Pleny Dada, kam pro ně jezdíte do Polska?

brumlicka
21. říj 2015

dobry den mam dotaz maminky z ostravy kam jezdite do polska pro pleny dada sem z poruby kam nejbliz zajet dekuju 🙂

kamcad
29. bře 2017

@veronickasmoulinka neco takovyho sem tam v letaku videla.ale nevite jestli ho maji i v beidronce?jak rikam,pojedu na otocku,mam to daleko a nechci litat po vsech obchodech😉

veronickasmoulinka
30. bře 2017

@kamcad
Mají ho v lékárnách (Apteka). V Biedronce taky mivaji Bebilon ale nevím jestli ten 1200 g. Bo ten velký mají právě v lékárnách a za super cenu. My jezdíme do Raciborze a tam ho v Aptece mají. Záleží kam jedete.

kord5ulka
30. bře 2017

Do biedronky mivaji tam na něj akce 😉

veronickasmoulinka
30. bře 2017

@kamcad
Jinak nejbližší Biedronka od Ostravy je směr na Bohumín jak je Olza. A kdybyste jela dal do Wodzislawi tak Apteka tam je i Biedronka.

veronickasmoulinka
30. bře 2017

@kamcad
Já jsem z Kravař a jezdíme do Raciborze. Vy to budete mit nastejno do Wodzislawi. Cca 25-30 km.

kamcad
3. dub 2017

Holky prosim vas,jaka je plna cena plenek Dada?vlezla bych se do 200kc?nevite nektera?diky

ruzenkamoje
3. dub 2017

30 zlotých....takže při kurzu cca 6,50 Kč/1zl ,ano.

kamcad
3. dub 2017

@ruzenkamoje moc dekuju🙂

blahis
7. dub 2017

@ruzenkamoje Dobrý den, zítra taky pojedeme poprvé pro plínky a kde je ještě prosím seženu? Když by je neměli u Hrádku?

helikk1
19. dub 2017

dobry den, maminky mam dotaz jsem z Liberce kam jezdite do polska pro pleny dada nejbliz zajet dekuju

blahis
19. dub 2017

@helikk1 Dobrý den, byli jsme hned za Hrádkem a tam neměli, tak jsme zajeli do Bogatiny, je to 15km za hranicemi.

dudinecka
28. dub 2017

Byla jsem dnes v Biedronce u Hradku n. Nisou a plenky meli jen ve velikosti 3 a 4. Stoji 30 pln balik (vel.3 ma 60ks a vel.4 ma 50ks). Nebrala jsem, pockam na akci. Maji ale spostu jineho zboží. Treba ruzne ryby a rybickove veci. To jsem az valila oci. A ted pri nakupu nad cca 550Kc je zdarma grilovaci uhli a zlevnene maso. Treba nalozena krkovice na gril za 66Kc za kg. Ale zadny ausus, opravdu krasne maso! A nadherne velke hovezi steaky taktez levne (jeden steak zhruba za 60Kc).

skalicanka
1. kvě 2017

Holky, prosím, mohly byste tady dát echo, kdybyste zjistili, že právě probíhá akce na plenky Dada v Biedronce? Díky moc.

malecek
1. kvě 2017

@skalicanka www.biedronka.pl koukni tam maji akce.

malecek
1. kvě 2017

@skalicanka nech si posilat email s akcemi

pourova
7. čer 2017

ahoj holky, já kupuji Dada plenky na níže uvedeném odkazu a jsem nadmíru spokojená. Cena sice o pár korun vyšší než v Polsku, ale zase vám je dovezou zdarma po celé ČR až domů, takže ušetříte čas i peníze za cestu do Polska.

http://www.dadaplenky.eu?a_box=d427wnqb

dudinecka
7. čer 2017

@pourova No jo, ale zavazi jen urcita mesta.. Navic ted byly v Polsku v akci ty ve velkem baleni, ale zase to hned vykoupili prave takovyhle kramy a my pak nemame nic.. Ale zbylo v Biedronce hromada max baleni ve vel.5 a ty maj i na tyhle strance. Mensi taky nemaj..

wikina17
8. bře 2018

Zdravím...Jestli jsem to přehlédla,tak se omlouvám...ale kde se dají v čr sehnat nejlevnější plenky Dada všech velikostí?Myslím tím cenu pod 160,- za balík?

ruzenkamoje
8. bře 2018

Nikde....jen v PL a v akci,ale většinou je nemají v nejprodávanějších velikostech. Hned je vykoupí překupníci a nebo se na krám ani nedostanou.

dudinecka
8. bře 2018

@wikina17 Dady se daji koupit primo u vyrobce v Turnove v Ontexu, rekla bych. Nam je odtamtud vozila znama..

verunka95
11. led 2019

Ahoj chci se zeptat kdo jezdíte do biedronky když mají akci kup 2 zaplať min dají se za tu cenu koupit jen ty dva kusy nebo ikdyz jich koupím prostě víc než dva tak budu platit tu nižší cenu?

dudinecka
11. led 2019

@verunka95 Musi se kupovat nasobky 2. Takze klidně 4, 6, 8.. Akorat je tam musej mit. Spousta maminek si chce privydelat a zkupuji to tam a pak to prodavaj tady. A clovek kdyz tam pak jede, tak uz nic nemaj..

verunka95
11. led 2019

@dudinecka aha dobře děkuji tak uvidíme no

dudinecka
12. led 2019

@verunka95 Poridila jste? Vetsinou maji male velikosti plen. 1, 2 a nekdy 3. Veliost 4 je skoro sprosty slovo..;-D Jet tam rano taky nema smysl, jelikoz tam neznaji nic jako "být připraven". S tim me stvou. Oni proste lazo plazo doplnuji behem dne...

verunka95
12. led 2019

Nakonec jsme nejeli musela jsem do práce a sleva je jen do dneška tak snad příště

zelenaesmolda
12. led 2019

@popelucha dotaz je pro maminky z ostravy 🙂

zelenaesmolda
12. led 2019

@brumlicka polsky tesin

popelucha
12. led 2019

@zelenaesmolda tak jinde než v Bedroně je stejně nemají...

dudinecka
13. led 2019

@verunka95 Slevy tam maji porad..

dudinecka
13. led 2019

@verunka95 tedy skoro. Snad ob tyden. Uvidite..