Počůraný na zádech. Co dělám špatne?

lenkeena
22. pro 2009

Ahoj, máme třítýdenního chlapečka, který se několikrát denně počůrá tak, že má mokrá celá záda... Plínku (Pampersku) mu měním 8-10x denně, neřekla bych, že ji pročůrá, spíš to někudy stranou vyteče... Dělám při přebalování něco špatně? Nemám mu nějak speciálně nasměrovat pindíka? 😖

beruska2x
22. pro 2009

spis mas malo "utazenou" plinku nebo zbytecne velikou a zkontroluj pri nasazovani ty vnitrni gumicky aby sedely kde maji 😉

svija
22. pro 2009

Důležité je, kam ten pindík směřuje, pokud není dolů, tak to vytéká.

beruska2x
22. pro 2009

tak smerovani pindika jsem teda nikdy nesledovala 😀

svija
22. pro 2009

Mě to radila paní, co se mnou byla v porodnici, já bych na to nepřišla, mám první dítě, a fakt na tom něco je.

momin
22. pro 2009

😀 😀 😀 😀 ja sem taky nikdy nesledovala smerovani pindika 😀 😀
Myslim si to co beruska... vice ji utahnout tu plenku a mozna mensi velikost.. 😉

samik2008
22. pro 2009

já sem taky nikdy nesledovala pindíka,prostě zabalím a je to,jak píšou holky,bud zkus víc utáhnout,menší velikost nebo zkus vyměnit značku plinek,neznamená že když je to pamprska že je nejlepší 😉

cerkris
22. pro 2009

ked som balila prvého syna , tiež sa vždy precikal, lekár nám radil dať pepeša hore, potom začal spať na brušku a tiež sa už beprecikal, u druhého mu pepeša dávam dole a neprecikal sa ani raz, a možno to bude aj plienkou ,môj názor pampersky sú tenké 🙂

luthien.k
22. pro 2009

Tak já jsem v chytré knize o péči o dítě četla, že pindík by měl v plíně směřovat dolů, a to asi nejen kvůli protečení plínky, ale kvůli jeho zdravému vývoji (?) - nevím, ale dávám na to pozor 😉

dont_speak
22. pro 2009

😀 jak holky píšou.. pindíka vždy přidržet směrem dolů a pevně zabalit 😉

nanya
22. pro 2009

Ahojky, tak nám taky Pampers protýkají, a ať plínku utáhnu, jak chci, div ho neuškrtím, pindíka mám vždy dole, plínka není nijak extra pročůraná, ani nemám zbytečně velkou velikost, tak prostě proteče, nekudy, nevím kudy, ale nakonec je mokrý jakoby vpodpaží. Přešla jsem na jinou značku a už se mi to nestalo. Jinak malý mi protýkal nejvíce od té doby, co začal spát na bočku.

momin
22. pro 2009

presne jak pise nanya.. nejhorsi to bylo kdyz zacal spat na boku.. Chce to zkouset ruzne druhy plenek,ktere sednou! ja sem si taky myslela ze Pampersky musi byt nejlepsi ale vazne nejsou! Taky je nepouzivame... 😉

zuza.m
22. pro 2009

mne mamina hovorila že pindur ma ukazovat pol šiestej 😅 .tiež sa stalo že sa maly prečural plienky mal akurat ale nosenim a tym ako sa vrtel sa mu pohybala a potom pretekalo.ale tiež sa mi nezda pamperska dost kvalitna.obyčajna tesco sa vedela napit aj kilo(v noci som neprebalovala)a vobec nebol pretečeny a za to pampers to nevydržala..a tiež zaleži ako vela cika ,ak je toho vela na jeden raz tak to jednoducho plienka nestihne pohltit a potom to preteka.určite by som vymenila značku (apon na skušku)a davala dole pindura 😅

momin
22. pro 2009

ja myslim ze to tim nasmerovanim pindika nebude... 😀 😀
Jeste sem zapomela napsat ze sme vyzkouseli vsechny mozne druhy plenek a nejspokojenejsi sme s Tesco plenkama jak pise zuza.m. . . . . 😉

zuzu1980
22. pro 2009

nam tiez radili davat dole pindika, zozaciatku som na to nedavala pozor, ale stacili 2-3 nehody a odvtedy davame dole. Na utahovanie plienky pozor, lebo ked je prilis tesno, vadi to na brusko, papanie tazsie postupuje do criev, tak maju babatka (hlavne tie mensie) problemy a koliky.

To je hotove umenie mat plienku dostatocne natesno aby ju neprecikal, ale zaroven nie uplne utiahnutu aby ho netlacila na brusko... 😖

zuzu1980
22. pro 2009

aha, a este mi v porodnici radili zahnut vrsok plienky dovnutra, vpredu na brusku. Potom to nevytecie von. Ale z Pampersky sa mi potom dovnutra zvykla vysypat vypln plienky, tie gulicky co su dnu, a to bol otras... Tak uz to nerobim. Ale mozno ine plienky su v tomto lepsie...

lenka1smejka
22. pro 2009

no neviem ci pomozem ale mne sa z pampersiek mala precuravala ale z hagisek nie

zuzu1980
23. pro 2009

lenkasmejka, mna vzdy zaujimalo ako dokazu dievcatka precikat plienku 🙂 ja ze to len chlapci vedia 😀 😀 😀

lenkeena
autor
23. pro 2009

Ja používám Pampersky té nejmenší velikosti od 2 kg a utahuju je dost, v tom problém nebude. Vyzkouším tu značku Tesco a uvidím.

momin
23. pro 2009

Jeste ty plenky tesco sou dvoje. teda aspon u nas. Ty levnejsi sou uplne na HOV**........ (stoji 180kc myslim) ty drazsi v zelenem obalu sou super (210kc) 😉

lesnenka
23. pro 2009

já myslím, že je to hlavně v tom jak se děcko zrovna pootočí, že se tam může utvořit nějaká skulinka a tou to vyteče. My používáme plenky jakékoli, takže i pampers a jsme spokojeni. A v noci vůbec nepřebaluji, jenom když se pokaká. My teda dáváme taky pindíka dolu.Ne že by se mi občas, hlavně když byl menší, nestalo, že by nebyl mokrý a plína skoro suchá. Taky se mi to stalo.

dara2583
23. pro 2009

Ja mám dievčatko a tiež používam pampers a občas sa stane, že ju preciká, ale precikaná je na chrbte a plienka je suchá. Tiež uťahujem ako sa dá a veľkosť mám tiež dobrú, ja si myslím, že je to plienkou pampers. Čakám kedy konečne miniem balíky čo mám a viac ich nekúpim, skúsim inú značku.

laska.nezna.hranic
23. pro 2009

nám to dělají všechny plíny, které nemají na zádech gumičku.

evitkamalicka
23. pro 2009

ja som s pamperskami tiez vobec nebola spokojna, maly mi jedine tieto plienky stale precikal alebo prekakal

pikusa
23. pro 2009

Lenkena....Pampersky my malej taky vždy pročůral...jako malinkému jsem mu je přestala dávat.
ted je už zase máme a v poho....zkus teda jiné...a uvidíš.

segricka
24. pro 2009

pampersky sa neosvedčili ani mne, pri druhej som už ani neskúšala 😒

crca
24. pro 2009

Tohle mi dělal Matýsek když byl miminko(malinké),taky jsme měli Pampers,mě se nejvíc asi osvědčily Hugies Premium,ale i ty z Tesca zelený obal jsou dobré a nebo z Billy Cleaver 😉

lenka1smejka
24. pro 2009

crca-ano aj nam sa osvedcili cleverky a tie sa mi zda,ze aj nozicky drzia dost na siroko.Ale na Hugies nedam dopustit s tych sa mi este neprecurala

lenkeena
autor
25. pro 2009

Holky diky! 🙂

dont_speak
25. pro 2009

Nám pampersky protékali. Připadají mi docela slabý a měnili jsme je snad po hodině. Teď nedám dopustit na DM pleny 😉

pikusa
26. pro 2009

Jo DM pleny měl pak jako prcek místo pampers a super....a kupuju je doted,dobrá cena,mám kuponky do DM,tak Pampers máme na noc a když někam jdeme,na doma DM......