Pleny velikosti 2 a 3. Které jsou nejlepší?

eatygrenee
4. srp 2009

Které jsou nejlepší? u nejmenších mi vyhovovali fialové Tesco, ale ty větší jsem koupila ajsem zklamaná, je to uplně jiný matroš:( Taky jsem používala happy 1 a zajímalo by mě, zda ty 2 jsou stejně dobré a zda jsou lepší dvojky u huggies klasik nebo pampers?díky za tipy🙂

andyalukasek2008
4. srp 2009

Nám sedí pampersky, tak jsme už u nich zůstali. S Huggies jsme u 2jek a 3jek měli problém, že přetýkali, i když plena počůranná nebyla, nějaké vadné gumičky? Nevím...

zuzik_p
4. srp 2009

eaty, to je zajimave, ty plenky by mely byt stejne krome te nejmensi velikosti. Podivej se i tady: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

veronika.m
4. srp 2009

Používám plenky pampers a jsem s nima spokojená, žádná opruzenina nebo tak něco fakt jsou super. 😉 Huggies používá kamarádka a přijde mi ta plenka taková moc tvrdá zepředu.

eatygrenee
autor
4. srp 2009

zuzik_p: já nvím, my koupili ty tesco trojky a je to jiný materiál(takovej jako igelit), už nejsou fialové balení- ale takové to bílé. je to uplně jiné...Já mám pampers dvojky ted a jsem taky spokojená, ale mám možnost mít výhodně Huggies dvojky, tak právě nevím, zd ato zkusit...

aleachim
4. srp 2009

eaty: v tom bude ten problém fialové tesco jsou super, ale bílé jsou příšerné. Už v nemocnici mě zkušené matky varovaly, ať to nepopletu. S fialovýma jsme měli jen problém s velikostí. 3 jsou ji malé a 4 velké.

berenika39
4. srp 2009

ahoj, tesco má dva druhy, už jsem si naběhla....jedny jsou v růžovým a jedny ve tmavším fialovým balení....oboje mají všechny velikosti. ale normálka si nosím v kabelce kus toho obalu, abych vzala tu správnou barvu balení. nebo jsem jim tam ten pytel trošku naškubla, abych věděla, že beru ty správný (ten pytel jsem si koupila, nevrátila ho tam 😀 😀 ). Jedny jsou hnus igelit neprodyšnej, a ty druhý jsou alá pampers a máme je doted a jsem s nima spokojená.

Na den jsem ted začala kupovat pampers sleep and play, jsou slabý, skoro jako by neměl plínku, a měli je za 179,- 50ks, to je ok.

andy80
4. srp 2009

Ahojky, tak já už tesco nekupuju, protože poslední dobou šli s kvalitou hodně dolů. Každé ráno se mi malá probudila skoro bez pleny, protože se přetrhli pásky nebo mi rovnou zůstali při zabalování v ruce. Jinak kupuju Pampers sleep and play nebo Babylove z DMka ty jsou super na ty nedám dopustit. Ještě vypadají bezvadně Clever pleny z Billy, ale po těch se mi malá osypala, jinak by byli bezva. Malá je cíťa na plíny a po některých se osype.

niikkyy
4. srp 2009

Ahojky..

tak já používám pampersky a hodně DM babylove,jsou fakt super! HUggies clasic šílenost a jedině ještě premium,ale měl nějak po nich na zádičkách odřeniny,je to tam takové tvrdší...

malovani
4. srp 2009

Když byla Eva úplně malinká, používali jsme Huggies Premium, pak jsme přešli na Pampers Active Baby a u těch jsme už zůstali...

evinkaa
4. srp 2009

Já jsem jednou koupila plenky Happy, nějaký obyčejný a už po první plínce jsem myslela, že poletí z okna. Taky jsem zkoušela Huggies Clasic a hrůza. Kamarádka ale na Huggies nedá dopustit. Kupovala asi Premium, už přesně nevěděla. Já jsem kupovala hodně Babylove z DM, ale na léto mi teď přišly takový dost tlustý, tak jsem přešla na Pampers a jsem spokojená. Prozatím u nich i zůstanu.

simounah
4. srp 2009

My po pampers a babylove z DM máme pupínky okolo pasu, takže ty nám nevyhovují. My buď Huggies premium a nejlépe Happy

evinkaa
4. srp 2009

simounah: To je dobrý, jak ty naše mimča jsou rozdílný, že? 😀

jeudi
4. srp 2009

ahojky tak mi mame pampersky..a jinak ktere jsou taky dobre tak helen harper teda byvavali dobre.ted nevim.jsme na pampers..ale urco bych nekoupila sleep and play ty jsem mela na starsiho a stoji za prd i kdyz jsou od pampers

berenika39
4. srp 2009

sleep and play nestojí za prd, páč nám vyhovujou....tak je nekupuj 😀 😀 😀

eatygrenee
autor
4. srp 2009

ty jo, co maminka a mimčo, to jiný názor koukám. asi to chce vyzkoušet a uvidí se... 🙂

evinkaa
4. srp 2009

Přesně tak, kdo nezkusí, neuvěří... 😀 Jsem ale hodně ráda za tyto diskuse. Na hodně věcí už jsem tu našla odpověď. Každopádně každý miminko a maminka jsou jiní a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému. A o tom to je. 😎

aponchie
4. srp 2009

Tesco fialove me vubec nepotesili uz nejsou jak driv..ted jsou hodne tvrde tluste..bereme pampers nebo pampers sleepand play a super..nekdo pise,ze stoji z aprd,ale me prijdou naprosto stejne akorat zalepovani po stranach je jinsi ,ale davala jsem je tyden na zkousku na noc a parada..me teda prijdou silene helen harper bella a jeste happy to jsou pro nas naprosto nevyhovujici pleny 😎

jeudi
4. srp 2009

berenika nekupuju 😉

andykov
4. srp 2009

My máme pampers a pak 4balíky tesco plín fialovejch, co jsme dostali, takže spotřebovat to musíme. Normal pampers jsou výborný, jsem s nima strašně spokojená, u mamky má malá hugiesky s púem, to budou asi premium, že? A ty jsou taky dobrý. Belly jsem dávala do 3měsíců, protože jsou tvrdší, aby měla trochu nožičky od sebe kvůli kyčličkám. Pak tu mám ještě dva balíky pampers sleep and plays a nejsou špatný, na den určo v poho, to přebaluji po 3hodkách, ale v noci mám radši obyč, ale ty tesco jsou takový silnější, ale jinak jsou taky dobrý.

benjik
4. srp 2009

mě tchán i manžel koupili pampers newborn vel.2 a budu ráda až je dodělám,malá má díky těm dvojtým gumičkám na nožičkách,nožky strašně otlačený,i když to vůbec neutáhnu.jinak od kámošky jsem měla plenky z dm a ty jsou docela dobrý. ted máme huggies newborn vel.2 a ty jsou naprosto super. taky jsme měly i fialový tesco vel.2,ale malá v nich nějak plave.ty bílý tesco jsem taky omylem koupila a jsou vážně hnus,to jí rovnou můžu zabalit do igelitu.jo v porodnici jsme měli bellu a po těch byla opruzená.

llllucka
4. srp 2009

Tesco mi naprosot nevyhovovali.Myslela jsem,že je budu dávat přes den,ale neosvědčilo se ani to,takže jsem jeden balík,co jsem ještě měla doma věnovala kamarádce,které to nevadí.Pampersky byly super,ale poslední dobou na noc nestačí,tak jsem u huggies premium a max spokojenost.Chci zkusit i babylove,protože jejich příkrmy jsou super😉

makulinka
4. srp 2009

Ahoj, já teď zkusila happy 3 a jsou trochu větší než klasická velikost. navíc sbíráme ean kody a jsou za to odměny. 😲 Jinak jsme použivali pampers a v poho 🙂

gartneroval
4. srp 2009

Tak nám vyhovuje pampers Sleep and play, Huggiess Clasic a spokojená jsem byla i s Tesco fialovýma. 🙂

aponchie
4. srp 2009

daji s enekde koupit nebo dostat vzorky plen?jich je tolik,ze to kupovat je silene kvuli zkousce a nemam to komu dat

benjik
4. srp 2009

aponchie:v rosmannu ty jejich a taky albert měl vzorky těch svých.znakový jedině snad jak bývají přiložený v časácích.

zany
5. srp 2009

Aponchie - v DM se taky dají koupit asi 2 ks těch jejich plen 😉
Nebo pokud máš kamarádku která má zhruba stejně staré mimčo, tak ti může pár plenek na zkoušku dát 😉

Nám teda vyhovují Pampers, používali jsme je u Honzíka a i u Elišky 😉

hancas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz