Plenky Pampers Sleep&Play. Máte zkušenost?

mamusa1611
22. led 2011

dneska jsem narazila na tyto plenky v akci,3-6kg za 170kč. Tak jsem vzala 1balík( další do zásoby,jinak tam máme obyč.Tesco, i Huggies). Ale po rozbalení se mi ty plínečky zdají strašně tenké.. ☹ vždyt jsou tak max. 1cm silné..Ty co jsem kupovala např.Tesco,byly i na omak i na pohled silnější..Máte některá zkušenosti s těmito plenkami? Jestli to to mimčo hned nepřečůrá.. Ať vím,jinak sjedu pro víc balíků.. 🙂

bufina
22. led 2011

@mamusa1611 Sem je teď taky koupila a nejsou špatný. Taky se mně zdály hrozně vypelichaný, ale stejný sou i ty Active baby a Premium care. Malej už je má druhej den, měl je i na noc a nepročůral se,

mamusa1611
autor
22. led 2011

@bufina 😀 nepočůral se, nebo nepřečůral je..? Asi to druhé, že? 🙂

miriska
22. led 2011

Měli jsme je jednou na vyzkoušení, neprotekly, ale mě smrdí to čím je to napuštný. Už je nekupujem.

dadka2
22. led 2011

Taky nekupujem, prostě smrdí!!!

ined77
22. led 2011

@mamusa1611 🙂...my je měli už mockrát a já s nima byla teda spokojená 😉 .u nás vedou jedině pampers, jákekoliv 🙂 .

evena
22. led 2011

ahoj ... tyhle plenky beru jako podřadnější, moc dlouho nevydrží a musí se častěji měnit ve srovnání s pampers active baby ... kupuji je ale v akci za 110-130 kč a to se hodí ikdyž se musí častěji měnit 🙂 za 170 se mi nezdají až tak levné a vyplatí se zainvestovat do lepších typu active baby ... na noc se teda použít nedají 😝

bufina
22. led 2011

@mamusa1611 je tam nepročůral 😀

cikilik
22. led 2011

Ze začátku mi taky hodně smrděli,jsou napuštěné heřmánkem.Používáme je na střídačku babylove z DM a ikdyž jsou hodně tenké,nikdy je syn nepročůral 🙂)

vysocanka
22. led 2011

@evena souhlasim, jsou za fajn cenu a kdyz jsou v akci jsou dobry. na noc pouzivam active baby nebo jsem tuhle koupila v akci Premium care. Jinak nam ale sleep and play neva.. takze to je muj postreh :D
Jsou navonene, nerekla bych ze smrdi, i kdyz kazdy mame asi jiny čich.. Ale ja citim neco i z ostatnich pampersek. Nejhorsi pliny co jsem mela byly jednoznacne Huggies. ty uz nikdy!!!!

mamusa1611
autor
22. led 2011

jo tak dík, taky bych řekla že spíš voní.. 🙂 takže jen na občasné užití...no jinak jsem je viděla za 250, tak se mi to zdálo dost levné..

vladimuraz
22. led 2011

My používáme jedině tyto a naprostá spokojenost. Ani jednomu z mých dětí se je zatím nepodařilo pročůrat.

k.ate
22. led 2011

mně samy o sobě voněly, měli jsme jeden balík, když byl malej uplný mimi a jakmile se pokadil a počural smrdělo mi to jako záchodky toitoi, takže od té doby je nekupujem 😀

k.ate
22. led 2011

@mamusa1611 já bych spíš asi počkala, jak budou mimču sedět, jestli po nich nebude mít vyrážku a tak, já fakt potom byla ráda, že jsme je vypotřebovaly a nemusela jsem to čichat 😀

Jinak teď používáme Active baby, ty sice taky navoněný jsou, ale ty Sleep and play mi přišly jako extrém... NEž jsme přešli na Pampersky, používali jsem Huggies premium a spokojenost, jen jak se malej začal víc hejbat, dřelo ho to do stehýnek, ty Active baby jsou v tomhle mnohem lepší 🙂

meo
22. led 2011

@mamusa1611 já je používám a jsem s nima spokojená, nepročůrá mi je. ale na noc dávám Pampers Aktive baby, protože mají pružné pásky a můžu je lépe utáhnout. Moje dcerka totiž v noci má nohy pořád zvednuté a když plenky nejsou pořádně utažené, tak jí to okolo teče na záda. Ale přes den jsou OK.

mijav
22. led 2011

já jsem spokojená s kterýkolimy ,,pemprskami". Nikdy se nestalo, že by mi je malý pročůral. Sleep and play dávám i na noc a i když vyměním až po cca 8 hodinách, je vše OK. Vůně heřmánku je sice hodně silná, ale nám to vůbec neva.

janulazaynab
22. led 2011

Když byl Mikulík malý, používali jsme je a bez problémů. Huggies pročůral a pak i ty heřmánkové pampersky, přes den málokdy, ale hlavně v noci. Teď používám Huggies na den, jako takovou levnou variantu a na noc Pampers active baby, ty ještě neporčůral, pokud je neměl moc na "volno". Měli jsme i ty premium care, taky vydrželi, ale štvaly mě lepítka, že se strašně natahovaly. Pampers jsou sice tenké, ale vydrží fakt hooodně 😉

cervik1111
22. led 2011

@mamusa1611 my taky používáme a největší spokojenost.Malý mi taky vždy všechno přečůral,a tady tyto,i když jsou takové tenoučké,vydrží celou noc! Nedám na ně dopustit.

mamusa1611
autor
22. led 2011

tak jak to tak vidím, asi tak napůl...😀 někdo jo někdo ne.... Tak to vidím na střídačku..🙂

kvetinkaivanka
22. led 2011

my jsme je používali když byl Davídek malý a v pohodě,tak jsme jich potom v akci nakoupili hodně a litovala jsem toho,protože protekly.Pořád kupujeme pampres,ale ne sleep & play 😀

andelka
22. led 2011

Měla jsem darované dva balíky a byla jsem horzně ráda, když byly konečně spotřebované a v životě už bych je nekoupila - jsou převoněné takže mi smrdí a nemají pružné zapínání, takže na vaječinu absolutně nepoužitelné 😝 za mně - nekupovat.
Všechny Pampersky jsou tenké ve srovnání třeba s Babydream a nebo Babylove, ale ty Sleep a Play jsou fakt omyl. Kupuju většinou Pampers active nebo Babylove, oboje jsou dobré, oboje vydrží celou noc, nepřebaluju, i když se malý i 4x vzbudí a pije, takže dost čurá.

hojda
22. led 2011

Já bych je koupila, třeba jako záložní, třeba pokud je ptřebuje dát chvilku před koupáním, ale jinak nebrat.-(. Taky jsem slyšela, že na ně bývají dost často kožní reakce. Nechápu, proč to tak parfémujou, když to potom tak smrdí!!!

ija1
22. led 2011

ja mela s nima zkusenost, nevim jak je to mozny ale podarilo se mi koupit dve verze sleep and play..........
v makru prodavali takove, ktere mely pruzne pasky takze nebyl skoro rozdil oproti active baby, a pak v Bille mely pevne zelene pasky.................
tak kupuju krabice Active baby, tech 160-180 plen po 500 v Kauflandu je super cena, a jsem s nima spokojena.......

m.c.
22. led 2011

používáme Pampers active baby, s těma jsem spokojená moc, sleep and play jsme měli jednou a naposledy, já bych je už nekoupila nikdy. Vůbec mi nevyhovovaly, jsou tenoučký, smrdí a navíc nemají pružné pásky 😝 .

vernero
22. led 2011

...já dávám jednorázovku jenom na noc, přes den látkujeme, teď jsme taky koupili sleep and play v akci a mně osobně teda voní a musím říct, že malá je nepročůrá, přebaluju jednou za noc tak kolem páté hodiny ranní, každému holt vyhovuje něco jiného, takže vyzkoušej a uvidíš 🙂

marcinek
22. led 2011

my kupujeme hodne sleep and play pokud nejsou v akci active baby a jsem s nima spokojena. je pravda, ze neprotecou, ale po vycurani kombinace s hermankem smrdi. Jsou ale mnohem lepsi nez jakekoliv jine levnejsi variace jako huggies apod.Vyzkouseli jsme jednou a byla jsem rada, ze jsme je dobrali.

mamusa1611
autor
22. led 2011

@vernero uff no tak to by mě asi šlak trefil,kdybych měla používat látkové..😀 na to jsem moc líná, kdybych měla první dítko,tak možná,ale při dalších dvou...pravda,sice se ušetří dost peněz...ale to bych se nezastavila.. 😉 Sice tam mám pěknou hromádku látkových,ale to jen pod hlavičku, k dr...

lura
22. led 2011

My jsme je koupili v akci, brzy po narození syna. Ano, byly cítit po heřmánku a nemohu řící, že bych tu vůni nutně k životu potřebovala, ale dalo se to. Bohužel jsem v době jejich používání zjistila, jak jsou dobré pružné pásky, či dokonce pružná část nad zadečkem a bříšku jako u Bella HAPPY, protože nám občas vystřelilo kakání až na zádíčka 🙂 a pak se muselo měnit i body. Moc ráda ale používám Active baby, ty mají ty pružné pásky. Huggies jsme používali pro malé mimčo, pak začaly dřít ty pásky do nožiček a už jsem je přestala kupovat. V naprosté pohodě a řekla bych v podobné kvalitě jako zelené Tesco (i když ty jsou přece jen o malinko silnější) jsou k mému překvapení i plenky Billa, Lidl, Albert (mají pružné pásky a jsou papírové) a slabé a v pohodě jsou i plenky Babylove z DM 🙂. Je ale pravda, že mimčo může mít na některé plenky třeba kožní reakci a každé plenky voní trošku jinak...

zdezli
22. led 2011

Ja se pridam do klubu tech nespokojenych - dostala jsem 2 baliky a nevedela, jak se jich zbavit. Ze jsou navonene bych i zkousla, ale ze nemaji pruzne zapinaci pasky, to tedy ne. Vzdyt nemuzou detem dobre sedet! Aby to vsechno z nich nevyteklo na zada, tak by se musely utahnout, ze by to detatku rozhodne nemohlo byt prijemne!

My pouzivane pouze Pampers Active Baby a Active Fit (ale ty maji asi jenom v Nemecku, v CR to budou mozna ty Premium)

kijir
23. led 2011

Já tedy ze svých zkušeností bych sleep and play už nikdy nekoupila.Jak tady už hodněkrát bylo řečeno:nemájí pružné pásky a hlavně náš malej je teda rozhodně pročůral....A to se mi nestalo ani u těch obyčejnějších jako jsou Babylove... 🙂 .Takže u nás asi tak...

klara.t
23. led 2011

Koupila jsem je teď v akci na doporučení kamarádky. 4 balíky. No budu ráda, až mi dojdou. Běžně používám Pampers aktive baby (PAB) a ty se mi zdají lepší při nandavání. Asi je to tím, že tyhle nejsou v pase pružné. To mi vadí hodně. Jinak mi je malá ale nikdy nepročůrala, i v noci jí vydrží mít i 12hod než vstává. Nesmrdí mi. Ale jsou tenčí než PAB.