Plínky nejlepší pro první měsíce. Poraďte

mami29
22. črc 2011

Holky jake plinky se vam nejvic osvedcili pro prvni mesice, co neprotecou jen tak?

luciebx
22. črc 2011

my pampersky..

dilemma
22. črc 2011

Prvi 4 mesice my pouzivaly pamprsky byly fakt dobre🙂 Jednou nam babicka koupila Huggisky a ty byly celkem o nicem nebyla jsme s nemi moc spokojena:(

lucie777
22. črc 2011

Jedině pampersky, navždy.. 😀

iluss
22. črc 2011

U nás taky na plné čáře zvítězily pampersky. Vyzkoušely jsme i Fixies a Haggies, ale ty stály za prd a už nikdy více! Takže pampersky až do dvou let! 😉 (jenom se nám pak moc neosvědčily pro starší dítko ty oranžové sleep and play, mnohem lepší byly ty modré active baby, - jsou po stranách takové pružné a líp se přizpůsobí pohybu mimča)

vendulka
22. črc 2011

hugiies, s pamperskama sem nebyla vůbec spokojená, často prosakovaly 😝

peroli
22. črc 2011

Taky pampersky - buď ty zeleno-žlutý nebo oranžový Sleep and Play (na miminka jsou díky častému přebalování Sleep nad Play celkem v pohodě, na větší děti už trošku nestíhaj 😅 )
ještě se prodávaj ty bílý Premium Care Newborn ale co jsem tak slyšela tak po nich má hodně miminek opruzenou prdelku 😒

neu.sona
22. črc 2011

Pampersky. Super mi přijdou ty premium care. Ale za nás se o nich ještě nevěděla, takže obyč. Nikdy žádný problém.

lucenek
22. črc 2011

pro prtě do 9m pampers premium care jednoznačně pro větší huggies premium, pásek je fakt super hlavně na ty zádové hovina

ewicka89
22. črc 2011

Pampers premium care. Jsou pro ty uplne nejmensi pry nejlepsi.

kaleilah
22. črc 2011

Pampers. a je podle mě jedno jaký, i ty modrozelený, klasický jsou v pohodě....

biibaa
22. črc 2011

Pampers- ale ty sleep and play- nic moc, nejlepší jsou premium care nebo active baby

luckar
22. črc 2011

Nám se osvědčily po narození Pampers Premium Care a ty žluté. A teď používáme Pampers Active Baby. Dostali jsme 1 balení Huggies a teda nic moc.

kapka
22. črc 2011

Huggies, po Pamperskách měla malá olezený zadeček...Chce to vyzkoušet,každému dítěti sedí něco jiného.. 😉

miriska
22. črc 2011

My používali Bella Happy newborn do 2 měs. a pak jedině Pampers. Já ze začátku s Pamperskama nebyla spokojená, protíkaly nám, začala jsem s nima až od velikosti 2 a od té doby na ně nedám dopustit.

aja9
22. črc 2011

U nás momentálně používáme teskové plenky,takové ty v tom zeleném obalu. Mám je odzkoušené na starší holce,a můžu říct,fakt super. Malá bude mít 2 měsíce,a má je od narození,a vůbec ani jednou nám neprotekly. A samozdřejmě pampers,s těma jsem taky nad míru spokojená. Vůbec jsem nebyla spokojená s Huggies. Obě holky potom měli vyrážky.

tercina
22. črc 2011

Pampers Premium Care a nebo Pampers new born (žluté). Za mě Huggies (pro nejmenší) katastrofa. Srašně prkenné ☹ Ale každému stejně vyhovuje něco jiného 😉

petkave
22. črc 2011

My sme začínali tiež s Pampers premium care. Ale keď som prišla na to, že môj Vincko vôbec nemá rozmaznaný zadoček a je mu to vlastne jedno, v čom ho má položený, začala som experimentovať. Takže sme vyskúšali klasické Pampers, Huggies, Tesco (najskôr žlté, potom zelené), Lidl a v Tescu predávajú aj značku Gaga premium. Teraz máme tie. S pretečením bol problém jedine vtedy, keď som chcela minúť všetky plienky vo veľkosti 3, čo sme doma mali a malému už nestačili (hoci podľa kg sa do nich v pohode vpratal). Tak sme kúpili veľkosť 4 a paráda.

marcet
22. črc 2011

Zatím používáme Happy a docela spokojenost,ještě jsou dobré Fixies,ale ty se podle mě už nevyrábějí...měla jsem je z práce.

pavcza
22. črc 2011

V porodnici a než se zahojil pupíček tak Happy 0-2 kg, pak jsme měli Huggies economy, ty vcelku nic moc, pak Pampers ty žluté, ty byly super, pak jsme přešli na Pampers active baby, jen mi trvalo, než jsem si zvykla na jejich "vůni", přišlo mi, že i nepoužitá smrdí jako použitá. 😀 Teď máme Huggies modré, ale jsou tvrdší než Pampers, ale střídáme to.

zuzkkkaaa
22. črc 2011

Tak u nás jelo cokoliv, malá se mi neprudila, a stejně jsme přebalovali 10 x denně, takže i ty levnější typu babylove, happy stíhaly.
Pro větší pampers active baby nebo premium 😉

terkaz
22. črc 2011

U nas Huggies premium. Pampersky vubec. 😝 😉

denousek
22. črc 2011

huggies.. jsou jako pampersky ale levnější 😉

lutsousek
22. črc 2011

My začali s Huggies Newborn a děs. Pořád protékaly, a to přebaluju 10x denně určitě. Přešli jsme rychle na Pampers Newbaby a ty jsou super 🙂

romcovaklarka
22. črc 2011

Do porodnice jsem měla Huggies Newborn s bio bavlnou, koupila jsem je kvůli vykrojení na pupíček a byla jsem spokojená, takže jsme je kupovali dál, dneska dobíráme poslední a přecházíme na Pampersky - vel. 2, protože Huggiesky už jsou mu jen tak tak. Jinak jsem byla spokojená, protekla mi plínka jednou a to jsem špatně urovnala okraj kolem nožičky.

vafle
22. črc 2011

bílé čtvercové bavlněné poskládané na novosklad + svrchní pul kalhotky haipa daipa.....nosil je celé tři měsíce

simkat
22. črc 2011

Pampers Active Baby 🙂

romana29
22. črc 2011

Euroshopper - nikdy se nestalo, že by prosákly nebo protekly.
Jen do porodnice jsem měla Pampersky - a že by mě extra nadchly to teda ani omylem 😉

jasekd
22. črc 2011

Nikdy mi na obleceni neprotekla latkova plena,at uz kalhotkovka nebo novosklad, s PUL kalhotkami Haipa Daipa.
Co se tyka jednorazovych plinek, u syna na uplny zacatek Bella Happy new born, byly super, ale dceri az tak nesedly, tam mi nejvic vyhovovaly Pampers nevim jake, proste ta prvni velikost, asi Premium care? Koupit jeden balik a zkusit, holka mela jine proporce nez kluk (mela hubenejsi nozky a tlustsi brisko, velikostne byli podobni) a ja najednou z Happy vubec nebyla tak happy jako u prvniho 😀

moudivlacek
22. črc 2011

v porodce jsme dostali Happy,naprosta spokojenost,ale meli jsme nakoupeny pampersky v akcich,tak doma jsme zmenili a taky spokojenost,ty fialovy tesco pleny byly taky dobry,ale co zmenili ten obal na zeleny,tak des bes,takze my jedeme furt na pamperskach 😵

kami1984
22. črc 2011

My používáme Pampers Premium Care a nebo Pampers Newborn (žluté). Huggies byly moc velké,Tesco zelené i Happy byly děsně tuhé. Veliká spokojenost s Pampers, žádná opruzeninka, měkkoučké,neprotékají, i když malý hodně kaká a čůrá.