Pleny na noc. Existují nějaké?

bereninka
17. lis 2009

Ahoj holky, nevíte, zda existují nějaké pleny na noc?
Používáme pampers, a teď se mi několikrát stalo, že do rána měl malý pročůráno, že mu to proteklo zezadu a měl úplně mokrá a ledová záda. Bojím se, aby nenastydl. Přitom plenu mu utahuju snad dost. Nebo jestli by měl mít větší?
Váží 9 kg a používám pleny 4.

Jak to máte vy? Od posledního přebalení do rána je to cca 10-11 hod. Večer dost vypije...

helca76
23. lis 2009

Mně se malý občas v noci také pročůrá, má mokrá zádíčka, ale přišla jsem na to, čím to je - on občas spí na zádech se zvednutýma nožičkama opřenýma o zeď 😀 😀 😀 No, vyzkoušeli jsme snad všechny druhy plen, ale při zvednutých nožičkách prostě všechno proteklo 😝

timbouctou
23. lis 2009

Jo holky, náš malý se mi nedavno pročural, to byla věc. Já už mu dávám jen takové malé plínky, vlastně kvůli jistotě. A on miluje okurky a okurkový salát a tatínek ho připravoval a Alex jako že chce taky ochutnat. Tak ochutnávali a ochutnávali, až jsme prcka uložili. No a kolem čtvrté ráno kvílení, chudák byl celý studený, a jak jsem na něj sahala, říkám si co to, je celý mokrý, dyť nic nepil. A pak jsem si vzpomněla na ty okurky. Chuděrka, měl pak rozhozený celý den.

simlenka
25. lis 2009

mne pampersky prijdou uplne k prdu,nepouzivam je od doby,co v noci neprebaluju,pze byly vzdy procurane. vyborne saji tesco plinky,ale nevyhovoval nam jejich tvar,nicmene na noc to nevadi. huggies premium take nesaji spatne,ty davam na den,ale nej zkusennosti se savosti mam s tesco plinkama - ne ty v bilem obalu!

cimlik
25. lis 2009

Já mám na noc dobrou zkušenost s plínkama Helen Harper. Sice jsou takové tvrdší, ale fakt vydrží. Podobně je to i s plínkama z Billy nebo Penny marketu.

kjajule
25. lis 2009

Tak obrovské zklamání dlouho jsem pužívala DM plenky v půl roce jsem začala dávat pampers a byla jsem spokojená tak sem u nich zůstala...Ted jsem koupila po dlouhé době zase DM protoře pampers neměli velikost a malej je v noci pročůrá 😝 a hlavně po dvou dnech používání má osypané celé bříško pod plínkou..Navíc mi přijdou hrozně tvrdé a oproti pampers nejsou vůbec prodyšné ...No pampers mi přijdou takové měkoučké a jemné DM je jak smirgl papír... ☹

prchalka
9. pro 2009

Tak my zkoušíme asi 10 dní Huggies premium a žádný zázrak podle mě. Jednou protekla, naštěstí to bylo ráno a jinak máme někdy ne mokrý, ale takový navlhlejší pyžamo 😖 Ale třeba už ani neumíme nandat plínu 😀

pucik
10. pro 2009

ahojky, holky, taky občas pročůráme, já bych spíš potřebovala poradit jak to udělat, abysme pleny nak noc zrušili.Přes den vpoho,ale v noci ještě nevydržíme, nějaká rada, jak na to? díky

kinsli
12. pro 2009

holky nevím jestli to tu někdo psal, - vše jsem nepročítala, ale podle mě jsou nejlepší plenky z alberta.
My je kupujeme v hypernově - teď je to hyper albert. Teď už je Kačka přes den bez plen, ale když jsme ještě měli pleny komplet tak jsme používaly na den vel. 3 a na noc vel. 5
s trojkami se to nedalo, to byla ráno durch.

kinsli
12. pro 2009

pucik: Já myslím, že je ještě malý, že na plenku na noc má nárok 😀

Já si to fakt bez plíny nedovedu představit, i já sama chodím třeba 2x za noc na záchod, takže by leda musel být v klasické posteli a u postele mít nočník. Nebo jestli už chodíte na záchod?? Ale předpokládám, že na výpínač stejně nedostane a aby někde v noci bloudil sám bo bytě-domě na to mi příjde malý 😉

prchalka
12. pro 2009

pucik: Jee, to už je pohoda mít plínky jen na noc, to bych taky ještě neřešila. Plínka je jistota, lepší, než počůraná postel 😉
Dneska jsem koupila Babylove z DM, jako teda zatím na den, ale líbí se mi 😉

pucik
14. pro 2009

holky díky, právě tohle jsem potřebovala slyšet, že má ještě čas. teď jsme stejně nemocní, takže to ani nemá smysl zkoušet, tak díky a třeba po čase vám poradím já, jak se nám daří 🙂 😉

petra.vavra
14. pro 2009

pucik- opravdu je ještě malý a dle množství asi i nepřipravený udržet moč v noci. Kluci mají navíc nárok do 4 let na noční pleny 😉. Určitě bych ho dala vyčůrat těsně před spaním a hned, jak se vzbudí, aby si na to navykl, že se to tak dělá, ale jinak bych byla v klidu. Dojde k tomu sám 🙂

paja1975
5. led 2010

Ahoj, když jsem používala pampersky tak mi ji malej téměř každou noc pročůral. Od 4měsíců používám jen plenky z DM Babylove a ty mi ještě nikty nepročůral. Jsou skvělý 🙂 malému je necelých 15 měsíců a celou dobu mám klideček 🙂

draga
7. led 2010

my už jsme sice větší ale na noc jsme objevila plenky babylove z DM přímo na noční spaní a ty teda můj drak ještě nepročůral, přitom na noc pije i půl litru 😉

prchalka
8. led 2010

Babylove se mi taky líbí jako plínky, budu muset popátrat po těch na noc, jsem ani nevěděla, že takové existují, i když ty, co máme, na těch je napsáno na noc i den - teda německy, ale to ještě zvládnu přeložit snad 😀

draga
9. led 2010

prchalka to budou asi ony, jsou to ty klasické modrý obal, active a je tam v růžovém obláčku napsané, že jsou i na noc (německy 🙂 no a ty nám teda nikdy neprotekly 😉

kijonkova.k
9. led 2010

Ahoj,kupujeme Tesco fialové(teď mají nové zelené obaly) a jsou super,malá se nepročůrala ani jednou.Už je máme jen na spaní,protože malá je od 18m bez plín,ale jestli bude druhé mimi,tak nebudu experimentovat a rovnou od začátku kupuju Tesco. 😉

ined77
11. led 2010

ahojky 🙂 ,
já jsem vždy kupovala v akcích pampers.několkrát jsme měli huggies,ale ty se mi opravdu nelíbí.jsou tvrdé,takové nepoddajné... 😒.a hlavně,hodněkrát je malý pročůral.jenže ted mám poslední dobou celkem problém i pamperskama,neboť už podvakrát během týdne se ta plenky v noci normálně roztrhla 😕 a já jsem pak vybírala s overálku ty počurané gelové kuličky 😅 .je pravda že malý v noci pořád vrtí,ale to by snad nemělo mít na to až takový vliv.přes den se to ještě nestalo,ikdyž to zase nemá tu plenečku tak dlouho 😅.
o fialových tesco plenkách jsem už mnohokrát slyšela,dnes tedy zelených,jednou jsem měla i tu plenku v ruce a přišla mi stejně měkoučká jako pampers,tak si pořád říkám,že je to pro nás trošku z ruky do tesca,ale že se to nejspíš vyplatí 😉 .
dm tady bohužel nemáme 😒 .

kijonkova.k
11. led 2010

ined77,já bych řekla,že tesco plíny jsou srovnatelné s Pamperskama,kromě toho,že nevoní,ale to je mi celkem fuk.Balík stojí 249Kč,pokud jsou v akci,tak koupíš i za 199 třeba.Určitě se to vyplatí,manžel naštěstí dojíždí do Brna pracovně,tak vždycky nakoupí a jak jsem psala,jestli bude 2.mimi,tak jedině tyhle plíny 🙂

ined77
12. led 2010

kijonkova.k 🙂 ...jj,já jsem v první chvíli myslela,že to jsou pampersky,vypadají naprosto stejně 😉 .chystám se vyjet do tesca o víkendu a vzít zkusmo jeden balík 😉 .ale je fakt že chválu na tyto plenky,tehdy ještě fialové jsem slyšela hodněkrát.a ta cena je teda výborná 😉 .
děkuji za tip 🙂

kijonkova.k
12. led 2010

ined77,je třeba je vyzkoušet.Tak jako všechno,že...?Ale snad vám budou sedět,u těch dětí nikdy nevíš,co jim třeba nebude dělat dobře.Ale naše malá měla jako kojenec ekzém a to dost škaredý a jediné,co měla vždy čisté a hezké byla prdelka 😕 😉 Ať měla jakékoliv plíny.Tak pak dej vědět,jak jste dopadli.Mohli by mít zrovna akci,aby se vám to vyplatilo 😉