kvality pampersek, tak proti nim nemuzu rict vubec nic. ..a to mame na sestikilovy mimco active baby 3. ...ale prave ta parfemace mi na nich vadi i kdyz to asi nejspis myslej dobre. 😒 ..i kdyz na jednu stranu se rika, jak mimcu nedavat zadnou avivaz, hodne machat a nakonec mu parfem strcej primo do pleny 😠 😖

petra.vavra
10. únor 2008

Ahoj tak my přešlina Huggies z Pampers, protože je pročůrala, ale tady mám zas problém, že se většinou pokadí až na záda...tak nevím, takže převlíkáme i několikrát denně..myslíte, že je málo utahuju???

adris69
12. únor 2008

😀 tutově.... 😀

elise
12. únor 2008

ja huggys používam od narodenia, raz som bola nutená použiť pampers ale hugys sú lepšie a na noc sú tiež výborné, vôbec ich nepreciká ani neprekaka

kasli
14. únor 2008

Tak mi Huggies také používáme a jsou nejlepší 😉 pampersky jsme pročůrali a strašně mi smrděly! Jinak používámme ještě Tesco a Happy, ale i tak jsou Huggiesky nepřekonatelné! Ten pružný pas je prostě geniální 😀

kachnicka01
14. únor 2008

Ahojky holky, hlasim, ze v Hypernove maji akci na Huggiesky - kdyz koupite tri baleni, tak za jedno date 199 - takze ja uz mam doma 3 baleni hihi..akorad nemeli ty nejmensi, ktery zrovna potrebuju... 😒 ale to nevadi, Tonik doroste i do tehle 🙂 jinak to uz mi prijde docela dobra sleva..na tech trech balenich usetrite dohromady 300 ( jinak za jedno date 299) 🙂

lenka007
14. únor 2008

ahojte aj mi sme boli kvoli tomu v cechach mame ich aj mi 🙂

bzuco
14. únor 2008

kachnička
to máte super takú cenu
u nás ked sú v akcii, tak stoja cca 300,- 😠
ale fakt sú dobré

hanik
19. únor 2008

tak jsem koupila huggies premium a Risovi se zlepsilo osypani...aneb zmizelo 😵 😵 ..takze koncime s pampers a jdem do huggies 😉 😎 ..teda dospotrebujem pampersky co mame nakoupeny v zasobe a pak s nima koncime 😅

katka76
19. únor 2008

my mame tiez teraz premium, ale nadsena moc nie som, oproti inym su ovela tvrdsie a gumicka okolo noziciek je tiez silnejsia. no a nakolko sa mala stale vrti, tak sa v strede plieny vytvara guca 😠

eho
19. únor 2008

Taky jsme od mala používali Pampers, ale ten balzám mi přijde divný a taky nám jsou teď pampersky jakoby krátké (nízké) - mám hubeného dlouhána 🙂. Občas se z ní vysvlékl a občas byla nehoda na zádech. Huggies Premium jsou fakt super, líbí se mi, že jsou takové měkčí, jakoby míň umělé, ale možná je to jen můj dojem.

bubba
19. únor 2008

pampers-otras....huggies su uplne super pekne sedia,nepremoknu,nie su objemovo velke....super super super 😀

sisa_30
19. únor 2008

Hugggies sme mali nepáčilo sa mi na nich, že zvláštne vonali ked sa malá pocikala, teraz máme Pampers s Aloe vera a sú super 🙂

a.j.a.
19. únor 2008

My jsme od počátku kupovali Huggiesky. jsou super, krásné obrázky, pružný pásek a navíc neprotékají. Malá totiž spí celou noc a ráno plena ok. Máme doma i Pampersky Sleep and Play a děs běs, malá je za chvíli pročurala durch 😖

sisa_30
19. únor 2008

Slip ani ja neobľubujem, aj moja spinká celú noc od 3 týždňa a tiež potrebujeme mať sucho v plienke a pampers sú fajn, ale to je každeho skusenost. Tieto nové pampers majú tiež pružný pásik a nádherne vonaju.

bubba
19. únor 2008

huggies smrdkaju?mne sa to teda nezda....ale dam si na to zajtra pozor 😉
mala ma jednu nas ebe celu noc rano ked ju hodim na zem (teda plienku)tak je taka plna ze sa bojim,ze z nej vysplechne...aj zo liter sa tam teda toho zmesti🙂))ale zeby zapachala nejak zvlastne to som este nepostrehla
my sme vseeeetky pampersky doteraz precikali takze nam nesedia 😉

sisa_30
19. únor 2008

Pampers sa mi zdajú byť suchšie 😎

bubba
19. únor 2008

fakt?nam vsetky pamersy pretekali som skusala vsetky druhy co mali a otras...teraz co pisete o tych aloe vera moze byt ze su dobre,ale to uz nas netrapi.my pouzivame cez den Happy(max.spokojnost aj cena obstojna)a na noc tieto huggies premium inac vsetko ostatne mi mala precikala cez brusko nakolko odkedy sa otaca tak spava len na brusku

sisa_30
19. únor 2008

my cikáme od 6 mesiaca do šerblíka a ked jej náhodou ujde do plienky tak jej dám čistú, asi preto nemám skúsenosť s precikaním, akurát ráno kým sa nakojíme a vyciká sa do plienky, ale Pampers sú zatial fajn. Mali sme aj Happy sa mi zdali hrubé dost. Pampers su tenucke 🙂

bubba
19. únor 2008

raz som kukala taku relaciu o tomm,ze ake nebezpecne je pouzivat farebne toal.papiere a este horsie parfumovane...odvtedy kupujem len biely a co sa tyka osobnej hygieny,tak vlhcene vreckovky vobec...iba v krajnych "cestovnych"pripadoch a asi by som nedavala ani vonave plienky...
wow,cikate od 6 mes.do serbla?tak to gratulujem,to sa malokomu podari.my sme malo doma tak serblik davam velmi sporadicky,niekedy sa podari,inokedy nie...podla toho ako vystihnem situaciu 😀 😀 a to uz mame o rok viac ako vy...sak moja sa zacala precikavat az tak od 8 mych mesiacov 😀 😀 a to teda poriadne som ju musela velakrat vnoci prezlikat celu

bubba
19. únor 2008

a este k happy ano su hrubsie,ale nijako nezavadzaju malej nerobia problemy a v zime ma teplejsie na zadocek🙂

sisa_30
19. únor 2008

mala je uz tak zvyknuta, ze ked ju posadim na nocnik automaticky cika aj ked len malu kvapku, je zlatunka teraz z aj behame a dala si mi cerva do hlavy co sa tyka tej vone, aj ja kupujem len biely toaletny papier. Myslis, ze by to bolo aj v plienkach skodlive?

bubba
19. únor 2008

co si myslim ja nie je dolezite,necham to na tvoju intuiciu 😉 vies mozno som len paranoidna v tychto smeroch
PS:myslis ze ked ide zachodovy papier na intimne partie tak by to tiez malo byt nezavadne???a nie naopak-?
dobru nocku

gilotek
5. bře 2008

tak my jsme používali pampers a malej se šíleně oprudil, skončili jsme i na kožním. Pak jsme vyzkoušeli obyč. tesco plíny. Až na ten hroznej igelit na povrchu je malej spokojenej, i když mi je několikrát pročůral. A ted jsme na plínkách Cien který se sehnaj v Lidlu. Mají taky gumičku vzadu proti protečení na zádíčka a ještě indikátor vlhkosti - žlutej proužek na plíně¨. Když se moč dostane až k němu tak zmodrá. Takže ¨hned víte, že je mimčo počůraný a jak hodně 😉 Cenově vycházejí na 200kč za 56 ks.

gilotek
5. bře 2008

Jo a jsou krásně prodyšný, žádná parfemace a nejsou tak tenký jako pampers za šílený prachy 😀