Počůraný na zádech. Co dělám špatne?

lenkeena
22. pro 2009

Ahoj, máme třítýdenního chlapečka, který se několikrát denně počůrá tak, že má mokrá celá záda... Plínku (Pampersku) mu měním 8-10x denně, neřekla bych, že ji pročůrá, spíš to někudy stranou vyteče... Dělám při přebalování něco špatně? Nemám mu nějak speciálně nasměrovat pindíka? 😖

jankaxxx
26. pro 2009

ja som tiez pouzivala pampersky a stalo sa mi s malym ze parkrat v noci mal pocurany cely bok,lebo on nespava na chrbatiku ale na boku a s priatelom sme to absolutne nevedeli pochopit🙂a doteraz to v podstate nechapem ako sa to da,ale da sa🙂ale odkedy pouzivam huggies tak sa nam to este nestalo,mozno je to naozaj v tych plienkach...

kessiee
26. pro 2009

u nas su najlepsie pampers sensitive (tie v bielom obale), povrch plienky je taky isty (alebo podobny) ako na tych najmensich plienockach od 2kil, ostatne pampersky, alebo huggiesky len na kratko doma 😉

pikusa
26. pro 2009

Janka....vidíš a mě Huggies pročůrá.....
ono to fakt chce vyzkoušet,co komu vyhovuje....

jankaxxx
26. pro 2009

pikusa mas pravdu kazdemu vyhovuje ine,my huggies neprecurame ale tiez ich nemoze mat dlho lebo velmi casto cika tak ho prebalujem aj v noci vzdy ked papa lebo niekedy sa mi zda ze ta plienka ma a 2 kila🙂a to len po 3 hodinach takze ani tie huggies nie su bohvieco....

marecek4
30. pro 2009

nám se podařilo taky párkrát pročůrat až ke krku-tescový,haggies i pampersky,ale stačilo pohlídat aby byl pinďourek hezky dolů a bylo to v pohodě

kikimaruska
30. pro 2009

My měli ten samý problém dost dlouho...a přestože jsme pindíka směrovali dolu. Ze začátku totiž měl plenky nedonošenecké, které moc elastické nebyly ale ani s jinýmy to nebylo lepší. Vždy sem plenku utáhla...a stejně. My to ale měli hlavně proto, že měl vysokou a vystouplou pupeční kýlu, kterou ikdyž sem zatlačila a plenku utáhla, tak se plenka povolila...a přebalovala sem každé počůrání a převlíkala a převlíkala...kámoška se divila proč mám tolik bodyček, ale když se jich za den tolik pročuralo, nestačila sem ani prát 😝

zuzu1980
1. led 2010

Kocky, stale tu citam ako nadavate na Pampersky, zatial co ja ich milujem, su krasnucke, vonavucke, nikdy ich neprecikal a neprekakal...
A az teraz som zistila ze tie co predavaju na slovensku, su vyrobene v polsku a vraj je to hnus. Oplati sa kupovat Pampers v Rakusku, kvalita je neporovnatelna... Ja som az za mlakou, nase su vyrobene v USA a su kvalitne...
😉

atrami
1. led 2010

My používame z tesca- tie drahšie. Z pampersiek mal zaparenú ritku- ale riadne. ☹

syraell
2. led 2010

Ja jsem s Pamperskami nemela problemy, jenom v momente, kdy prechazel od jedne velikosti ke druhe protekaly stejnym zpusobem...V tu chvili jsme nasadili Fixies a ty byly bezkonkurencni...

haanhobe
2. led 2010

Může to být plenkami, ale taky pokud mažete třeba dupku nějakým krémem, tak to stéká na záda.

blueapple
2. led 2010

My látkujeme a zatím se nikdy nestalo, že by náš malý plenku pročůral...prostě mimi je v bavlnce, látkovka nasaje vše ! 😎 😎 😎
Ale to maminkám preferující jednorázovky moc nepomůže ... 😉

icejane
2. led 2010

urcite je to v tych plienkach...nam sa tiez par krat stalo, ze mal pocurany bok..kedze spi vacsinou na boku....a to kupujeme rôzne znacky...podla toho co je kde v akcii...ale myslim , ze sa to stavalo aj s pamperskami 😵