Pleny z drogerie Rossmann, máte zkušenost?

krmv
4. dub 2014

Prodavaji pleny babydream myslim,mate s nemi nejakou zkusenort?

andelka
4. dub 2014

Nic moc. Plus je že jsou neparfemované, ale dětem dost protékaly a měly mokrý zadeček. Ale i tak je občas koupím, když vím že pojedem na návštěvu, že budu častěji přebalovat. Jinak používám látkovky.

gosa22
4. dub 2014

Nic moc,obcas se najde v baliku dost vadnych kusu,ktere maji sejdrem zapinani,ale rossmann nabizi ke koupi pouze 1ks k vyzkouseni

svha
6. dub 2014

my jsme se z nich bohužel oprudili, ale kamarádkám moc vyhovovali i vzhledem k ceně

hannulee
15. dub 2014

Nám taky vyhovují,ted kupuju už jenom tyhle.Zkusila jsem je teda až byla dcera už větší,když měla 7kg,a od té doby kupuju jenom tyhle.Takže za mě můžu doporučit 🙂

zuza555
2. kvě 2014

Plenky Babydream používám jenom přes den, jsou docela dobré a za dobrou cenu. Přes noc bílé Pampers.

shaniatwain
19. kvě 2014

plenky Babydream jsou jediné, které nám vyhovovaly 🙂 Zkoušela jsem i "slavné"Pampers, ale ty jsme vždy pročůraly(mají úzkou savou část) a dcerka měla opruzeniny. Takže plenky z Rossmanna i z DM mohu doporučit, jsou stejné 🙂

olusenka
19. kvě 2014

občas jsem je koupila, příjdou mi stejné jako babylove z DM drogerie, neměly jsme s oběma žádný problém. Ale stejně nejvíc jedu ty z DM, Pampersky a nedávno jsem objevila Kaufland pleny, skvělé, za super cenu.