• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Počůraný na zádech. Co dělám špatne?

2. ledna 2010 
ja som tiez pouzivala pampersky a stalo sa mi s malym ze parkrat v noci mal pocurany cely bok,lebo on nespava na chrbatiku ale na boku a s priatelom sme to absolutne nevedeli pochopit:slight_smile:a doteraz to v podstate nechapem ako sa to da,ale da sa:slight_smile:ale odkedy pouzivam huggies tak sa nam to este nestalo,mozno je to naozaj v tych plienkach...
26. pro 2009 ve 20:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas su najlepsie pampers sensitive (tie v bielom obale), povrch plienky je taky isty (alebo podobny) ako na tych najmensich plienockach od 2kil, ostatne pampersky, alebo huggiesky len na kratko doma :wink:
26. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka....vidíš a mě Huggies pročůrá.....
ono to fakt chce vyzkoušet,co komu vyhovuje....
26. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa mas pravdu kazdemu vyhovuje ine,my huggies neprecurame ale tiez ich nemoze mat dlho lebo velmi casto cika tak ho prebalujem aj v noci vzdy ked papa lebo niekedy sa mi zda ze ta plienka ma a 2 kila:slight_smile:a to len po 3 hodinach takze ani tie huggies nie su bohvieco....
26. pro 2009 ve 23:35  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám se podařilo taky párkrát pročůrat až ke krku-tescový,haggies i pampersky,ale stačilo pohlídat aby byl pinďourek hezky dolů a bylo to v pohodě
30. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
My měli ten samý problém dost dlouho...a přestože jsme pindíka směrovali dolu. Ze začátku totiž měl plenky nedonošenecké, které moc elastické nebyly ale ani s jinýmy to nebylo lepší. Vždy sem plenku utáhla...a stejně. My to ale měli hlavně proto, že měl vysokou a vystouplou pupeční kýlu, kterou ikdyž sem zatlačila a plenku utáhla, tak se plenka povolila...a přebalovala sem každé počůrání a převlíkala a převlíkala...kámoška se divila proč mám tolik bodyček, ale když se jich za den tolik pročuralo, nestačila sem ani prát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. pro 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky, stale tu citam ako nadavate na Pampersky, zatial co ja ich milujem, su krasnucke, vonavucke, nikdy ich neprecikal a neprekakal...
A az teraz som zistila ze tie co predavaju na slovensku, su vyrobene v polsku a vraj je to hnus. Oplati sa kupovat Pampers v Rakusku, kvalita je neporovnatelna... Ja som az za mlakou, nase su vyrobene v USA a su kvalitne...
:wink:
1. led 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My používame z tesca- tie drahšie. Z pampersiek mal zaparenú ritku- ale riadne. :frowning2:
1. led 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem s Pamperskami nemela problemy, jenom v momente, kdy prechazel od jedne velikosti ke druhe protekaly stejnym zpusobem...V tu chvili jsme nasadili Fixies a ty byly bezkonkurencni...
2. led 2010 v 01:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Může to být plenkami, ale taky pokud mažete třeba dupku nějakým krémem, tak to stéká na záda.
2. led 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
My látkujeme a zatím se nikdy nestalo, že by náš malý plenku pročůral...prostě mimi je v bavlnce, látkovka nasaje vše ! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Ale to maminkám preferující jednorázovky moc nepomůže ... :wink:
2. led 2010 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
urcite je to v tych plienkach...nam sa tiez par krat stalo, ze mal pocurany bok..kedze spi vacsinou na boku....a to kupujeme rôzne znacky...podla toho co je kde v akcii...ale myslim , ze sa to stavalo aj s pamperskami :dizzy_face:
2. led 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek