Plenky z Fleru, máte zkušenost?

libra
18. únor 2013

Máte prosím někdo zkušenost s látkovými plenkami z fleru? Konkrétně s plenkami Katyv BABY? Líbí se mi ty z bambusového froté, ale nevím, jestli do nich investovat, abych nelitovala... 😉 Nebo máte vyzkoušené z fléru jiné plenky?
A neznáte někdo značku Sommi? Narazila jsem na ni náhodou... Děkuji moc za odpovědi. 🙂

kajalka
18. únor 2013

@libra Jéé, tak to řešíme stejný dilema 😀

terezka312
18. únor 2013

Konkrétně s těmihle značkami ne, ale mám z fleru od Kisy, jednak kalhotkové plíny a jednak vícevrstvé. Ty vícevrstvé jsou super, oproti jiným mají vyklápěcí prostřední část, takže skvěle rychle schnou. Kalhotkové jsou taky dobré, jen mi tolik nevyhovuje uspořádání patentek, je jich tam na můj vkus málo a špatně se to proto dotahuje kolem nožiček. Třeba Anavy jsou v tomhle o dost lepší, ale používám je na doma a to jsou ok 🙂

libra
autor
18. únor 2013

🙂 Tak to jsem si zrovna myslela, že budu jediná 🙂 Já fakt nevím. Vkladačka je prý ušita z 2 vrstev fleecu a ten přece nesaje...

kajalka
18. únor 2013

@libra Píše, že z froté.

libra
autor
18. únor 2013

@ kajalka od prodejkyně: Samotná plenka je z 1 vrstvy froté a 1 vrstvy barevného flanelu, všita vkládačka ze 2 vrstev FLEECU.
Další vkládačka ze 3 vrstev froté na patentky... TAK NEVÍM... ☹

kajalka
18. únor 2013

@libra Jo táák, já koukala na ty bambusovky na snappi, ty jsou celý z froté. Jestli ty plínky, co myslíš ty, nejsou už jako AIO?

libra
autor
18. únor 2013

@kajalka No, na ty jsem měla taky zálusk. Jenže si moc nedovedu představit, jestli zvládnu používat plenky na snapku, až nám dítko poleze. Tak jsem vybírala na patentky, třeba tyto: http://www.fler.cz/zbozi/jednovelikostni-latkov...
Netuším, jestli jsou to AIO, myslela jsem si, že ne... Pomoooc 🙂

valentyna25
18. únor 2013

Já mám jednu bambusovou plenku a svrchňáky od prodejkyně petit_lulu a jsem teda s nima moc spokojená. Plenka je super měkká (ten aksamit je fakt super) a přijde mi střihově jako anavy, akorát dlouho schne, ale která bambuska ne... 🙂.

kajalka
18. únor 2013

@libra Ono jestli bojovat s drukama nebo snapkou bude asi podobný. Už mám objednaný nějaký haipa daipa pastelky, tak bych k nim chtěla i ty bambusovky. Zatím jsem odhodlaná, uvidím, jestli s tím nemrsknu vzteky do kouta 😒

libra
autor
18. únor 2013

@ kajalka No, my skládáme plenky na draka a používáme snapku celkem v pohodě (je to o zvyku), ale až bude syn starší, myslím, že to půjde dost těžko. Pár kalhotkových plenek s druky mám a myslím, že tam tak velký problém nebude...🙂

lomanta
18. únor 2013

Moje kamarádka Venduška taky na fléru prodává. Něco od ní mám taky, ale zatím neni mimčo, tak nemám zkušenosti. Jako jedinou nevýhodu vidím v tom, že značkový plenky se dají krásně prodat a za hodně slušnou cenu, za takový Anavy vám utrhají ruce 😀 kdežto nějaké No name z domácí výroby asi moc lidí chtít nebude a nebo budete muset jít s cenou víc dolů. Ale já treba plánuju 2 děti, tak si myslím, že pak už budou hodně ojeté, tak je asi moc prodávat dál nebudu. 😉

svha
18. únor 2013

@libra
@kajalka
snapky se nebojte, nacvičí se to na nemrskajícím mimču 😉
ono vůbec utíkající batole je boj přebalit, já už přešla jen na AIO a dávám přednost kapsovkám, plenka je pak jak papírovka, ale i tak je to sem tam náročné 😉

millyh
19. únor 2013

ahojky tak za mě vede Vesz - vesz@seznam.cz a m.rose - monca.novotna@seznam.cz a na šijem dětem taky umí pěkné plenky 😉
myslím, že když jim napíšeš a domluvíš se, tak neprohloupíš a budeš spokojená 🙂

pampeliska1
19. únor 2013

Já mám zkušenost od Katyv s touto: http://www.fler.cz/zbozi/jednovelikostni-latkov... mám dvě, jsou super savé (celobambusové), používám je jen na doma (nejsou tak repre jak Anavy 😀 ), ale za tu cenu jsou fajn a službu udělají 😉

libra
autor
20. únor 2013

Moc děkuju všem. Zvlášť pampelišce1 😉 Zkusím a pak dám vědět 🙂

jazzgirl
18. bře 2013

Ahoj, holky, tak jak jste dopadly s těmito plenkami? Konkrétně se ptám na ty plenky značky "Katyv"... Co ta "plenka s chobotem", jak o ní píše pampeliška? Je dobrá 🙂? A jaké vám na ně sedí svrchňáčky? Předem moc díky za odpověď 🙂!

libra
autor
21. bře 2013

Já jsem se zatím nerozhoupala 🙂, tak nemůžu doporučit...

wasu
24. čer 2013

Holky tak co poradíte za plenky z toho fleru? zatím pořád jen čtu, pročítám a hledám, myslela jsem si že se v tom už pomalu začínám orientovat v tomto názvosloví a nevím, nevím🙂
zatím nemám nic jen mimi v bříšku 🙂

kocanda2009
22. črc 2013

@wasu maminky na facebooku si chválí Petit lulu, kdyžtak se přidejte tam do skupiny Poradna pro látkovačky 😀

unuodesign
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
unuodesign
Odpověď byla odstraněná
Zobraz