Poraďte pleny, které jsou opravdu dobré

handula83
19. čer 2014

Ahoj maminky,prosím poradte mi,jaké pleny jsou ty nejlepší?Moje malá má přes 6 kilo a vyzkoušela jsem pár značek a žádný zatím nic moc i když byli dražší.Pokaždé když se mi malá vykaká tak to má až na zádech je to strašný.Přijde mi že na tech zádičkách to vůbec nedrži.Máte nějaýj zaručený tip? ☹

hajanik
19. čer 2014

@handula83
Ahoj, malýmu je taky 5 měsíců a řešim podobný problém ... 😉 Teď jsem koupila plenky Babylove vel.3 v DM a zatím jsme neprotekli ani horem ani spodem, ale máme je teprve od pondělí, tak uvidíme jak dál. Jinak už jsem zkoušela Hugies, Pampers zelené a bílé, Happy Bella a všechny protekly, tak si hold říkám, že je to možná normální?!

sonik05
19. čer 2014

Take mam ten stejny problem. Ja jsem ale vyzkousela take vice plen hlavne z duvodu, ze je mala z vetsiny opruzena. Muze mit jen babylove nature a pripadne prostridane s babylove,jinak ma silene opruzeniny.
U prvni dcery jsem pouzivala huggies (maji hodne pruzny pas) a tesco (ty kvalitnrjsi,ted to jsou tesco love baby).

ev.ka
19. čer 2014

a nechcete zkusit látkovky?
kvalitní značky sedí, neprotíkají, miminko se v nich neprudí
na syna ani nepoužívám žádný krém na zadaček proti opruzeninám!
není nutné, abyste se rozhodli buď látkovky nebo jednorázovky, můžete to kombinovat! aspoň na doma látkovky... ušetříte a mimčo bude v pohodě 😉

ps: mohu poskytnout látkové poradenství u Vás doma, přímo se tím zabývám...
něco jako laktační proadkyně, ale přes plínky 😀

loafeer
19. čer 2014

Holky a zkoušely jste plenky z Lidlu? My teda kupujem ty nejvetší ( jsme ve spaní ostudy ), a jsem z nich nadšená, malé nemám vyzkoušené, ale třeba by mohly být taky fajn...Akorát mám lepší zkušenost s tím malým balením, plenky v tom větším už byly divné....Jinak nám vyhovovaly Pempers, dokud malý nelezl tak babylove a zelené Tesco

handula83
autor
19. čer 2014

@ev.ka Opruzeniny jsme nikdy neměli,akorát to protékání nám vadí.Látkové pleny mám také,ale ještě jsem to nezkoušela,pokud by jste byla tak hodná a poslala mi odkaz na nějaké video jak správně tu plenu složit budu ráda.Jen si myslím že se v ní malá nebude moc dobře hýbat,nevím. 😨 Ty jednorázovky jsou přece jenom slabší. Už takhle když má plenu tak se moc hýbat nechce,ale jak jí vybalím je to živel.

marecekavendulka
19. čer 2014

@handula83 vyrábějí se i látkové pleny,které jsou také slabé,ale zárověň hezky sají (bambusky AIO).a většinou nepustí nic bokem.my máme AIO bamboolik,ty svrchnáky od nich jsou super a vkládačyk taky

venulka1
19. čer 2014

Tak mě se malý oprudil a protákolo mu vše kromě zelených Pampers Pampers 4+ ujdou ale už nejsou tak dobré jako klasické 4..jinak Bella Happy katastrofa...ale mám kamarádku a těm sedí jen Pandy..

ev.ka
19. čer 2014

@handula83
záleží jaké plenky doma máte
http://pujcovnaplenek.cz/rubriky/plenkova-vybav...

jsem zastáncem bambusových plenek, bambus je 4x savější než bavla a tím pádem může být na zadečku méně materiálu při zachování super savosti 😉
ale to je na delší povídání, je dobré i mít více druhů plenek, podle potřeby... na chvíli, na dlouho, na noc...

vesele_pleny
19. čer 2014

Taky doporučuji látkovky, s nimi tyhle nehody mít nebudete. Navíc ušetříte, uděláte pro zdraví svého miminka hodně dobrou věc a pro přírodu jakbysmet 😄 kdyby jste chtěla s čímkoliv poradit, stačí mi napsat sz. Moc ráda vám vše vysvětlím. Marika