Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

denousek
3. pro 2007

cau holky tak co rikate na ty vadne tesco plenky??videli jste to ted v telce??dalsi pripad,v plence se nasel hrebik!!dlouhatanskej a rezavej,prej to mimiskovi mohlo propichnout zada!!co je moc to je přílis nerikam ze se to nestane ale tohle uz je treti pripad...kupujete je nekdo??ja jsem si rikala ze pro nejmensi miminko koupim nejake lepsi a podeji az bude vetsi tak postaci tesco ale po tom co se ted deje do tesca nikdy nepujdu,jde prece o zdravi miminka,to mi za ty usetreny penize nestaci....ja nekdo si reknete staci plenku pred oblecenim prohlidnout ale kdyz se deji takove veci vy nemate strach v jakem to prostredi se ty plenky vubec vyrabi??v nejake spine....to si radsi priplatim at nemame zbytecne problemy...

ene
3. pro 2007

Opravdu bych chtela videt mamu, ktera by diteti oblekla plenku, ve ktere je hrebik 😝 Tyhle bachorky fakt zboznuju...

milhaus
3. pro 2007

ved to predsa muselo byt vidiet a ktovie či to tam dali vo vyrobe alebo niekto sa snaži tomu uskodit

lenycka
3. pro 2007

Presne tak! Kdyz maly davam plinku, tak tam rovnam ty gumicky vevnitr a myslim, ze bych si hrebiku mohla vsimnout!

petrolejka
3. pro 2007

No, mně to jen utvrdilo, že Tesco ne, jednou se to stát může, ale jsou kazový trošku moc často, ne? A takový věci jako dráty a hřebík člověk při oblékání najde, ale co si mám o jejich výrobě myslet, když si tam takových věcí nevšímají a přes kontrolu jdou do prodeje ... bůhví, co s nima je, co bych pouhým okem zkontrolovat nemohla. Zrovna u takové věci, jako je péče o miminko, nic podcenit nechci ... 😉

denousek
autor
3. pro 2007

no prave...ten hrebik byl dost velkej...videli jste to ted v te telce??ve zpravach....asi to bylo nejak jako vespod nejak ze to nebylo u tech gumicek...je to hnus....takovej velkej a rezavej...
taky muzu vypotrebovat pul baliku plenek a pak zajet do tesca ze byli vadny ne 😝 a vrati mi penize 😕

denousek
autor
3. pro 2007

petrolejko moje rec....buhvi co s nima jeste co pouhym okem nevidime..nejaky bacili,higiena zadna kde se u plenek muze vzit poloohlej totalne rezavej hrebik ...

monca301
3. pro 2007

ja som mala tesco plienky raz a naposledy. Vobec som s nimi nebola spokojna, ale vyskusala som ich, pretoze niektore maminy ich chvalili. A nie su ani take lacne. Ja kupujum pampers sleap and play a su lacnejsie a aj o 100% lepsie.

nelis
3. pro 2007

ahoj holky, já teda nevim, ale my Tesco plenky používáme už 4 měsíce a nikdy jsem v nich nic nenašla a jsem s nima maximálně spokojená. Pampersky jsou napuštěné jakýmsi sajrajtem, Huggiesky nám nesedí zas z toho důvodu, že když se malá počurá, tak má mokrej zadeček i když plínku sundám - v tom ji přece taky nemůžu nechat. Jediný Tesco plenky jsou super, neprosáknou, Leonka po nich nemá opruzeniny ani otlaky jako od těch ostatních. Takže já jsem jednoznačně pro Tesco. 😀

denousek
autor
3. pro 2007

ty bile sou naprd segra je taky kupuje ale ty lepitka za chvili nelepi,,lepsi sou ty fialove tesco tam uz je takovy jako kdyby suchy zip..ale ty uz sou zase drazsi to uz si muzu rovnou fakt koupit pampersky...nevim do tesca uz bych nesla,hygiena hadra bleeee

pietra
3. pro 2007

ja som ich tiez raz kupila na odporucanie a hovorim si, ze nikdy viac. Ked sa objavili tie prve spravy, ze sa v nich nasli silon a drot, zacala som kazdu z nich prezerat. Nic take som nastastie nenasla, ale na niektorych miestach tych plienok su take zatvrdliny akoby z papiera, na dotyk je to ako omrvinka na povrchu. Da sa to lahko zoskrabnut, ale mna to strasne hneva. Ved to musi byt babatko neprijemne. Nikdy viac tento smejd nekupim 😠

nelis
3. pro 2007

ty bílé jsou jak igelit, mluvila jsem o těch fialových. 😉

nilita
3. pro 2007

Holky, TESCO pro mě skončilo!!!!!!!!!! 😠 Aspon je vidět .jak stát dbá na hygienu a jak se moc o vše zajímáááá!!! Akord co se týče dětí!!! 😠 😠 😠

nitka
3. pro 2007

o akych tesco plienkach je rec?lebo su 2 druhy?jedne z nich pouzivame a su super a tie druhe to su smejdy v akcii stoja okolo 250Sk

pietra
3. pro 2007

ja nadavam na tie fialove

nitka
3. pro 2007

tak tie fialove su super aj my pouzivame spokojnost

denousek
autor
3. pro 2007

ty bile sou ty šmejdy z dratama ..ty fialove by meli byt lepsi ale urcite se to vyrabi na stejnym miste nebo mozna ne to bych se musel mrknout..

pietra
3. pro 2007

ja som s nimi bola pri prvom baliku tiez spokojna, lebo perfektne saju. Ked som mala otvoreny druhy, precitala som si o tom silone a drote a zvysok som uz pisala. Ved tie plienky normalne skriabu 😠

denousek
autor
3. pro 2007

skrabou jo??no to tak jeste vzdyt to miminko je v nich cely den 😠 radsi si priplatim vzdyt jde o zdravi a pohodu myho broucka ze...

nelis
3. pro 2007

Já je teda nechci nějak bránit, ale mě nepřipadá, že by škrábaly. No nevim. Nechaly byste radši mimčo v mokrém??

pietra
3. pro 2007

oni neskriabu teda tak, ze by na babatku bolo nieco vidiet, ale ked po nich prejdem rukou su drsne, akoby si nad nimi jedla chleba a natrusila tam. Nechtom tie zatvrdlinky zoskriabem, ale stve ma to. Lebo zas az take lacne nie su.

denousek
autor
3. pro 2007

tak v mokrem mokra je podle me kazda plena kterou pocura a proto se musi prebalovat 🤐

gabuliik
3. pro 2007

Tie fialové použivame aj my. Už skoro dva roky a sú v pohode. Nemali sme s nimi žiadny problém, iba raz nelepili lebo tam bola odrezana ta lepka 😒 , ale v pohode nám ich vymenili. Inak fakt, žiadny problém. 🙂

pietra
3. pro 2007

nelis, samozrejme, ze v mokrom nie. Ale mne napr. nepripadalo, ze by Huggiesky ostavali mokre, takze ja sa vratim ku nim. Pri prebalovani boli rovnako "mokre" Huggies aj Tesco.

nelis
3. pro 2007

Jak jsem psala, Tesco plenky perfektně sajou, takže mimi nemá mokré tělo (zadeček), např u Huggies Premium je ale Leonka mokrá jako bys ji namočila, chápeš? PRostě špatně sajou. Tak radši ať je v suchu, než aby byla v mokrém, ne? Každá chceme pro své miminko to nejlepší. Každá ať si vybere, co jí vyhovuje. Tady nejde ani tak o cenu, ale o to co sedí tvému miminku. To poznáš, až ho budeš mít u sebe. 😉

magg
3. pro 2007

ahojte, my sme kupovali tesco plienky - boli v pohode, ale presli sme na plienky z Lidl. Inak mne sa tiez stalo ze som dokonca v pampers plienkach nasla akoby zalisovany kus umelej hmoty, alebo takej tvrdsej gumy, takze stat sa moze cokolvek. Uz som kupila aj chlieb so zapecenou skrutkou a potraviny by mali byt viac kontrolovane.tak neviem

vesi
3. pro 2007

ja som používala tesco plienky pri prvej aj pri druhej dcére, som s nimi veľmi spokojná čo sa ceny aj kvality týka. za peniaze čo som ušetrila som deťom kúpila napr. viac ovocia, lebo budme úprimné, z nášho rodičovského príspevku si veľmi vyskakovať nemôžeme 😒 plienky s tými lepiacimi prúžkami sa dajú v pohode zalepiť, len nesmiete mať mastné ruky, za menej peňazí nemôžete mať dokonalý komfort...

aponchie
3. pro 2007

my jsme zkusili vsechny mozne plenky a jedinne co nam opravdy byly OK jsou normalni pampersky,a tesco fialove plenky bez jedinne chyby ba dokonce bych je srovnala k pamperskam.nikdy jsme na nich nic nenasla a prohlizela jsem kazdou plenu nez sem ji dala na malou.jinak ty tesco bile jsou humus asi jajo albert nebo hypernova to je na jedno brdo.jeste sou super z byvale droxi drogerie ty jejich.jinak fixies protekaly,sleep and play hrozne tenke malo tekutin pojmuly a jednou se nam podarilo s nema hodit na zem a rozflakly se na milion kulicek a jakeho si humuse.ja s tesco plenama spokojena byl avelmi ale mit vic penez jsu jednoznacne do pampers

jankar
3. pro 2007

ahoj holky,taky používá TESCO FIALOVÉ,před každým přebalením ji prohlédnu a nemůžu si je vynachválit jako Nelis,vyzkoušela jsem jich hodně a fakt jsou pro nás nej....jo a od 5.12 jsou zase v akci 😉

gabuliik
3. pro 2007

Presne tak aponchie. Ja som mala aj pampersky aj huggiesky a dokonca ja fixies a myslím si,že sa s nimi dajú porovnávať.Fixies a huggies som hned vylúčila, lebo malá mala stále mokru ritku. Asi málo sali alebo čo. No a pampersky sú trošku predražené a kedže tescové boli v pohode, tak sme ostali pri nich. 🙂

susik77
3. pro 2007

ahojte, ale to su tie lacnejsie tesco, teraz som si pozerala to video z novy