Pleny na noc. Existují nějaké?

bereninka
17. lis 2009

Ahoj holky, nevíte, zda existují nějaké pleny na noc?
Používáme pampers, a teď se mi několikrát stalo, že do rána měl malý pročůráno, že mu to proteklo zezadu a měl úplně mokrá a ledová záda. Bojím se, aby nenastydl. Přitom plenu mu utahuju snad dost. Nebo jestli by měl mít větší?
Váží 9 kg a používám pleny 4.

Jak to máte vy? Od posledního přebalení do rána je to cca 10-11 hod. Večer dost vypije...

mikkisek
17. lis 2009

bereninka - mám sice starší a těžší dítko 😀 ale na noc nám vyhovují pampers sleep and play (mají oranžový obal) anebo plínky kupované v Bille (myslím, že je to značka Clever). A co se týče velikosti tak myslím, že by měla být ok, ale zkus třeba koupit větší a vyzkoušet - stejně je použiješ. Snad jsem trochu pomohla.

tomasek06
17. lis 2009

Určitě ti pomůže kopit větší velikost 😉 My jsme na noc dávali pampers activ baby. Ty oranžové mi pročůral.

musko
17. lis 2009

Mne prvý syn P0ampers prečúral vždy - i zelené i oranžové..... Naj sú Fixies

musko
17. lis 2009

Tada na noc - cez deň látkujeme

tomasek06
17. lis 2009

Já jak jsem koupila na noc větší velikost, tak nepročůral. Měl třeba 9 kilo, tak jsem kupovala 18+

eliotka
17. lis 2009

Mám estejný problém. Pampersky jak začla v noci pročůrávat, vždy to byl znak toho, abychom koupili větší velikost. I když teď máme pleny do 18 kg a malý má 10, tak by to mělo být ok, ale není. Zkusím větší, nebo máte zkušenost s plenama Huggies Premium?

berenika39
17. lis 2009

jj, na noc taky dávám větší, víc poberou 😀 😀 😀 .

ALe oranžové sleep and play na noc neprošly, ty jsou strašně tenký!

kubinkov
17. lis 2009

Na noc látková Popoliny Onesize Super nebo Haipa Daipa Pastelka XL s vkládačkou navíc a na to vlňáčky. 😉 Nikdy se nepročůral durch.

eliotka
17. lis 2009

kubinkov: a kde se dají koupit? Látkovky jsem nepoužívala, ale uvažuji o nich. Nebo jsem si říkala, co dát přes jednorázovky ty vlŇáčky? 😕

prchalka
17. lis 2009

Taky máme posledních 14 dní sem tam - Sleep and play- pročůraný, tak je asi taky čas na změnu.. A když ji pak v noci musím přebalit a hlavně převlíknout, tak se dokonale probere 😖
A je fakt, že jsou strašně tenký - hlavně vzadu na zadečku, normálně průhledný některý.. 😠

kjajule
17. lis 2009

tak co já vím tak pampers slep and play jsou z pampersek nejhorší kvality, pak jsou zelené activ baby a pak ty nové bílé premium care...Slep and play byly vyrobené tak aby byly méně finanačně náročné , takže ty zelené jsou určitě lepší.

Z vlastní zkušenosti mohu potvrdit.Nám na noc stačily vždy zelené activ baby , ale zkusila jsem koupit ty nové premium care, v domění že budou snad ještě lepší (jsou opravdu dost drahé), ale přijdou mi úplně stejné krom barvy jsou fialové na nich nevidím nic zázračného.

Pokud nám plínka proteká zkusím vždy větší velikost , malej má 9,3kg kupujeme velikost 4 na den.A na noc máme 4+. 😉

shaula
17. lis 2009

Na noc dávám plenky Tesco, nebo z Lidlu, prostě nějaké obyčejné. Pampers jsou sice dobré v tom, že jsou měkkoučké, ale nepojmou toho tolik, jako ty obyčejné plenky. Sice mi je kluci nepročůrali, ale v noci je to vždycky jen tak tak. Obyčejné jsou v pohodě a pobraly by toho ještě více 🙂
Bereninka - myslím, že používáš správné plenky, 4 jsou myslím od 9 kg, ne? Kdybys dala větší velikost, ta je snad už od 15 nebo tak nějak, tak ti to zase bude protíkat, protože budou velké.

kjajule
17. lis 2009

U pampersek je to 7-18kg velikost 4 (maxi) , 9-20kg velikost 4+ (maxi plus) . 😉

kaleilah
17. lis 2009

Danýsek mi taky hodně pije, kolem půlnoci když chodíme spát tak ještě přebaluju, máme to už vychytaný, vrhneme se na něj s MM oba a a ni se neprobudí 😀 😎 ale pampersky jsme opustili asi ve 4 měsích, kdy každá plenka pročůraná 😠 a hrozně moc toho pojmou babylove-DM, ráno je plenka na prasknutí, snad kilová, a drží 😀

helcenka
18. lis 2009

My dáváme na noc Huggies Premium - ne obyčejný Huggies, ty jsou na nic. Ale ty premium jsou super, malej v ní je v průměru 9-10 hodin a ještě se nestalo, že by protekla. A to vypije zhruba 420ml mléka, když plenku má. 🙂

syraell
18. lis 2009

berenika: Taky pouzivame celou domu Pampersky a tohle se mi vzdycky stavalo, kdyz Kuba odrustal jedne velikosti - je lepsi koupit hned vetsi a uvidis, ze to prejde.

timbouctou
18. lis 2009

My teda Huggies ani z Lidlu mít nemůžeme, malý se po nich osype, nejsou tolik prodyšné 😠 Ale co určitě pomáhá, dát pít tak hodinu před spaním nejpozději, to nejhorší prcek vyčurá před spaním a pak je klid. Ona nám to i Dr říkala, že tak od toho roka před spaním už jen maximálně mateřské mléko, protože děti usínají u prsa, ale jinak nic, není jim to zdravé na ledviny. Vysoký příjem tekutin před spaním příliš zatěžuje dětské ledviny v době spánku, kdy mají spíš odpočívat.

mikulka
18. lis 2009

timbouctou: a co je velké množstcí? Mně malý těsně před spaním vypije asi 80 ml. Myslíš, že je to moc?

J8 o té zátěži na ledviny teda neslyšela, trochu mne to překvapuje. Dříve se běžně dával před spaním čaj. 😕

pattie
19. lis 2009

My ted mame Pampers, a na noc jsou super, absolutne neprotecou, na rozdil od ostatnich plen, ktere bezne pouzivam (Tesco, Happy atd.)

cupi
19. lis 2009

My používáme taky Pampers vel. 4. Už dva týdny se mi každou noc počůral tak, že to proteklo. Chtěla jsem koupit větší velikost, ale ještě jsem zkusila dát večer míň pít. Nabízím mu víc dopoledne a odpoledne, po večeři dostane napít a pak už ho hlídám. Před spaním vypije asi 90 mlíčka. Od té doby se nám ještě nepročůral. 😉 O tom pití na noc jsem taky slyšela. Přetěžuje to ledviny a platí to samozřejmě nejen pro dětičky, ale taky pro nás.

mikulka
19. lis 2009

Ale těch 80 ml - 90 ml, co mi vypije na noc by vadit nemělo? Nebo taky?

JInak taky používám pampers a taky občas protečou... Zatím nevím moc, co s tím.

cupi
19. lis 2009

Určitě nevadí. Vždyť to je malinko. S těma ledvinama jde spíš o to, že by se mělo pít hlavně hodně přes den a večer už méně. Ne celý den jen ucucávat a večer to dohánět.

soanpe
19. lis 2009

ahoj cupi 😉

já v noci kolem 3.hod. ještě přebalím,protože se sofí budí na mlíko a dobrý. máme pampers 4

timbouctou
19. lis 2009

mikulka - my to máme naštudované s těmi ledvinami, malý měl ve čtyřech měsících zánět, dostaly se mu tam e-coli. Prý je nepravděpodobné, že by měl následky nebo recidivu, ale za opatrnost nic nedám, že jo. A s tím čajem teda nevím, asi jak kdo dával, nám taky dávali pít tak nejmíň hodinku před spaním a pak už jen vyčurat, pomodlit a spát 😀

A kamarád má 6tiletého chlapečka s nedovyvinutým močovým měchýřem. A ten mi říkal, co všechno má v sobě vodu, že děti by už neměly pít dokonce po páté hodině. A koukala jsem jak blázen, co všechno do těla dostává tekutiny. I krupicová kaše.

cupi
20. lis 2009

Ahoooj soanpe. 🙂
U nás to taky šlo, když se Kubík budil na mlíko, tak jsme ho rovnou přebalili. Ale většinou teď spí až do rána, teda když se neprobudí řvoucí celej počůranej. 😖

bereninka
autor
20. lis 2009

timbo: můj vypije na noc 100 ml, je to hodně?

soanpe: kolik sofí váží?

pattie
21. lis 2009

My dáváme na noc 210 ml mlíka a ty Pampersky nám neprotečou. Ale mají uvnitř nějakej gel či co... nevím, normálně je nepoužívám, jsme v cizině, tak nevím, jestli nejsou nějaký speciální. Koupil mi je manžel, ani nevěděl co kupuje 🙂

kolca
21. lis 2009

ahojky,
tak koukám, že máme stejný problém. Nám protékaj Huggies Premium, 4ky jsou mu malý a 4+ i 5ky protečou. ☹
Tak zkusím asi ty Fixiesky nebo Babylove - ty jsme kdysi používali.

kubinkov
21. lis 2009

Tak tel gel je polyakrylát sodný. A je ve velké vetšimě jednorázovek, žádná extra vychytávka. Prostě prvotřídní chemie.

bereninka
autor
22. lis 2009

Mně malý v noci zase pročůral, a to má ty větší pleny 4+. Na noc ale vypil 120 ml vody. On právě když nechce na noc mlíčko, což se teď stává často, dohání to vodou a pak pročůrá. 😒 Pak ho samozřejmě vzbudí, že ho to studí a když ho přebalím, totálně se probudí a už neusne. ☹