Tesco pleny v bílém balíku za 160 Kč, máte zkušenost?

krmv
1. dub 2014

Mate nekdo zkusenost s plenama z tesca v bilem baliku,kolem 160kc.

frantiska85
1. dub 2014

Nejsou špatné, ale synovi nevadily žádné plenky, takže neumím úplně posoudit.

missymici
2. dub 2014

Holka byla jen na nich,pouze v prvnich mesících mela lepší,kvalitnjěší.Pak jsme začalai kupovat tyto tesco a byla jsem prekvapena,jelikož s nima nebyl problem,sali pekne,neprotekali,mala nebyla vubec opruzena,lepili dobre...za tu cenu fakt super.Kupovali jsme je pak už porad.U nas velka spokojenost nato že to není nejaka extra kvalita,prekvapili me mile.

mataharyy
2. dub 2014

Tesco má více druhů, já kupovala ty Loves Baby, jsou to super pleny, kam se hrabe kde jaká jiná značka 😝 Ale tesco value jsou naprosto příšerné, to už je asi lepší igelitovej pytel 😅 Jináč teď jsem začala používat babylove active a ty jsou taky super, jsou to jedny z mála jednorázových plen, po kterých se mi děti neosypali 🙂

gosa22
2. dub 2014

nám se z Tesca opruzoval zadeček, zejména přes noc to bylo znát...vyhovují nám jen Pampersky zelené 😉

sonik05
2. dub 2014

Také jsem teď koupila v zeleném obalu Loves Baby (akční cena 241 Kč) a budu je teprve zkoušet. Ale u první dcery jsem používala také pleny Tesco a byly v pohodě. Nyní mě překvapily, že jsou daleko jemnější než tenkrát.
Mě se první dcera oprudila právě z plen Pampers Active baby, takže těžko soudit, které pleny jsou dobré a které ne. Každý snese něco jiného.
Škoda jen, že neprodávají nějaké testovací balíčky třeba po 5 ks, protože koupit drahé pleny a pak zjistit, že je mohu vyhodit, je nepříjemné.

andreahan
2. dub 2014

Pampers jsou nejhorší pleny,v životě se mi děti neoprudily v ničem jiném,hrůza,nechápu,jak si to může někdo pochvalovat.Tesco ujdou,ale pokud rozlepíš,podruhé už nejdou zalepit (když se chci jen podívat):Lepší mi přijdou Albert pleny cenově stejné,ale prodyšnější (nově také v bílém obalu kolem 160kč)

kamino
2. dub 2014

@andreahan ja to chapu,nam zas nevyhovuji zadne jine,jen zelene Pampers..kazde dite reaguje jinak.

andreahan
2. dub 2014

Jé,to nebylo na vás,jen,že nahoře jsem četla,že se oprudili po Active baby,což je náš případ,já tomu prostě nerozumím,jak mohou být tak celosvětově oblíbené,my to měli pořád mokrý a vylezla z toho taková vždycky síťka jak z vložek z roku 85,co měla moje matka na záchodě😀 😉

sonik05
11. dub 2014

Tak moji druhe dceri tesco pleny vyhovuji a jsou daleko jemnejsi nez pred temi 5ti lety,ja jsem s nimi spokojena. A opet nemuze mit mala pampers,tentokrat uz od velikosti 1.
@andreahan Ja docela chapu,ze jinde ve svete jsou oblibene,tam jsou totiz v jine kvalite...je to jako se vsim,stejna znacka,ale pro CR v horsi kvalite nez napr. v Nemecku.

andreahan
11. dub 2014

No to bude asi ono!!Jinak si to nedovedu vysvětlit...ale třeba Huggies mi připadají kvalitní,když jsou v akci,beru všema deseti...Tesco už kupuju Junior a jsem celkem fakt spokojená.

mili00
11. dub 2014

mám i bílé, ale podruhé nezalepíš, takže jsou o něco horší, ale ty zelené nemají chybu, jsem s něma fakt spokojená a malý taky, taky nesnese Pampers zelené a z oranzových byl mokrý snad co hodinu.

sonik05
11. dub 2014

@andreahan třeba Německý Real mi přijde podobný řetězec jako naše tesco (mají také to logo červeno modré), nevím jestli mají tedy něco společného, ale jejich pleny jsou stejně o něco málo lepší než ty naše tesco. Jsou takové ještě jemnější, ale jinak hodně podobné. A cenově tam vyjdou něco kolem 3 kč/ks a to ani nejsou v akci.