Pleny pro kluka. Poraďte

patricien
16. pro 2008

Ahoj holky poradte jaké používáte pleny pro kluky, mám 11měs kluka 81cm a 8,9kg ......do ted jsem davala pampersky 3 ,sedej suprově v nožičkách a na prdce , ale už jsou nějak krátké na zádech ,protože pokaždé jsme pěkně posranděny až na záda ☹ .
Pampers 4 jsou celkem dost vykrojené , takže nám vše projde u nožiček a každé ráno po noci jsme pročuraní .
Pampersky 4+ jsou dobrý ale opět jsme prosranděny ,máme je jen na noc a přes den na čurání .
Koupila jsem Huggies 4 šáhla jsem špatně po clasic ale ty máme prozměnu po prsíčka 😀 .
Tesco 4 opět prosranděny .
Nevím jestli je to tím že jsme celkem dlouzí a hubení ale už se mě nechce experimentovat , tak budu ráda za každou radu ...diky 😉

kacka.va
16. pro 2008

zkus huggies premium. Jinak trojky bych určo už nedávala, vždyť už jste těsně na hranici váhy a to se ani moc nedivím, že už jsou malé.

petka80
16. pro 2008

Ahoj patricien, já mám sice holku, tak nevím, jestli ti to pomůže, ale jsem teď moc spokojená se značkou Babylove z DM, velikost je to myslím Maxi. Taky jsem dlouho používala Pampersky, ale tyhle mi přijdou lepší.

patricien
autor
16. pro 2008

jo 3 už nedávám ...... zbytek jsem darovala kamošce mam ty pampersky 4+ ale potřebuju něco na bobek ..... aby nebyl pros...... venku a na návštěvách je to na prd pořad celého převlíkat 😠

rozak
16. pro 2008

Co mám ozkoušené na dětech, vůbec nejsou špatné Happy 3 a teď mě příjemně překvapil Albert - mají svoje nové plenky a za ty peníze fakt super. Ale vážně si to musíš ozkoušet, když už trefíš velikost, začnou se některé děti vyrážkovat - my s malým po těch pamperskách

patricien
autor
16. pro 2008

no asi budu muset koupit další a vyzkoušet asi ty Huggies premium a o tech happy jsem taky slyšela tak Asi

patricien
autor
16. pro 2008

tak budou v záloze ....jinak díky 😉

evcafrank
16. pro 2008

ty happy jsou na hubeňoury nic moc😉 malej má 7,5kg a 73cm a ty háppy pleny, jsou vykrojenější, takže má počůraný nohavice u gatí 😒 , ale je fakt, že záda si v nich nepokadí, pže jsou docela dlouhý 😀

cazadora
16. pro 2008

tak my používáme pleny z rossmana a supéér, jinak mi vyhovujou huggies ale sou zbytečně drahý to ty rosmanovský maji stejnou úroveň, těch happy sem měla 2balíky a vždy najedný straně v nohavičce chyběla gumička takže mě to zklamalo a už je nikdy nekoupim možná blbá serie ale já s nima končim

lenerka
16. pro 2008

ahoj Páťo

já ti přinesu vzorek těch Teskových
těch fialových,ty levnější bílý jsou na prd!!!
jo zítra se stavím ještě ti písnu sms

krembonzur
16. pro 2008

ahoj, sousedka to taky kdysi resila, kdyz mela maleho kluka a vim, ze na noc davala fixies plinky, ale jsou docela dost drahe...ja mam kluka a pouzivame bud pampers active baby nebo ty tescko-lepsi....je fakt ten, ze cas od casu se mi stane, ze se mi maly procura, ale vetsinou je to tim, ze mu tu plinku blbe dam, pac spechame nebo se vztekame 😅

jaku
16. pro 2008

Tak já taktéž souhlasím s cazadorou 😉 , plínky z Rossmanna jsou vynikající! Cenově dobré, mají pružné pásky i zadní část, po všech možných experimentech si je nemůžu vynachválit. Neprotékají, netlačí, jsou to první plíny, po kterých nemá prcek pupínky u pupíku pod páskem.

chechta
17. pro 2008

Tak já jsem spokojena s Hugies premium nebo ted s dm plenama Alana, ale ty taky nejsou z nejlevnějších a nebo používám pampersky sleap and play, ale s tím bobkem neporadím my asi od 10-11 měsíce kakáme do nočníku a když už měl náhodou nehodu tak to měl tuhý takže se mu to nikam nepatlalo.

patricien
autor
17. pro 2008

Ahoj holky ty od rossmanna jsou to ty babydream ?

Chechto taky zkouším nočnik už asi tak 1a pul měsíce, protože pravidelně rano po spaní právě kadí ... ne že bych ho dávala přez celej den na nočník na to je ještě brzo ale at si pomalu zvyká . No a zatím jsem se nikdy nedočkala bobku vždy jen čurání ..dam mu plenu a do 15min je naděláno 😀 čistá plena je přece lepší 😀
takže do nočníku bobek neee. doma už to vychytám ale venku to je problém 😒
Ted sme byli něco přez měsíc nemocní tak po těch lécích, sirupech a hlenech má právě extra srágoru... 😨
tak čekam a čekam až se to upraví .

nazdárek Lenerko .... měla jsem ty fialové maxi ty na sucháč , ty jsem vyzkoušela jako první .....bílý nevím jaky jsou .

eho
17. pro 2008

PAtricie - znám to, měli jsme stejný problém. Střídám vždycky Pampers a Huggies Premium. Když jsou Pampers krátké, koupím o číslo větší Huggies Premium a pak už zase dorosteme do těch větších Pampersek. S nočníkem taky zatím bohužel žádné úspěchy neslavíme...

mobina
17. pro 2008

Patricie nám sedí Babylove z DM. Zatím ty jeho dávky chytají dobře 😉

vojtisek2007
17. pro 2008

tak my dokud jsem měli pleny - tak jsem používala pampers nebo fialové tesco a nikdy si mi nestalo, že by se mi pročůral, někdy se dokázal prokakat, ale to se musel vykadit někdy nad ránem a ještě v tom třeba dvě hodky spát....naštěstí už pleny nemáme, tak máme po starostech

jaku
17. pro 2008

Patricien, jojo, ty z Rossmanna jsou Babydream. Náš malej váží 9kg, máme červené vel.4 - 7-18kg. Pozor mají je v této vel. i jako tréninkové kalhotky tak je potřeba pozorně kouknout na obal.

patricien
autor
17. pro 2008

no tomík pije v noci takže ráno je plena fakt nařvaná ale jinak když vidím že tomík tlačí nebo ho cítim 😀 tak ho do 15 min přebalím jinak je sprcha jasná .

jaku
17. pro 2008

Náš sice v noci nepije, ale ros.plína vydrží i když jsem s ním třeba celé dopol. pryč a nemám možnost ho přebalit (vypije cca 200ml a z rána mívá v sobě dalších 200ml mlíka). Ale teda pak je to teda tíha 😉 , přesto neproteče.

binki
17. pro 2008

nam sedi nejlip Huggiesky, nekoukam na druh, beru podle vahy a radeji nechavam rezervu, problem je, ze je nemuzu sehnat, nasi mi je vozi z makra, takze treba ted mam z nouze nejake eko z DMka, ale musim je menit po hodce, jinak je opruzeny a taky pampersky, ale to zase procura (4, active cosi)

zdenkaz
3. led 2009

ahojky,
mám chlapáčka 10 m, kterému taky nesedí jen tak nějaká plína. U dcery jsem používala před lety ty lepší z Tesca, ale jak je časem změnili, tak u druhého dítka nevyhovují. Malej pročůral (občůral) skoro všechny druhy plen. Potom jsem ale kápla tady na netu na pleny Nappy a jsou skvělý a nejsou drahý 🙂