• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vadné Tesco plenky. Kupujete je nekdo?

13. června 2009 
No tak na velikost 4 zrovna jedu :sweat_smile: Asi v pátek, tak běda jak nebudou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta akcia 3 baliky za cenu dvoch je asi v cechach u nas na slovensku su jedno balenie za 315 sk ak sa nemylim.
13. srp 2008 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Domulienko, koukám, že máme stejně staré všechny 3 děti. To je milá náhoda. :wink:
14. srp 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak jsem včera koupila 3, 4 a 5. Všechny čtyřky byly vyprodané a já je zrovna potřebuju, ale na informacích říkala, že každý den přicházejí plenky, takže se nebojím, že bych je už nekoupila.
14. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusite • 26. leden 2009 ve 12:54
(Příspěvek byl upraven adminem, protože nebyl v souladu s pravidlem Nevkládej kontaktní údaje firem)
Hoky, chtěla bych varovat před oblíbenými fialovými plínkami Tesco. Poslední dobou z nich v oblasti pasu (u obrázku a na zádíčkách)vytrhávám ostré hrbolky (asi mají v části s vatou absorbovat tekutinu). Naštěstí manžel začal podnikat a můžu začít kupovat dražší plínky. Jaké byste mi doporučily?

pepies • 1d • 5. únor 2009 ve 12:38
ja som vyskusala aj Huggies aj Pampers, no jednoznacne su najlepsie Tesco fialove !!!!!!!!!!! Nam velmi vyhovuju. Najhorsie snad boli Pampers s kamilkami, myslim ze to boli Sleep and Play.
Zusite, mi mame zatial len dobre skusenosti ..... :wink:
este aj modre Pampersky su dobre, ale naco kupovat drahe, ked nam absolutne vyhovuju fialove Tesco :grinning: Zistila som, ze aj Tesco vlhcene obrusky su velmi dobre, dovtedy som kupovala vselijake drahe Nivea, Seba Med a pod......... :slight_smile:

micanek • 1d • 19. únor 2009 v 09:18
Já na tesco fialové také nemůžu nic říct ... no a pak používáme Huggies, ty mám taky mooc rádi :grinning:

jarak • 9. březen 2009 ve 14:42
Ja som používala pampers, potom tiež fialové tescové. Podľa mňa tam až taký rozdiel nieje, len pampersku keď som skúsila-bola ocikaná a na dotyk suchá, ale tescová nie. Ale žiadne alergie malá nemala. Len nedávajte z lídla,manžel kúpil asi pred 3 mesiacmi v Lídli že na skúšku a po týždni dostala malá /3 roky/takýbrutálny exém na vnútornej strane stehien a to som jej ich dávala len na noc.2 týždne trvalo kým sme sa toho zbavili. Takže som zasa pri pamperskách.

wendy.sek • 19. březen 2009 ve 14:10
Já mám 2 malé děti a můžu říct že Tesco plenky jsou opravdu skvěléPoužívám je už 2 a půl roku a nemám s nimi zatím žádné problémy.Zkusila jsem samozřejmě i jiné plenky např. Pampers, Huggies a Happy každé mají nějaké to plus ale myslím si že jsou zbytečně drahé.
13. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek