• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Plenky. Jak je to s velikostmi?

6. prosince 2011 
Děvčata, nevíte náhodou jaký je rozdíl mezi plenkami pampers new baby
3 a pampers jumbo 3??? Domčovi jsou už ty new baby 2 nějaký těsný, tak nevím, který příště, ještě když jsou oboje ve váhově stejné kategorii, akorát jumb je víc a jsou levnější. Tak fakt nevím, ale radši připlatím, kdyby to mělo dobrý důvod, tak mi prosím poraďte
22. lis 2011 v 08:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to si kup ty Premium Care, ty jsou ze všech nejlepší.
22. lis 2011 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bude to znít divně, ale nikde jsem je tady neviděla . Možná se jen špatně dívám. Zkusím se podívat do bootsu:slight_smile:. Díky
22. lis 2011 v 08:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fakt asi
nejsou :astonished:
22. lis 2011 v 08:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já doporučuju plenky Babylove. Jsou na omak trošilinku tušší než Pampers, ale nic neprotýká a jsou celkem příjemný. Nám nevyhovovaly žádný pampers.
5. pro 2011 ve 23:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám vyhovují nejvíce Huggies. Kupujeme vždy v akci do zásoby :slight_smile:
Pampers mi nevyhovují, protože vždy, když malou přebaluji, má celý zadeček krystalků...
6. pro 2011 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně tak, každá maminka Ti poradí něco trochu jiného, ale já za sebe říkám, že Premium Care jsou nejlepší jen tím lákavým názvem...jinak ukrutně smrdí (jak čočková polívka a to se ještě nemusí tam miminko ani vyčurat), jsou chemické a od velikosti 4 už nemají ani tu síťku na kojeneckou stolici. Já dávám na den látkovky, ale přes noc má malý papírovku (spí dlouho a ta látka by přece jen protekla a to nechci) a mám vyzkoušené Huggies (senzační, ale od velikosti 3 jsou to už zas ty bez organické bavlny), dál Babylove a Babydream, ty jsou stejné, řekla bych, že je dělá jedna firma. Jak tu psala Soucke00-jsou trochu tužší, ale to mi vůbec neva, naopak se dobře přebalujou, nekrčí se, nesmrdí, jsou víc papírové. A zadrží vše, navíc jsou za parádní cenu (ty Babydream z Rossmanna ještě levnější než Babylove z DM).
6. pro 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek