Poraďte lepší pleny než AB Pampers

monad
1. lis 2012

ahoj maminky, Pampers už dělají nové pleny, nevím, jestli už se na toto téma tady diskutovalo, ale nové pampersky jsou na teď na nic a stojí neskutečné prachy, kupuju je v akcích, teď jsme kupovali ty nové a naše starší holčička je po hodině pročůrá, mladší zase proteče stolice až někam na záda, a nehleďě k tomu, že se trhá zapínání...zajímalo by mě, jaké plenky používáte a jste s nimi spokojené??
díky za rady a tipy

tymothy
1. lis 2012

Zkus Huggies nnebo Alany z DM, tyhle dvoje byly z jednorázovek nejlepší. 😉 Nicméně, na látku neměli...

wiwiane
1. lis 2012

dm babylove, mam zasobu pampersek activ baby a huggies, ty už se prý taky nebudou prodávat, asi bude monopol na plínky 😝 😅 nezkoušela jsem plenky z rossmana. Alany z dm my přijdou tvrdé a hamatné ☹ někdo chválí zelené teskácké

tanak
1. lis 2012

@monad Používáme Pampers premium Care, po jiných (včetně látkových) byla neskutečně opruzená. V noci nepřebaluju a neprotečou a není ani opruzená ráno. Přes den přebalujem cca 7x. V akci se dají sehnat za 250kč - 300kč (jednu dobu v Rossmanu dokonce za 222kč byly). Ve vel. 4 jich tam je myslím 52kusů.

monad
autor
1. lis 2012

a co ty sleep and play?? prý jsou dobré i ty z liedlu..

garfie
1. lis 2012

Naše malá měla na Pampers alergickou reakci, kupovala jsem zelené tesco, ty byly fajn-nebo v Lidlu, taky dobrý. Teď na mimi máme huggies-ty se ale budou stahovat z evropského trhu, jak psala wiwiane. Zkoušela jsem i DM, nejsou špatný, ale zdály se mi trochu menší...

lv
1. lis 2012

pampersky sleep and play mi pro 5měs dceru vyhovují, cena dobrá..jasný, že ty premium care jsou lepší, ale ty jsou pro mě cenově moc vysoko. Jinak zelený tesca i lidl jsem používala pro větší dceru, když už je nosila jen občas, nebo na kakání, nechtěla do nočníku, řekla si takže stačila nejlevnější plínka..

filipatereza
1. lis 2012

Zkus látkovky Anavy...🙂 www.anavy.cz Za mě nejlepší plínky🙂

ustarana
1. lis 2012

@monad Ahoj, tak u nás sú plienky večná téma. Pampers sleep and play mi prišli v pohode, keď sa malý veľmi nehýbal, v momente keď začal liezť, tak sa mu vnútorná náplň plienky mezi nožkami zožmolkovala (netvorilo to súvislú vrstvu, ale hroudy). Plienky huggies nie sú zlé, akurát keď sa nechajú trošku dlhšie (myslím tým, keď ho nechcem prebaľovať v meste alebo na ihrisku a čakám na dorazenie domov, čo býva obvykle do 20-25 minút), tak má syn v mieste plienky vlhké bodíčka, nie sú mokré, že by som ho musela okamžite prezliekať, ale na dotyk je to poznať. Veľmi dlho som používala babylove z DM aj som s nimi bola veľmi spokojná, ale v poslednej dobe sa mi zdá, že sa dosť skazili. Syn má pravidelne niekoľko guličiek náplne na telíčku, hrudkujú a často sa mi odlepuje obrázok - keď sa začne odlepovať zo strany, tak nedrží zapínanie. Skúšala som aj zelené a fialové tesco plienky tiež neboli zle, ale ani žiadny zázrak. Inak by som hlasovala za huggies (keď hneď prebalíš) alebo pampers active baby (s tými som tiež problém nemala).
A čo sa týka nočného prebaľovanie, tak to som zúfala. Syna prebaľujem večer keď idem spať - okolo 22:00 - 23:00 a okolo 4:00 ráno sa mi budí celý mokrý, že ho musím prezliekať a dať k sebe do postele, lebo má mokrú aj matraci a perinu. To mám vyskúšane 4 druhy Pampers (včetne kalhotkových), Babylove, Huggies, ekoplienky z DM a 2 druhy tesco plienok vo veľkosti do 25 kg. Aj keď má malý necelých 12 kg, tak mu nič nevydrží. Chystám sa do zdravotníckych potrieb, či niečo neporadia.
Asi si toho budeš musieť vyskúšať viac, kým vám niečo sadne. Skús pozrieť aj sem: http://www.emimino.cz/zkusenosti/pece/plenky-a-... , možno ti to pomože.

verbalinka
2. lis 2012

@monad zelené tesco - absolutní spokojenost. Jediné, ve kterých se dcera neoprudí, skvělé zapínání, velikosti a cena moc sympatická 🙂 Pak máme jako druhé Huggies. DM plíny jsou strašně igelitové a v Pampers je malá pravidelně opruzená 😖

camelinka
2. lis 2012

Ja doted pouzivala jen Pampersky nebo Huggies premium,ale znama mi poradila zelene Tesco a sou vyborny!!! A o polovinu levnejsi nez zeleny Pampersky 😎

verbalinka
2. lis 2012

@camelinka jojo, zelený Tesco fakt super 🙂 Je to stejné jako u jiných tesco, clever apod. výrobků. Je to vyrobeno někým typu Pampers, Huggies... ale cena je stlačena dolů.

camelinka
2. lis 2012

@verbalinka tak tak 😉 ,hodne me to prekvapilo a stve me, ze sem s nima nezacala driv 😅 . Rano sice vazi asi dve kila a docela smrdi,ale za ty penize 😀 😉

margeta
2. lis 2012

@monad My jsme měli s Pampers dobrou zkušenost. Měli jsme i z DM drogerie a Tesco taky nebyly špatný. Když začal být větší, tak jsme začali při výměně dávat vyčůrat na záchod, aby jí nepročůral hned. V noci než jsme šli spát jsme dali čůrat jinak byl ráno promočený, protože toho za noc načůral moc. Teď se najednou odplenkoval a mě tu plíny zbyly ☹

nellygray
2. lis 2012

Nepatrně mimo téma, ale víte, že výrobce Huggies končí s výrobou plen? 😕 Od Nového roku. Vyráběli je tady v ČR a nevyplatilo se jim to, tak výrobu úplně ruší. Tak pro ty, které používají výhradně Huggies, doporučuju uděat zásobu. Po Novém roce asi ještě budou, ale už se bude jen doprodávat ze skladů.

nellygray
2. lis 2012

A jinak k dotazu-já jsem spokojená s Babylove z DM, vlastně ani jiný nekupujeme, jen když jsou někde nějaké v akci.

monulilinka
2. lis 2012

@verbalinka a zelené tesco plínky mají už pro novorozence?

monad
autor
2. lis 2012

tak jsme zase skončily na pamperskách noo.. ale pujdu zkusit ty tesko pleny..

verbalinka
6. lis 2012

@monulilinka jo, maji i ty nejmensi. Ja pro dceru mela na zacatek pampers a nesedly ji. Tak jsem presla, jako u syna, na tesco a fakt si nemuzu stezovat 🙂 @camelinka A dceri nesmrdi 😀 Ale pampers smrdi desne, jak jsou napusteny "vuni".

monulilinka
6. lis 2012

dobře,děkuji 🙂