Plínky nejlepší pro první měsíce. Poraďte

mami29
22. črc 2011

Holky jake plinky se vam nejvic osvedcili pro prvni mesice, co neprotecou jen tak?

weri1
22. črc 2011

pampers activ baby a tesco zelené

mrsblack
22. črc 2011

Pampers Premium Care jsou ty nej 🙂 Máme i Pampers Sleep and Play, ale jak nemají pružný pásek, tak hůř sedí. Huggies nám nesedli vůbec.

pattie
22. črc 2011

Látkový 😀 Kromě látkovek jsme začínali s Happy a Pampers a pak přešli na zelený Tesco a Babylove. Happy mi nepřijdou zas tak super, ale taky je mám. U mě jednoznačně vítězí Tesco, jak u prvního dítěte, tak u druhýho. Ale na druhou stranu, hodně látkuju, takže nemám takovou spotřebu a dost často tu papírovku dávám jenom na noc - ale "teskáče" mi fakt neprotečou

chajda
22. črc 2011

my zkusili hodně plínek a teď na čtvrté jdu opět do babylove z dm, po hugiess se mi děcka oprudily, pampers nic extra a taky občas protekly, z tesca ušly ale nevím no my se stále vracíme k těm babylovkám, teď už ani nezkouším jiné, cena je přijatelná a dostupnost dobrá, pro novorozence jsou trochu pevnější ale to mi vyhovuje, protože potřebujem aby se nožky tak snadno nedaly dát k sobě, protože už dvě dítka měly ortop. dečku a myslím že už od vel. 2 jsou úplně normál jako všechny ostatní, prostě spokojenost

nunacek
22. črc 2011

Pampers New Baby 1 a Pampers Premium Care 1 🙂

florentina
22. črc 2011

za nás jednoznačně kalhotkové látkové

katule01
22. črc 2011

Od narození cca do roka jedině Pampers Premium Care, teď na střídačku s Huggies Premium.... Nikdy žádný problém...

beruskanula
22. črc 2011

kdyz papirovky, tak jedine fixies a huggies 🙂 , nejsou parfemovane, neobsahuji latex... malej mel reakci na pampers premium care a i na active baby 😝 ...

nejlepší jsou latkovky 🙂

pajafra
22. črc 2011

Jednoznačně Pampersky 🙂

micinka22
22. črc 2011

Jednorázovky určite bílé pampersky, jinak novosklad a Pul svrchnáky.... jinak vše ostatní proteklo :///

mkr
23. črc 2011

u malé jsme nakoupila pampers a pak se toho nemohla zbavit, nesedly ji a byla opruzená, teď jsem po dobrých zkušeností koupila z DM babylove

aajda
23. črc 2011

Za nás Pampers Premium Care, zatím žádné protečení ani opruzeniny.

ladykiler
23. črc 2011

U nás jedině pampers,nejlepší jsou ty žluté na začátek pak activebaby. Jednou jsem měla huggies a nikdy více, jsou strašně tvrdé a moc nevydrží

georgine
23. črc 2011

Taky se přidávám k Pamperskám. Ohraná písnička, ale fakt mají něco do sebe. HUgiesky taky nejsou špatné, ale jenom ty premium či co, s medvídkem Pú. Na prvni měsíce kdy se stejně porád přebaluje taky postačí,ale prostraší jsou proste pampersky nej. Neprotečou, a jsou lehounké, měkké. Netlačí gumičky ani lepítka

ivarei
23. črc 2011

My používáme od narození Huggies (premium, ne ty ekonomické nebo klasické, ty jsou tvrdší), mají prima tu gumičku na zádech, po "pamprskách" se děti osypávaly a hlavně protékaly. V nemocnici používali Happy a byly taky fajn.

zanet2009
23. črc 2011

Tak my jedině Pampers. Jednou jsem chtěla ušetřit a koupila jsem Tesco plíny a Happy a katastrofa. Jinou značku možná pak pro starší dítko,ale pro moje mimčo jedině pampers 😉

llllucka
23. črc 2011

Pampers newborn a pak active baby.Sleep and play určitě ne,děti se po nich opruzují a protíkají.U Nás malýmu nesedly ani ty pampers premium care.
U staršího jsme plíny měnili podle velikosti.Někdy mu nesedly pampersky,tak jsme přešli na huggies a pak se k pamperskám vrátili (troufám si říct,že u chlapečků je to s plínama trochu složitější než u holčiček).Ale levnější plíny se nám neosvědčily žádné.

smardik
23. črc 2011

u nás ze začátku pampers-u staršího pampers acitive baby, u mladšího pak bílé pampers, později jsme přešli na huggies premium ale vrátili jsme se zpět k pampers protože huggies staršímu v noci protekly. Ted používám pro oba pampers a spokojenost. Jediné které nám nevyhovovali jsou ty oranžové, z těch byl starší opruzený

anieanne
23. črc 2011

Celkově nejlepší plenky Pampers - zezačátku jsme měli premium care a ty žluté active baby, potom zelené active baby, a ty teď střídáme se Sleep&Play.

rozarka65
23. črc 2011

Já kupovala plínky z DM Babylove a když byla malá větší,tak jsem kupovala i plínky z Billy,v akci balík za asi 150Kč...oboje jednorázovky byly ok a levnější varianta než Pampers...Teď na druhé mimi používám látkové plínky a velká spokojenost...ještě mi to neproteklo,ale malá mi do plínky nekaká...Je pravda,že u jednorázovky se mi několikrát stalo,že to proteklo až na zádíčka,ale to proto,že tam byla obr nálož...🙂 a stalo se mi to i u drahých jednorázovek....

petasa
25. črc 2011

nam se osvedcily pampers premium care,kdyz se pocika vse se vsakne dovnitr a vlozka zustava sucha,tedy ten povrch co se dotyka pokozky a jsou celkem prodysne ne moc koznate

cinky
25. črc 2011

Malá má sice jen 14 dní a moc druhů plen jsme nevyzkoušely, ale nejlepší byly pampers premium care 1 (pampers new baby nic moc) a fixies, které jsme dostaly v porodce.
Zatím nám všechny 2 protýkají, tak musím používat stále 1. (váha malé cca 3400 g)

lukava
25. črc 2011

našemu broučkovi je teprve týden, vyzkoušela jsem plenky Huggies newborn a myslím, že právě po nich se pekelně osypal, dnes dostal manžel za úkol koupit pampers premium care, moc doufám, že nám budou lepší sedět

lenkajiraskova
25. črc 2011

Já jsem jedině spokojená s Pampers premium care a nebo modrožluté balení,hlavně ne ty oranžové.Zkusila jsem taky plenky z Tesca,ale malému se to prosáklo i přes bodýčko až na prostěradlo,takže ty už nikdy.Já to dělám tak,že na den mu dávám ty modrožluté Pampersky a na noc ty Pampers premium care.

zabalovacka
25. črc 2011

Nejlepší jsou látkové plenky,klasické čtvercové nebo kalhotkové.

hansed
26. črc 2011

tak u nás hned po narození vedly Huggies newborn, potom i pampers, i sleep & play (pro starší už tolik ne, jak se hýbe, protékají), tesco plínky jsou kvalitní... a samozřejmě, i látkovky jsou dobré 😉
bohužel i tady platí, že to, co sedne jednomu dítěti, to druhému může způsobit vyrážku 😒

cattinka
27. črc 2011

Po narození asi dva měsíce Pampers premium care, pak staré dobré pampersky active baby a s těma valíme pořád. Žádná opruzená prdelka, všechno v pořádku.

benjik
27. črc 2011

My vyzkoušeli jak pampers,tak huggies,tesco,albert,dm a vše ok,anipo jedněch nebyla opruzenáa a ani neprotekly. opruzená byla jen po těch z rosmannu,té jejich značce.

ladybugie
27. črc 2011

my začaly s Háppy newborn, přišly jsme s nima z porodky. Pak žlutý pampers newborn, huggiesky. Teď už jedeme všechno. Opruzená nebyla po žádných plínkách, problém dělaly jen pampersácké ubrousky, ale všechny. ty používáme jedině od rybylky. A s protýkáním jsme nejvíc bojovaly, když měla dcera 9kg. Nevím čím to, ale to tekly úplně všechny 🙂 Jo a v šestinedělí jsem doma látkovala klasický čtvercovky. To mi vydrželo cca do 3 měsíců, ale jen na doma. Jinak papíráky.

hancas
Odpověď byla odstraněná
Zobraz