Poraďte plenkové kalhotky. Kvůli kyčlím přidávám látkové

natalie77
3. zář 2007

Ahoj, prosím, můžete mi poradit, jaké plenkové kalhotky se Vám nejvíce osvědčily? Musím k jednorázovým přidávat látkové kvůli kyčlím a jelikož nemůžu zatím do obchodů, potřebuju poradit, aby to mohl koupit manžel.... Moc předem díky a přeji hodně zdraví Vašim uzlíčkům 🙂

tiki
3. zář 2007

Zkus mrknout nekam par stranek zpet tady v Kojencich, bylo tu samostatne tema "siroke baleni", tak tam to holky probiraly. On asi este porad nejde vyhledavac, ale kdyz probehnes zbezne seznamy temat, tak to snad najdes, tak stare to zase neni...

lebedka
3. zář 2007

Ahojky, nám už v porodnici zjistili, že máme "nedodělané" kyčličky, jak tomu říkám já 😉 Poradili mia, abych si koupila Marwellovi kalhotky, stáli asi 300 kč. Koukni na www.marwell.cz. Příjde mi to mnohem lepší než dávat k jednorázovým plenkám ty hardový. Prostě jsem se bála, že to bude sjíždět a nebude to pevně držet. Tyhle jsou pevný a doufám, že nám pomůžou. Na kontrolu jdeme až za 3 týdny.

lebedka
3. zář 2007
bertik
3. zář 2007

Ahojda, my máme taky špatné jadérka, tak mi doktor řekl, že mám dávat buď tři bavlněné nebo dvě papírové plenky. Ale že mi doporučuje spíš ty papírové, že lépe drží. A pak že je na to dobrá klokánka, tak jsem si jí koupila a už nosíme 🙂 .
Ale ty Marwell kalhotky zní zajímavě, dobrý typ!

ronie
4. zář 2007

bertik ty jo tak ortoped je teda magor-klokanka je sice dobrá na kyčle ale na páteř ve 2 měsících teda určitě ne..takže bych se obávala, že se přesunete z ortopedie na neurologii a rehabilitaci..ty doktoři sou někdy fakt divný..no hlavně že se vás asi zbaví či co 😅

bertik
4. zář 2007

Ronie - já už fakt nevím, to je mazec. Teď jsem taky četla, že děti do jednoho roku do klokanky vůbec nemají přijít. A chápeš, že ta naše je pro děti od 0 měsíců do šesti????
Tak co mám dělat? Jako Kačku měla v klokánce vždy jen tak hoďku maximálně..ale stejně 😨

kupinka
4. zář 2007

Ahojky holky,ja uz fakt nevim,co si mam myslet.Dneska jsem byla s malym na nozicky a tam mi rekli,ze ma pravou porad spatnou,tak at balim na 3pleny a stejne mi tam napsal 1a,ale minule mi rekl,ze je vse o.k.,tak ja ted nevim,maly uz mi ty hadrove nechce,protoze mu moc nejdou zvedat nozicky.Tak mam zkusit davat dve pampersky?

lebedka
4. zář 2007

Bertik- protože máme doma pejska a rádi chodíme ven, tak jsme taky koupili klokanku od Chicca za 1790kč 😠 . Malá tam může být v poleze ležmo, pak jí můžu dát čelem k sobě a od čtyř měsíců čelem do prostoru, aby se mohla koukat. Tak přeci by to nevyráběli, kdyby do toho ty děti nesměli 😕 😕 😕 Já tomu nerozumím, ale to je asi názor od názoru.
Kupinka- já jsem moc zvědavá jak dopadneme na kontrole my, máme již od porodnice ty Marwellovy kalhotky, takže zatím nemůžu říct jak moc byly učinné, ale teď jsem v letáku četla, že jsou hrazené zdravotníma pojišťovnama, když jsou na předpis. V těch kalhotkách sebou naše Terka taky nemůže moc mlet, ale snad jí pomůžou. Když koukneš na ty stránky Marwellu, tak tam je napsáno, že se nález může měnit, tedy zlepšovat i zhoršovat, teda jestli jsem to dobře pochopila.

ronie
4. zář 2007

bertik-všechny ty krámy jako chodítka, lehátka, klokanky od 0 jsou naprostý nesmysly jen aby trhli prachy. Fakt to není vhodný, na hodku denně to jde,ale já bych to nedělala..

kupinka oni jsou ti ortopedi náký ujetý-nevim co má špatný na tý nožce tak to nemůžu soudit, ale nám nařídil široký balení-preventivně, že má tužší ty vazy-no včera sme byli na kontrole a všechno ok-a to sem se na to vykašlala, jen sme zezačátku cvičili 😅

bertik
4. zář 2007

Holky, přísahám, že o tý klokance mi to řekl doktor v porodnici, když jsme byli po 6-ti nedělí na kontrole kyčlí ☹ ........ale to už jsem zjistila víckrát, že slyším u některých věcí úplně odlišné názory. To je děs, co ☹

androna
4. zář 2007

bertik ked sa s nicim neprehana tak je to v pohode.pokial ju nemas v klokanke 24 hod tak to je dobre.klokanka je na prilezitostne prenesenie dietata,ked neni ina moznost.

nikeske
4. zář 2007

to mate asi ako s choditkom...ak by to bolo tak brutalne nezdrave, tak sa to celoplosne zakaze a hotovo...
Ja som za zlatu strednu cestu 😀 klokanku sem-tam, na pol hodky, snad sa toho tolko nestane 😀

ronie
5. zář 2007

nikeske no moje mamča je pro celoplošné zakázání těchto ,,přístroju,, 😅 je to naprosto nevhodné a chodítka z toho nejvíc 😕

lucinecka.cz
13. bře 2010

Dobrý den, zajímalo by mne vaše stanovisko na výsledky vyšetření kyčlí u mých dětí. Dnes jsem byla se dvouměsíčním chlapečkem na vyšetření. V porodnici byl nález označen jako IIa u obou nožček. Dnes, po dvou měsících Ib. Byla nám doporučena plena na noc.
Jelikož mám staršího syna, nyní jsou mu 2 roky a 8 měsíců, chtěla jsem se podívat na jeho výsledky: Porodnice Ib obě nožičky, ve dvou měsících Ia, ale pak tu mám napsáno ve 4 měsících IIb. Řekli mi, že je vše v pořádku a že už nemusíme chodit. Teď jsem se ale někde dočetla, že by snad u 4 měsíčního miminka výsledek IIb neměl být v pořádku. Chci se Vás zeptat, jaké jsou výsledky Ib u 2 měsíčního chlapečka a hlavně, jak je to s tím IIb u 4 měsíčního (nyní jsou mu skoro 3 roky a žádné problémy na něm nepozoruji-jsem laik) děkuji za odpověď Lucie