Plenky. Jak je to s velikostmi?

papaja249
22. lis 2011

Děvčata, nevíte náhodou jaký je rozdíl mezi plenkami pampers new baby
3 a pampers jumbo 3??? Domčovi jsou už ty new baby 2 nějaký těsný, tak nevím, který příště, ještě když jsou oboje ve váhově stejné kategorii, akorát jumb je víc a jsou levnější. Tak fakt nevím, ale radši připlatím, kdyby to mělo dobrý důvod, tak mi prosím poraďte

hojda
22. lis 2011

Tak to si kup ty Premium Care, ty jsou ze všech nejlepší.

papaja249
autor
22. lis 2011

Bude to znít divně, ale nikde jsem je tady neviděla . Možná se jen špatně dívám. Zkusím se podívat do bootsu🙂. Díky

papaja249
autor
22. lis 2011

Fakt asi
nejsou 😲

soucke00
5. pro 2011

Ahoj, já doporučuju plenky Babylove. Jsou na omak trošilinku tušší než Pampers, ale nic neprotýká a jsou celkem příjemný. Nám nevyhovovaly žádný pampers.

ja123456
6. pro 2011

Nám vyhovují nejvíce Huggies. Kupujeme vždy v akci do zásoby 🙂
Pampers mi nevyhovují, protože vždy, když malou přebaluji, má celý zadeček krystalků...

elana
6. pro 2011

přesně tak, každá maminka Ti poradí něco trochu jiného, ale já za sebe říkám, že Premium Care jsou nejlepší jen tím lákavým názvem...jinak ukrutně smrdí (jak čočková polívka a to se ještě nemusí tam miminko ani vyčurat), jsou chemické a od velikosti 4 už nemají ani tu síťku na kojeneckou stolici. Já dávám na den látkovky, ale přes noc má malý papírovku (spí dlouho a ta látka by přece jen protekla a to nechci) a mám vyzkoušené Huggies (senzační, ale od velikosti 3 jsou to už zas ty bez organické bavlny), dál Babylove a Babydream, ty jsou stejné, řekla bych, že je dělá jedna firma. Jak tu psala Soucke00-jsou trochu tužší, ale to mi vůbec neva, naopak se dobře přebalujou, nekrčí se, nesmrdí, jsou víc papírové. A zadrží vše, navíc jsou za parádní cenu (ty Babydream z Rossmanna ještě levnější než Babylove z DM).