Plenky Kushies. Máte s nimi někdo zkušenosti?

kyri
28. srp 2007

... a můžete je nějak zhodnotit?

ráda bych si pořídila ty "ultra", neb jsou aio, ale nevím, jestli nejsou moc umělohmotný... 😕

ď za všechny případné reference 🙂

lusinta
28. srp 2007

ahoj🙂 moc je holky nechválí,tak nevím...zkus se mrknout na tyto dva odkazy,tam jsou hodnocení všech plínek a myslím,že i kushies
http://www.latkovepliny.estranky.cz/clanky/popi...
http://www.latkovky-netradicne.estranky.cz/

a zkoušela jsi mommys touch vše v jednom???Mám je teď objednaný, jen tak na zkoušku🙂

miquel
28. srp 2007

já po nich taky trochu pokukuju, teda ne po "ultra" ale spíš "clasic" a vrchních kalhotkách, jen mě trochu zarazilo že jako nepromokavou vrstvu používají vinil a ne pul , tak nevím jak to bude s prodyšností 😖
tady jsou názory holek co je mají
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Forums...

listicka77
29. srp 2007

Teda Lusinto... Díky moc za ty odkazy, vůbec jsem je neznala! Myslím, že tyhle odkazy nikdo nikdy nenahodil ani na látkové diskuzi. No super.

lusinta
29. srp 2007

jo,to asi nenahodil,tak já je tam jdu dát🙂🙂

kyri
autor
31. srp 2007

látkovky - netracičně znám, už jsem koukla, je s nima spokojená, ale na baby cafe to moc dobře nehodnotí... 🙄
chjo, ty ultra vypadaj i na tý fotce (www.znovuzrozeni.cz) fakt neskutečně gumově, tak si asi koupim ty částečně nepropustný classic - vypadaj líp.
škoda, že je tu nikdo jiný v čr neprodává - tahle firmička má neskutečně blbě udělaný webovky, navíc nemají kompletní obchodní podmínky, ceny za poštovné+balné mají uvedeny až v objednacím formuláři (kam se člověk zpravidla hned neprokliká 😝 )

tak až nakoupim, tak písnu, jaký jsou😀

a na aio si počkám, až je začne vyrábět baby-lucy (teda, slibovali to už na půlku srpna, a furt nic 😠 😠 😠 měly by stát necelé 300,-Kč 😀)

miquel
7. zář 2007

tak dneska mi přišli kalhotky Taffeta, design je moc hezký - mám ty zelený 🙂
materiál je teda takovej šustivej jakoby šusťákovina, na cedulce je složení 100% nilon a vnitřní vrstva polyurethane , takže vlastně normální PULky, nevím proč mi prodejce psal že je tam vinil 😖 , jsou vlastně slabší než ostatní PUL co mám ale ty všechny jsou vlastně polyester + pul 😝
hnedka jsem je zkusila, malej se neoprudil 😉 a udržely i 2 čč na místě takže dobrý nechám si je 🙂

kyri
autor
11. zář 2007

hezký domácí froťáčky, miquel 🙂

izy
11. zář 2007

a co ty vicevrstve kushies? znate je nekdo?

kyri
autor
19. zář 2007

koukala jsem na ně taky, ale my jedeme po kalhotkových plenkách 😀
už je mám doma, classic, vypadají mooc dobře🙂 ale ještě jsme je nevyzkoušeli...

a teda ty 10-20 kg jsou obří, musí se do nich vejít i 4letý dítě 😅

kyri
autor
19. zář 2007

tak vyzkoušeno a dobrý!!! 🙂
mají fajn kapsu pro vkládačky a poberou toho dost + jsou z docela příjemného flanelu, zapařeniny taky žádný, takže prošly 😉

kyri
autor
27. zář 2007

pro srovnání:
dneska mi došly komfort 2v1 od popolini a zklamání - sice jsem si je na vlastní ruce ošahala a zdály se mi bezva, ale teď jsem zjistila, že je tam hrozně moc "gumových" částí (kolem pasu a na bocích), které jsou přímo v kontaktu s kůžičkou miminka, takže je asi budu vracet 😢 😝

ty K jsou zevnitř celý bavlněný a příjemný 😵

miquel
27. zář 2007

jéje kyri jsem trochu ztracená 😨 , koupila jsi nakonec ty classic nebo ultra ?

kyri
autor
27. zář 2007

classic. a nepropustily nám ani jednou, zatím.
(ta větší se dá navíc hooodně vycpat, takže z může být i noční plína 🙂 )

jankax
26. říj 2007

Tak znovu oteviram diskuzi - mate nekdo zkusenosti s pouzivanim Kushies svrchnich kalhotek na ctvercovky? Drzi to?

vera0
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kyri
autor
18. lis 2008

tak jen pro doplnění této diskuse:
už bych kushiesky (classic) nepořídila. nejsou špatný, ale plína snů to teda není.
ve srovnání třebas s mmt nebo bg aio nic moc...

mon25
18. lis 2008

kyri, ale tam bola tusim zase zaujimava cena, neviem ci v lete na ne nebola akcia na www.branakdetem.cz
5 plienok za 1000,- CZK a za tu cenu mas mmt 2 kusy
ja som nad nimi tiez uvazovala, ale nenasla som ziadne hodnotenie, tak som to nechala tak
a co sa ti na nich s odstupom casu nepaci este stale nad nimi uvazujem ako nad nocnymi plienkami

tlapicka
18. lis 2008

janko, miquel svrchnaky ma a vzdycky na ne jen nadavala, co vim, classic si ale chvali

classic si chvalim i ja.... jako zensky za ty pachy jsou senzacni!

kyri: sovnavas jabka s hruskama, ne? to je snad jasny, ze plina za 500 bude lepsi nez ta ta 230 nebo kolik tedka stoji... pomer cena vykon je bezvadnej... urcite se vyplati!!!! na den jako aio, na noc se svrchnakama... mala je docela nachylna, ale jeste se z nich neoprudila tuk tuk.... senza bajo!jen doporucuju! mam jich 6 a porad je tocim...

evicka7
18. lis 2008

Máme jednu Ultra Kushies, ale jen jako plenku "na chvilku", protože nám občas proteče kolem nožiček, ale to nám dělá spousta plenek, asi děláme něco špatně 🙂 nebo jsme té holčičce udělali špatně nožičky??? 😲

mon25
18. lis 2008

evicka7 😀

kyri, inak krasne vlniaciky si uhackovala, si sikulka 😵