Plíny Pop-in new gen bamboo, jaké jsou?

petra_m
19. únor 2013

máte někdo vyzkoušeny pliny Pop-in NEW GEN bamboo???chtěla bych se zeptat jestli sedi každemu ditěti malej je trochu cvalik a má stehniska tak jestli netlačí děkuji

millyh
19. únor 2013

ahojky 🙂
řekla bych, že pokud jsou stejně ušité, jako ty předchozí, myslim, dle mých zkušeností, že by cvaldu trošku škrtily, ale možná, že se pletu a inovovali střih 😒
my máme jednu tu původní a ta na cvaldu moc nejni

lenka5731
19. únor 2013

vyzkoušeno, za mě nebrat.
pozitiva jsem na nich nenašla (blbě umíštěné protikusy sucháčů, nařasené gumičky u vkládaček, tudíž nepříznivý poměr plochy savých vrstev a doby schnutí, krabatí se, navlhají, atd). Na cvalíka nejsou určitě, tady z MK znám několik lidí, kteří je vyřazovali okolo 9-10 kg.

Sice jsou tu i lidi, kteří je používají a jsou údajně spokojení, ale to je dle mě asi spíš kombinace jejich skromnosti, relativně nízkou cenou POP IN a neznalostí ostatních AIO. 🙂

lenka5731
19. únor 2013
petra_m
autor
19. únor 2013

@lenka5731 @millyh
díky moc malej má 8 a pul kg ve 4 měsícich tak na to kašlu díky moc

lenka5731
19. únor 2013

@petra_m aha, no tak to na ně opravdu zapomeň 😅

elana
19. únor 2013

@petra_m měla jsem-prodala jsem. Takhle: na AIO plínku mají slušnou savost, rychle schnou a líbí se mi, že se dají dobře dovycpávat tím, co se doma najde, třeba na rozdíl od Anavy Easy neprotékaly. Ale synovi byly brzo krátké, mají nešikovně ten suchý zip-odíral mu bříško. Co se gumiček a otlačování týče, tak to nevím, můj malý je hubený a dlouhý. Jako úplně bych proti nim nebrojila, jak říkám-dokud seděly, dávala jsem je celkem ráda, tříměsíční dítě je může klidně skoro rok točit a pak je ještě relativně slušně prodáš, ale určitě nevydrží celé plenkové období (nebo divila bych se, kdyby ano).

petra_m
autor
19. únor 2013

@lenka5731 ale jsou hezky

@elena @lenka5731 @millyh
a jaky jsou dobry svrchnaky na čtvercovky a na vycevrstvé pleny??

mama04
19. únor 2013

Mám je jako rezervu. J. má 11,2kg a 11měsíců

elana
19. únor 2013

@petra_m za mě na čč GroVia...a univerzálně super jsou Best Bottom. Veliký, megaspolehlivý, krásný. Fajn jsou i Bamboolik, jestli preferuješ české značky a holky Ti zřejmě doporučí i Anavy, to je tu takový hit (ale já je nemusím).

petra_m
autor
19. únor 2013

@elena
http://www.uhanky.cz/svrchni-kalhotky/50-svrchn...

toty??docela drahy a tam neni tuha guma u nožiček??

leeena_4
19. únor 2013

@petra_m ahoj, já mám dost zkušeností s jinými AIO plenkami a nejsou špatné. Řekla bych tak střed. Poohlídla bych se po jiných a tuhle kdyžtak koupila jen jednu. Jejich výhoda zase ale je, že se dají použít i jako svrchní kalhotky 😉. Můj syn má taky pořádný špalíčky nohy a nemá je otlačené.

elana
19. únor 2013

@petra_m jo ty. Já jsem s nima fakt moc spokojená, ten PUL mají takový mimořádný-hodně pevný, jak kdyby byl dvojitý (ale asi není). Gumičky-u nás neotlačujou, ale to prostě když člověk nezkusí, tak nepozná, každý dítě je jiný. Ale zrovna o nich debatuju na jiném serveru a tam je chválí i maminky bucláčků. Nebo pak ty Bamboolik...jsou taky veliký a spolehlivýa ty určitě neotlačujou, mají šikovný střih a jsou lemovaný flísem. V ditezeskatulky.cz teď mají i zdarma dopravu a mají je tam, kdybys je chtěla zkusit.

petra_m
autor
19. únor 2013

@elena
Best Bottom toty chvali ??fakt je nosi i baculatí 😀

elana
19. únor 2013

@petra_m nojo, chválí 😅 Já mám žížalu, tak fakt to jen z doslechu, ale chválí je i na cvalíky. Jestli je chceš vidět "naživo" na dítěti, koukni sem: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/helulela/alb... , v půlce stránky cca. jsou na chlapečkovi zelený žirafky a celkově jsou tam pěkně zblízka nafocený.

elana
19. únor 2013

@petra_m vypadají hezky...ale neznám, bohužel 😒 Zkus se zeptat tady v diskuzi Látkové pleny III, tam je plno holek a někdo je třeba vyzkoušené má 😉

petra_m
autor
19. únor 2013

@elena a máš na patentky nebo sucháč?na netu jsem viděla NA PATENTKY A NA TE FOTCE SUCHÁČ

leeena_4
19. únor 2013

@petra_m Já můžu taky jako svrchní doporučit Bamboolik a Capri. Ráda mám i Thirsties.

leeena_4
19. únor 2013

@petra_m tyhle imse vimse jsem měla a skoro jsem je nepoužívala - ty ostatní co jsem jmenovala byly lepší

elana
19. únor 2013

@petra_m já preferuju u svrchňáků suchý zipy. Nejsou tak hezký, ale jsou podle mě praktičtější, snáz je upravíš přesně jak potřebuješ. Některý děti si je ale rozepínají...to je prostě opět kus od kusu a každý si musí určit co mu vyhovuje a jaký má dítě-syn to taky samozřejmě zkoušel, ale vcelku si to dá "vysvětlit".

petra_m
autor
19. únor 2013

@leeena_4 a mate hubeny dítě nebo má stehniska?? malej baculatej netlači u nožiček a ktery jsou lepšo ty v odkaze Thirsties nebo capri??

leeena_4
19. únor 2013

@petra_m má pořádný stejniska 😉. Narodil se s mírami 4,4 a 54 cm. Poď se kouknot do diskuze na látkování, tam je víc holek a spustu zkušeností 😉 Jmenuje se to Látkové pleny III 😉. Jinak o malinko lepší jsou ty Capri

aninkas1
25. únor 2014

Ozivuji diskuzi pro pripadne dalsi zajemce o zkusenosti s plenkammi pop-in 🙂 Mam dceru 7m, cca 7kg (zadny obr tedy neni, ale je strasne dlouha 😀 ) - popiny pouzivame asi 3 tydny a zatim jsem strasne spokojena - mam rada propracovane systemy - takze si to pekne rozcvakam a po vyprani zase nacvakam, dam do kazdy fleece separacku a mam hotovej pripravenej "jednorazovej" balicek 😀 nemusim resit cim kde co dovycpu pri balancovani na jedne noze, druhou drzim dvere, jednou rukou podavam synovi hracky a druhou rukou prebaluji dceru - chtela jsem napsat jeste o treti ruce, ale tu bohuzel nemam 😀 😀 Takze za me jsou popiny super - neprotykaji a i kdyz je fakt, ze schnou o chlup dele, nez jine plenky co mame, tak mi to zas tolik nevadi, mame jich dost (10 - a 4 jsem jeste dokoupila) a mam velkej vesak 😅 zbytek vybavy mi tvori cinani z eBay a aliexpressu a 2x AIO bum genius - ty pouzivam na doma vycpane CC - obcas protecou :-O. Jeste k Pop-in - suchac na brisku se musi dobre postelovat a pak nikde netlaci 😉 Dcera jak jsem psala neni zadny burtik, ale jsme na patenktach na predposledni velikosti. Vazne doufam, ze nam vydrzi co nejdyl, ale psychicky se pripravuji na to, ze budu muset koupit nejaky svrchnace a kalhotovky, az to nebude savosti stacit 🙂 Tot muj pribeh s popinama - jo a jeste jedna vec - jsou to fakt moc hezke plenky - jednoduchy cisty design, zadny ufoni, srdicka ani jiny infantilni obrazky (a ty co obrazek maji jsou decentni) 😎