Rozdíl velilostí plenek newborn a vel 2. Jak velký je?

mami29
23. črc 2011

Holky, mám možnost koupit jedny plínky newborn (2-5kg) 1+1 zdarma. Jen nevím, zda unosíme. Jak velký je rozdílmezi newbornkama a vel. 2, která je od 3-6kg? Mám koupit větší zásobu newbornek nebo 1krát vel 2. (na ně se akce nevztahuje).

luciebx
23. črc 2011

hele zalezi kolik tech plinek uz mas doma.. pac mimi ti po porodu stejne zhubne.. a na tehle newbornech ti muze byt klidne dyl jak mesic i dva.. zalezi na tom jak velky mimi se ti narodi a jak bude pribirat.. pac jestli se ti narodi 3kg mimi .. po porodu ti zhubne na 2700 tak na tech do 5kg fakt muzete byt dlouho.. pac se ty gramecky pribiraji hodne pomalu

aajda
23. črc 2011

Záleží jaké to jsou plenky (kolik ks v balení) a jak velké mimčo čekáte 😀 Ale 2 byste zvládnout mohli. My spotřebovali 1 celé balení pampers premium care (asi 78ks?) asi za 9-10 dní. Z druhého balíku nám vyrostla, tak jsem to používala jako nouzovky (když před kojením nebyl počůraná, dala jsem jen na kojení, protože jsem věděla, že po budeme přebalovat). Pak jsme přešly rovnou na dvojky. A Agáta měla 3840g a 52cm.
Jo a podotýkám, že v době přecházení na dvojky měla čerstvě 4kg. Navíc má dost hubené nožky...

ladykiler
23. črc 2011

Ahoj, ja jsem koupila newborn 2 balení a oboje jsem spotřebovala v porodnici. Byli jsme tam 7 sní a denní spotřeba tak 10-12 plen. Takže si myslím, že to určitě spotřebuješ

ivarei
23. črc 2011

2 snad zvládnete, nevím jak u vás, ale u nás v porodnici plenky dávají. Naše děti měly po narození 2,5 kg a plenky s označením newborn jsme používali cca do váhy 4,5 kg.

anieanne
23. črc 2011

Malý měl po narození 3,64kg, a velikost newborn nosil celý první měsíc. Takže já bych je brala.

florentina
23. črc 2011

Určitě je kup. malá se narodila 4kg a nosila newborn celé šestinedělí. Pak už jsem začala s látkovými plínami, tak nevím, do kdy by je jinak unosila.

mrsblack
23. črc 2011

Dvě balení určitě udáš - já jsem spotřebovala tři a půl, než jsem přešla na dvojky (byly to Pampers Premium Care). Malej měl při odchodu z nemocnice 2,6 kilo a při přechodu na dvojky necelých 5 - po 2 měsících.

weri1
23. črc 2011

já bych počkala, já newborn nebo 1 vůbec neměla, malej byl velkej rovnou měl dvojky

pukanka
23. črc 2011

Určitě je užiješ, naše malá byla sice prcek (2840g), takže jsme daly 3 balíky vel. 0 a pak vel. 1 celé 3 měsíce.

romcovaklarka
24. črc 2011

Mylý měl 3,82 a newbornky (Huggies) nosil měsíc. Takže je podle ě určitě užiješ.

andy80
24. črc 2011

Obě děti jsem měla velké (Jiřík 4030g, 53cm, Anežka 4190g, 56cm) a newborn plenky jsme nosili cca měsíc, takže novorozenecké pleny se určitě užijí, když jsou pak dětem plenky velké, tak se stává, že to co má být v plence je mimo ní 😀

llllucka
25. črc 2011

Rozdíl je jedno kilo 😀 😀 .Kup to,2 balení určitě spotřebuješ.Ze začátku neděláš nic jiného než že přebaluješ.