Plínky, co neprotečou při spaní na boku

petrakm
15. dub 2011

Ahoj,prosim o informaci,pokud znáte nejaky fígl nebo značku plen,co neprotece při spaní na boku..mám 3 mes chlapečka,máme ted 3ky pampers,jsou asi větší(4-9kg),ale 2ky jsou sice do 6 kg(ma 5,5),ale ty se mu zarezavaji.. bojujem o ledvinu,takže jakékoli nachlazení je problém..prcek mi spi nejraději právě na boku,ale občas to proteče!a to ho vždy po kojení prebaluji..děkuji za vás Cas,petra

neu.sona
15. dub 2011

Ahojky, já problém s pamperskama nikdy neměla. Nikdy nám neprotekly. Takže nevím,jaké Ti poradit. Ale třeba by nebylo špatné vyzkoušet látkovky? Třeba by Vám vyhovovaly víc.
Já zkoušela i huggiesky a ty nás právě strašně řezaly a byly neforemné. Jiné jsem nezkoušela, tak nevím :(.
Hodně štěstí, ať je drobeček naprosto v pořádku 😉

zofinecka
15. dub 2011

my používáme Tesco plíny ty zelené a super a nebo ještě plínky z DMka tu jejich značku 😉

martasek
15. dub 2011

Ahoj, my používáme zelené Tesco, vyhovijí nám, ale přes noc nám právě několikrát protekly, tak na noc dávám Huggies Premium a v pohodě 😉

cvachna
15. dub 2011

ahoj.my jsme na noc dávali plínky cleverky z billy a fakt super.jsou tak pevné,že neprotečou,dobře sají a mimi je v suchu -)

apollo11
15. dub 2011

Ahoj, fígl neznám, ale pamatuju si, že když měla malá taky těch 5,5 kg, bylo to přesně takový blbý období, že ty menší už jí nebyly a ty větší byly trochu volnější.. takže občas protekly. Pak začala být větší cvalík a srovnalo se to 😉

coxa
15. dub 2011

Ahoj, já jsem používala u obou Pampers a u obou bylo přesně tohle období, kdy asi 14 dní občas buď pročůrali a nebo když se "šikovně" pokadili tak to měli až na zádech. 😅 Trvalo to opravdu snad 2 týdny a pak se to samo srovnalo. Ale já jsem přebalovala po každém kojení i v noci, takže to nebyla žádná hrůza. 😉

lucie777
15. dub 2011

Vždy sme měli a máme jen Pampers, občas prostě proteče, když je přes noc hodně počůraná, ale jinak nebyl problém.. 🙂 Jak říkají holky, taky si myslím, že je to přechodný období, než mu budou plínky líp sedět..

vally.
15. dub 2011

Ahoj my to řešili nedavno taky s pamperskama .. ale koupila jsem tesco zelené a od te doby probléme nemáme - jen pozor nesplést s fialovými, to jsou podle mě na nic. A ještě sem tam fávají do tesca v akci jedny pleny ale ted si nemužu vzpomenout jak se jmenují tuším že jojo ale fakt nevím, jindy než v akci je na obchodě ale nemají a jsou taky super a stojí kolem 160kč.. Tak to je vždycky berem hromadně 🙂 Doporučila mi je jednou prodavačka a fakt paráda.. 🙂 Tak se držte a když tak častěji přebalovat 🙂

ja.na81
15. dub 2011

My pouzivame plenky od Babylove (z DM) a drzi 🙂 Protekly vazne minimalne..

anieanne
15. dub 2011

Používám Pampers Active Baby, a jediná stížnost. Taky jsme měli období, kdy dvojky byly malé a trojky velké, a nechala jsem teda dvojky. Sice je měl obtažené na nožičkách, ale nebylo to tak strašné.

jeudi
15. dub 2011

ahojky tento problem jsme meli jen u hugies nebo jak se to pise pouzivame pampersky a nikdy se mi to s nima nestalo ..a davas chlapeckovi pindika dolu a ty lemy co jsou uvnitr srovnavas pri baleni?ja bych asi zkusila tedy ty mensi plenky,ale zase kdyz se to zařezává.zkuste vyzkouset více značek ,já tedy ale nevim ,když píšeš že maleho po kazdem kojeni prebalujes tak nemuze byt problem jinde?ale mas dve deticky tak zkusenosti mas.jake plenky jste davali prvnimu synovi?zkus je i ted

lamarika
16. dub 2011

Ahoj, tohle mi dělaly pampersky u syna taky (taky spával na boku). . . Každýmu dítěti sedí a vyhovují jiný plíny. U syna se mi osvědčily Huggiesky (jsou pevný, na zádech mají pružný pásek a sedí jak ulitý) a teď u dcery mi vyhovují Happyny. Pampersky bych už nechtěla ani zadarmo, u nás propadly na celé čáře. Jiným ale vyhovují. . .
Držím pěsti aby vám to dobře dopadlo s tou ledvinou. Chudák je ještě malinký na takové problémy 😔

iina
9. srp 2013

látkové kalhotkové plenečky s vlněnými kalhotkami navrch.. 🙂

iv123
9. srp 2013

U nás pampersky taky protékaly, vůbec nám nevyhovovaly. Používali jsme huggies a pak jsme narazili na albertovské euroshopper a úplná spokojenost.

monikabie
9. srp 2013

Tesco plíny Zelená barva a max spokojená🙂

fordfokus
3. led 2014

Ahojky kup si Jednor.plenky TOUJOURS jsou super klidně mi napiš seženu ti je za par kaček,já je použivala celou dobu
nemaj chybu čauky...KAMILA. 🙂 😅

maudn
3. led 2014

ahojky, my máme jednu ledvinu, a teda pampersky od narození (do roka premium care, pak active) a protekly, jen když jsem je špatně zapnula spí hlavně na boku nebo na břichu, co nám protíkalo, jak ty popisuješ byly sleep and play

kamino
3. led 2014

Ja pouzivam u maleho uz 18 mesicu modre pampers a jeste neprotekly..ty oranzove jsem zkusila a protekaly. Kamaradky holcicka mela s pampers take problem a sedly ji Babylove z DM.

ivuska027
3. led 2014

ktore pampersky mate? lebo ak sleep&play, tak sa necudujem, ale so zelenymi som problem nikdy nemala 🙂

abalajda
3. led 2014

Oranžové Pampersky nám taky protekaly,byly jsme spokojeně s Tesco plenkama anebo modryma a bylina Pamperskama...

iv45
3. led 2014

no už nevím při jaké váze syna jsem měla tento problém ale vel. 68 nosil, tohoto oblečení měl celou krabici, nemáte tento problém jen vy a já ale i dvě kamarádky - maminky kluků, a bylo jedno jaké plenky, kluci prostě dlouho nečůrali a potom větší množství naráz a plínky prostě nestíhaly vsakovat, později se to upravilo a bylo zase dobře ( já už měla trauma aže ani plenku neumím zapnout, a jak nádobíčko poskládat atd) ale tím to opravdu není ani polohou dítěte, pěkný den 😉

blahova_andrea
3. led 2014

nám vždy protékaly právě při špatně zvolené velikosti a bylo jedno jaká značka. prostě, když protékaly, tak byly už moc malé nebo ještě moc velké ☹