Plenky Huggies premium. Jste s nimi spokojení?

janesm
8. únor 2008

Maminky chtěla jsem se zeptat jaké máte zkušenosti s těmito plenkami.Používám od začátku Pampers ted budeme přecházet na velikost 4 a chtěla bych zkusit Huggies premium.Mám doma jedem vzorek a mám pocit že plenka je vepředu o hodně silnější než vzadu.Zajímala by mě kvalita a spokojenost miminek.S Pamperskama jsu naprosto spokojená jen jsou dost drahé.
Díky za názory

janver
8. únor 2008

Ahoj, ja som s Huggies veľmi spokojná, s premium o to viac, že majú pružnú gumičku a plienku mi zatiaľ malý neprecikal. Ale čo sa týka ceny..., tiež nie sú najlacnejšie. ☹

petraluk
8. únor 2008

Ahojky, já jsem s Huggieskama spokojená. Mám je radši než Pampersky, ty mi přijdou dost slabý a malej je lehce pročůrá 😉

natalien
8. únor 2008

Ahojky, já jsem taky s Huggieskama Premium móóóc spokojená, ta gumička na zádíčkach je super 😉 Taky ji ještě Nell nepročůrala 🙂 Střídám je s Papers Activ a kvalitou mi příjdou podobné 😵 Jen jsou opravdu trochu silnější.

schnek
8. únor 2008

já tedy byla nespokojená. Fajn byla ta gumička na zádech, ale jinak nic moc. Strašně nadno je Ondra prokakal, kolikrát se mi stalo, že byla na jedné straně užší gumička a tudy to proteklo 😒 a taky nám neseděly velikostně. Normálně jsme měli 3 a tyhle jsme museli koupit 4 😲 Ondrovi otlačovaly nožičky a byly dosz nízké. Fajn byly ty druhé, Huggies classic 😉

adris69
8. únor 2008

Ahoj,my jsme taky hodně spokojený,právě hl.díky tomu nabírání,páč mám takovýho docela dlouhýho hubeňoura,vydrží fakt nejdýl,píšou 12h a určitě máme rezervu ještě než přejdem na další vel.,ostatní značky bych už musela měnit,tyhle se mi zdaj takový víc volnější a mě naopak zas přijdou levné,když je bezva nabídka 😀 !?!
Jo a prej teď vylepšili i ty obyč.clasic,mají už i ty gumičky a akorát tam nejsou ty obrázky a ty snad vyjdou i levněji,ale vyzkoušeno osobně nemám 😉 !

schnek
8. únor 2008

adris, jen tak mimo téma, jak dlouho necháváš dítě v jedné plence?

adris69
8. únor 2008

😀 takhle to vypadá,že šetřím,co 😉 ?

schnek
8. únor 2008

no, takhle to vypadá, že přebalujete v poledne a o půlnoci 😉

myschka
8. únor 2008

Já je dávám na noc a jsem celkem spokojená 😉 a ty obrázky ...😀 😀 classic taky ujdou. Nejhorší mi přišli jakékoliv pampersky 😒
jo a když píšu na noc tak nemyslím, že by v ní byla celou noc 😉 😀

nika000
8. únor 2008

my sme sa z Haggies.zaparovali ☹

schnek
8. únor 2008

jj, to je pravda, když spinkal celou noc, tak měl ráno začervenalou prdelku ☹ ale je třeba vyzkoušet, jestli vám sednou 😉

kacerka
8. únor 2008

Já jsem Huggiesky koupila jen jeden balík a vadilo mi, jak páchnou. Teď jedeme v Tescu a Happy a jsme s obouma značkama moc spokojení . . . . .

adris69
8. únor 2008

Tak abych nebyla za krkavčí matku,tak vzhledem k tomu,že jsem bohužel nekojila,tak po mlíčku z krabice se u nás v noci nikdy nemuselo vstávat,proto jsem hledala ty který se opravdu nepročůraj a opravdu dlouhu jsem zkoušela 😅 !!!

adris69
8. únor 2008

🙂 Žádnou reakci na ně nemáme 😕 !

hanik
8. únor 2008

holky, muzu se zeptat jestli jsou parfemovany?? 😕 ...my mame pampersky ..a uz mame trojky, ale jsou parfemovany a prijde mi, ze to malymu asi vadi ..ze se tam kde je to parfemovany, osype 😒 ..co mel dvojky, tak byly super. ...a ty byly bez parfemace. ..tak premejslim, ze bych chtela zkusit jinou znacku. ..ale ted zase mluvite o zaparovani?? 😕 ..to mi prijde, ze v pamperskach jsme se nezaparovali ..a pres noc treba kdyz spal 8 hodin, tak jen plena byla plna, ale zapareni zadny. ..tak fakt nevim, do ceho jit. ..kdyby nekde prodavali jen treba 5 kusu, aby se to dalo otestovat a ne celej balik 😒

myschka
8. únor 2008

my je taky snášíme skvěle a to máme atop.ekzém a vadí nám lecos 😒 to mi měli strašné opruzeninky po pampers 😠

adris69
8. únor 2008

parfémovaný jsou snad jen teď ty heřmánkový pampersky,tyhle určo ne,ale fakt každýmu bude vyhovovat něco jinýho,já už pak nemohla cejtit ty activky,jestli tím mlíkem jak mají bejt napuštěný,nevím 😖

hanik
8. únor 2008

adris, prave pamers active jsou necim napusteny. ..a ty sleep and plays jsou zase hermankem. ..ale to jsem nezkousela. ...no tak asi budem muset ozkouset. ..jen se musim mrknout, jestli se prodavaj maly baleni po min kusech, protoze kupovat 70 plen a aby mu nevyhovovaly, tak to se mi moc nechce 😒

adris69
8. únor 2008

no je to peklo,fakt to chce zkusit,ty heřmánkový jsou pro nás taky docela dobrý,ale na tu velikost bych řekla menší a voní tím celej byt,je pak docela těžký zas poznat jestli není pokaděnej 😖 ,no je to děs 😀

natalien
8. únor 2008

Tak jsem si šla schválně čuchnout k balíku Huggiesek a nic necítím...vůbec nic... 😅
Nám nevyhovovaly Classic(y), po těch měla Nell opruzeninky. Jinak já teda taky v noci nepřebaluju a jak Pampers A., tak Huggies fakt nepročůrá.

gandy
8. únor 2008

My používáme Huggiesky a jsme s nima dost spokojený. Používala jsem pampers, ale ty mi prokadila a pročůrala, s těma jsem moc spokojená nebyla.. Ale každému vyhovuje něco jiného.. Teď sjem dostala vzorek Pampers active baby a ty jsou s tím krémem nebo co to je, tak jsem zvědavá, zkusím...

nikitka26
8. únor 2008

Nám Huggiesky premium vyhovují nejvíce. jJk píšete, super je, že jsou vzadu pružné. Parfemované určitě nejsou nejsou 😉 V noci kolikrát nepřebaluji, takže vydrží i těch 12 hodin, neprotečou a opruzenej z nich není 😉

A teď mají super akci v Tescu 2 balíky (velké) za 299,- 😉
http://www.akcniceny.cz/letak/2387/p/8/

kacka79
9. únor 2008

Ahojky, také jsem používala výhradně pampersky, ale pak mimamča koupila huggiesky a vyhovují maximálně... takže je teď kupuju taky.. jo a teď zrovna jsem zkusila 2x u kámošky fixisky a taky OK.

bambulka026
9. únor 2008

Ahoj, my sme skusali Hugies clasik, boli celkom fajn.
K premiumkam som sa nedostala, no suseda si ich strasne chvali a neda na ne dopustit.
Nam vsak vyhovuju i pampers s@p no velkostne sa mi zdaju dost male oproti ostatnym takej istej velkosti.
Teraz sme presli na fialove tesco a na happy a som s nimi maximalne spokojna, okrem toho su i omnoho lacnejsie a castejsie su na ne akcie.

krizulka003
9. únor 2008

S huggies premium jsem moc spokojená nebyla.když jsem je dala malému na noc tak se mi zdálo že má ráno mokrou prdelku,že tak dobře nesají jako pampers.podotýkám že v noci 1x přebaluju.

bambusek
9. únor 2008

Ahoj, ja jsem taky s Hugies velice spokojena, teda Misa je spokojenej 😀 😀 . A ta akce v tescu je super, zitra hned vyrazim je koupit, alespon 4 baliky do zasoby no zasoby, to mame tak na mesic a neco 😀

jandalinka
9. únor 2008

My používáme Huggiesky od začátku a jsme dost spokojeni.Zkoušela jsem vzorek i Pampers a jiné,ale zdáli se mi slabé. 😅

sylvar
9. únor 2008

nám huggiesky vyhovovaly,ale používáme sleep and play a seděj nám krásně, vydrží i celou noc, když jsem líná přebalit 😀 to ale není moc často,ale je to vyzkoušeno, že neprotečou,ale jsou teda nasoslé hodně 😉

zusma
9. únor 2008

U nás v Tescu je cedule, že ta akce na Huggies je nějaká tisková chyba. 😒

bambusek
9. únor 2008

tak to je skoda 😖